Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOSMINIAI ERDVĖLAIVIAI (2004) 95 min.
Thunderbirds
Fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas visai šeimai N-13

Premjera Lietuvoje: 2004 12 31
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Nuostabus filmas vaikams! Įspūdingi specialieji efektai ir nepakartojami nuotykiai!“

Kai pavojingos situacijos pasiekia tokią ribą, kuomet nei įprastos karinės, nei tarptautinės pajėgos nieko nebegali padėti, pasaulis šaukiasi pagalbos iš daug modernesnės „Tarptautinės pagalbos komandos“. Tai paslaptingas bebaimių nuotykių ieškotojų būrys, skraidantis įspūdingais laivais, vadinamais „Griausmo pranašai“. Jų misija – kovoti su didžiausiomis nelaimėmis visoje visatoje. Drąsuolių gelbėtojų štabas – Žemės orbitoje, negyvenamoje saloje.

Pasislėpusi nuo pasaulio, Tresio sala yra nedidelis vešlus žemės lopinėlis Ramiojo vandenyno pietuose, kuriame gyvena talentingas verslininkas ir buvęs astronautas Džefas Treisis su savo 5 sūnumis. Ši sala kartu ir yra slaptos Treisio organizacijos, vadinamos „Tarptautinė pagalbos komanda“ pagrindinė būstinė. Šiuo metu jai kaip tik gresia priešo apgulties pavojus.

Nusikaltėlių vadas Triukšmadarys jau pralaužė salos apsaugos sistemą – į salą numestas meteoritas. Pagrindinis Triukšmadario tikslas - perimti 5 nuostabiųjų „Griausmo pranašų“ vadovavimą ir naudoti juos savo piktiems kėslams. Šie 5 laivai yra sukurti skirtingoms užduotims , yra technologiškai tobuli, todėl ir vilioja visokio plauko „blogiukus“.

Taigi, Triukšmadarys iškviečia Džefą Treisį ir jo 4 vyresniuosius sūnus į melagingą specialią misiją, ir tik po kiek laiko suvokia, kad jo piktiems kėslams bando sutrukdyti jauniasiasis Treisio sūnus Alanas. Šis gi padarys viską, kad išgelbėtų šeimą ir puikiuosius laivus.

„Kosminiai nuotykiai“ yra nuotykių filmas, sukurtas populiaraus britų TV serialo motyvais.

Atėjo laikas įrodyti, kad herojumi gali tapti nepriklausomai nuo savo amžiaus. Svarbiausia – būti garbingu, vyrišku ir turėti ištikimų draugų.

EGIS  2005-01-13 15:53:15 

RUTA, net trys komentarai....!!!! tu gal tris kartus si lieva filma ziurejai???


RŪTA  2005-01-05 22:02:25 

tai kaip dar galima gražiau parašyt, nieko neįžeidžiant?eikit , jūs...patys žinot kur!


RŪTA  2005-01-05 22:00:38 

Manau, jog šis filmas yra tikrai nesąmoningas, skirtas 5-6 metų ,,nuotykių" mėgėjams, tai tik pinigų išmetimas į balą, nebent žiūrėt per televizorių, bet tokio filmo niekas ir nerodytų...Deja, gaila, kad žmonės, kurdami filmus, ne visada gerai supranta, ką daro...


RUTA  2005-01-05 21:52:33 

Shitokio neapsakomai lewo filmo dar neteko matyti..Jeigu tik isshversta blogai butu, tai butu niekas , bet jau pats filmas tokia nesamone, zmones kuria is neturejimo ka veikti , o tokios nesamones nett per telika neverta ziuret, bet kam ji rodyt, chia nesamone


GINTARE  2005-01-02 17:55:03 

lopiskas filmas, jau ant tiek...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7788
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt