Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAŠOKSIME? (2004) 106 min.
Shall We Dance?
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 12 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1996-siais japonų režisieriaus Masayuki Suo romantinė drama "Pašoksime?" sulaukė neregėto populiarumo ir susišlavė net 13 Japonijos kino akademijos prestižinių apdovanojimų.

Džonas Klarkas (akt. Richardas Gere) jaučiasi velniškai pavargęs nuo pilkos kasdienybės ir jo gyvenimą apėmusios rutinos. Kiekvieną dieną jis eina į gerai apmokamą, bet nuobodų darbą advokatų kontoroje. Po to jis sportuoja treniruoklių ir gimnastikos salėje, o galiausiai skuba pas mylimą žmoną Beverli (akt. Susan Sarandon) ir du nuostabius vaikus.

Kiekvieną vakarą traukiniu keliaudamas namo Džonas pravažiuoja šokių studiją ir vis pastebi liūdnu žvilgsniu per langą į gatvę besižvalgančią merginą. Vyras jaučia, kad jam kažko trūksta šiame gyvenime, ir vieną kartą tiesiog išlipa ne sau įprastoje stotelėje.

Nuobodus ir nuspėjamas Džonas spontaniškai ryžtasi užsirašyti į šokių kursus, kad galėtų artimiau pažinti tą žaviąją šokių trenerę vardu Paulina (akt. Jennifer Lopez) ir išsiaiškinti ją kamuojančios depresijos priežastis.

Tačiau jis patenka pagyvenusios ir nostalgiškų prisiminimų paveiktos šokių studijos šeimininkės Mis Mitzi (akt. Anita Gillette) globon, o po kiekvienos treniruotės jaučia vis didesnį polinkį šokiams. Bėga savaitės, o patyręs advokatas vis geriau įsisavina reikiamus šokio judesius ir neįprastą entuziazmą užkrečia savo kolegas. Pradėjęs vis dažniau kalbėti apie trečiadieninį užsiėmimą, Džonas išsiaiškina, kad jo kolega bendradarbis (akt. Stanley Tucci) taip pat turi slaptą aistrą šokiams, blizgantiems drabužiams, įmantriems perukams ir stengiasi palaikyti tobulą kūno išvaizdą.

Kiekvieną trečiadienį Džonas grįžta namo žymiai vėliau, bet nesiryžta pranešti žmonai apie savo naująjį užsiėmimą. Beverli atkreipia dėmesį į periodiškus vėlavimus ir paveikta savo bendradarbių išpažinties apie liūdną gyvenimo patirtį, pradeda rimtai įtarinėti, kad Džonas yra jai neištikimas ir turi paslaptingą meilužę. Beverli nepagaili piinigų ir pasamdo profesionalų seklį (akt. Richard Jenkins), kad sužinotų visą teisybę.

Tuo tarpu Džonas vis labiau džiaugiasi savo hobiu, kuris ypač praskaidrina rutininį gyvenimą. Šokių treniruotėse jam tenka susitikti su bjaurius pokštus pamėgusią intruktore Bobi (akt. Lisa Ann Walker), kuri šneka viską, kas tik jai šauna į galvą, o taip pat su itin mandagiu pleibojumi Čiku (akt. Bobby Cannavale), kuris trokšta sužavėti kuo daugiau merginų, ir storuliu Vernu (akt. Omar Miller), kuris paslapčia mokosi šokti ir ruošia malonų siurprizą savo sužadėtinei.

Dėl buvusio partnerio klaidos apmaudžią nesėkmę patyrusi Paulina po truputį atsigauna stebėdama neblėstantį Džono entuziazmą šokių treniruotėse. Ji pasiūlo greitai tobulėjančiam naujokui dalyvauti svarbiose šokių varžybose, kuriose nugalėtojusi pora iškovos kelialapį į prestižinį tarptautinį šokių turnyrą Anglijoje.

Įspūdinga choreografija, energingi šokiai, puiki muzika ir švelni romantika romantinėje komedijoje "Pašoksime ?"

RAIMA  2006-05-27 23:22:49 

Tikrai nesitikejau, kad sis filmas bus toks mielas sirdziai. Beveik visa filma filma sypsojojausi. toks nuosirdus ir siltas, galbut tikrai labiau merginoms skirtas, bet jeigu ziuresite su antraja puse irgi turetumete nenusivilti.


VANDAL  2005-01-31 17:49:02 

Kaip filmas pramogai - 5. Nuotaikingas, lengvas, neuzsistovintis siuzetas, gan neblogai (siek tiek hiperbolizuotai:)atspindintis shokiu mokyklos atmosfera (pats shoku). Vaidyba - 3-4 balai.


EDITULICKA  2005-01-28 22:37:10 

labai linksmas filmas...ir aktoriai neblogai vaidina.......beje...cooliška choreografija....


ASTA  2005-01-12 19:45:23 

tikrai neblogas filmas nustebines pabaiga kurios nesitikejau. manau skirtas daugiau moterims jos emocingiau viska isgyvena.


ALI  2005-01-06 16:11:39 

Mačiau Japoniškąją versiją, nuostabi. Į amerikonišką nepatariu eiti, kad nesusigadintumėte gero skonio..:)


MIAU  2004-12-26 19:03:26 

na jus gal ir nezinojote, bet tas jusų richard'as gere'as tikras apsnūdėlis ir gražiai ir vertai dėmesio atrodo tik prie julios roberts, na o sitas filmas vertas demesio tik del pacios zaviausios ir nuostabiausios, pacios verciausios demesio, zavingosios Jennifer Lopez:))))))))))ir jeigu tik dabar ta suzinojot tai isidemekit, kaip ir tai kad anglu kalba vienintele verta demesio disciplina gimnazijoje:)jo


VAIDAS  2004-12-26 11:48:29 

Asmeniskai man labai patiko sis filmas. Jame palieciamos seimos vertybes. Parodoma tai, jog dvieju zmoniu santykiuose yra svarbiausia pasitikejimas viens kitu.


SMAXAS  2004-12-11 20:32:25 

pukus ir nuotajkingas filmas.


LA LA LA LA  2004-12-09 16:29:25 

siaip nemaciau nei japoniskos nei amerikietiskos versijos bet norejau tu zmoniu kurie mate amerikietiska versija paklausti ar Ricardas bus su ta k... Jeniffer ar ne, nes jei taip tai net neverta eit ziureti.....


ZAZA  2004-11-25 17:23:29 

Sutinku su juoda kate, kad japoniskoji versija buvo nuostabi. o amerikietiskoji, manau neteko japoniskajam budingo jausmingumo. Si situacija daug geriau pavaizduojama japoniskoje kulturoje.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13502
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt