Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAŠOKSIME? (2004) 106 min.
Shall We Dance?
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 12 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1996-siais japonų režisieriaus Masayuki Suo romantinė drama "Pašoksime?" sulaukė neregėto populiarumo ir susišlavė net 13 Japonijos kino akademijos prestižinių apdovanojimų.

Džonas Klarkas (akt. Richardas Gere) jaučiasi velniškai pavargęs nuo pilkos kasdienybės ir jo gyvenimą apėmusios rutinos. Kiekvieną dieną jis eina į gerai apmokamą, bet nuobodų darbą advokatų kontoroje. Po to jis sportuoja treniruoklių ir gimnastikos salėje, o galiausiai skuba pas mylimą žmoną Beverli (akt. Susan Sarandon) ir du nuostabius vaikus.

Kiekvieną vakarą traukiniu keliaudamas namo Džonas pravažiuoja šokių studiją ir vis pastebi liūdnu žvilgsniu per langą į gatvę besižvalgančią merginą. Vyras jaučia, kad jam kažko trūksta šiame gyvenime, ir vieną kartą tiesiog išlipa ne sau įprastoje stotelėje.

Nuobodus ir nuspėjamas Džonas spontaniškai ryžtasi užsirašyti į šokių kursus, kad galėtų artimiau pažinti tą žaviąją šokių trenerę vardu Paulina (akt. Jennifer Lopez) ir išsiaiškinti ją kamuojančios depresijos priežastis.

Tačiau jis patenka pagyvenusios ir nostalgiškų prisiminimų paveiktos šokių studijos šeimininkės Mis Mitzi (akt. Anita Gillette) globon, o po kiekvienos treniruotės jaučia vis didesnį polinkį šokiams. Bėga savaitės, o patyręs advokatas vis geriau įsisavina reikiamus šokio judesius ir neįprastą entuziazmą užkrečia savo kolegas. Pradėjęs vis dažniau kalbėti apie trečiadieninį užsiėmimą, Džonas išsiaiškina, kad jo kolega bendradarbis (akt. Stanley Tucci) taip pat turi slaptą aistrą šokiams, blizgantiems drabužiams, įmantriems perukams ir stengiasi palaikyti tobulą kūno išvaizdą.

Kiekvieną trečiadienį Džonas grįžta namo žymiai vėliau, bet nesiryžta pranešti žmonai apie savo naująjį užsiėmimą. Beverli atkreipia dėmesį į periodiškus vėlavimus ir paveikta savo bendradarbių išpažinties apie liūdną gyvenimo patirtį, pradeda rimtai įtarinėti, kad Džonas yra jai neištikimas ir turi paslaptingą meilužę. Beverli nepagaili piinigų ir pasamdo profesionalų seklį (akt. Richard Jenkins), kad sužinotų visą teisybę.

Tuo tarpu Džonas vis labiau džiaugiasi savo hobiu, kuris ypač praskaidrina rutininį gyvenimą. Šokių treniruotėse jam tenka susitikti su bjaurius pokštus pamėgusią intruktore Bobi (akt. Lisa Ann Walker), kuri šneka viską, kas tik jai šauna į galvą, o taip pat su itin mandagiu pleibojumi Čiku (akt. Bobby Cannavale), kuris trokšta sužavėti kuo daugiau merginų, ir storuliu Vernu (akt. Omar Miller), kuris paslapčia mokosi šokti ir ruošia malonų siurprizą savo sužadėtinei.

Dėl buvusio partnerio klaidos apmaudžią nesėkmę patyrusi Paulina po truputį atsigauna stebėdama neblėstantį Džono entuziazmą šokių treniruotėse. Ji pasiūlo greitai tobulėjančiam naujokui dalyvauti svarbiose šokių varžybose, kuriose nugalėtojusi pora iškovos kelialapį į prestižinį tarptautinį šokių turnyrą Anglijoje.

Įspūdinga choreografija, energingi šokiai, puiki muzika ir švelni romantika romantinėje komedijoje "Pašoksime ?"

LAURYNA  2004-11-24 13:53:29 

Ejau ziureti filmo vien tik del Richardo Gere'o. Jis kaip visada nepakartojamas ir zavingas, o visa kita... tiesiog eiline amerikietiska komedija, daznokai su eiliniu siauru amerikietisku humoru, kuris seniai spejo pabosti... Jei kas nors tikisi isvysti kazko ypatingo, patarciau neleisti pinigu. Tai filmas, tinkantis atsipalaidavimui, bet niekam daugiau. Pamatei, kartais nusijuokei, o jam pasibaigus - pamirsai.


JUODA_KATE  2004-11-10 07:47:05 

Japoniska versija buvo nuostabi, o sita.. reiks paziuret, bet itariu bus gero filmo sugadinimas ir tiek...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13373
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt