Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VARGDIENIAI (1998) (1998) 129 min.
Les Misérables
Drama / V.Hugo romano ekranizacija
JAV, Vokietija
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"VARGDIENIAI" - tai nesenstantis pasakojimas apie meilę,
garbę ir santykius tarp žmonių.

Filmo veiksmas nukelia mus į XIXa. Pradžios Prancūziją.

Tai istorija apie Žaną Valjeną (L.Neeson). 20 metų už įvairias vagystes kalėjęs ir pagaliau išėjęs į laisvę, jis sutinka dvasininką. Vienintelis lemtingas susitikimas visiškai pakeičia Valjeno gyvenimą. Jis sugeba tapti visų gerbiamu mažo Vigau miestelio meru.

Čia jis sutinka ir pamilsta buvusią prostitutę Fantine (U.Thurman), kurią, sunkiai sergančią, ima globoti. Valjenas užaugina ir jos dukterį Cossete (C.Danes), kurią beviltiškai stengiasi apsaugoti nuo pavojų šioje nuodėmingoje žemėje. Jaunutė mergina aistringai įsimyli jauną Patyžiaus revoliucionierių - Marijų (H.Matheson).

Visą tą laiką Žaną Valjeną persekioja kalėjimo, kuriame jis kalėjo, prižiūrėtojas Javertas (G.Rush),… Jų keliai nuolat susikerta, ir atrodo, jog Javertas yra tiesiog apsėstas beprotiško noro sunaikinti Valjeną…

* * *

“Vargdieniai” - vienas žymiausių visų laikų romanų. Anot režisieriaus, ”centrinė Hugo pasakojimo tema yra išganymas. Neįmanoma papasakoti visos istorijos, todėl nutariau sutelkti savo dėmesį ties Valjenu ir jo kova gėrio vardan bei santykių tarp tokių panašių ir kartu tokių skirtingų žmonių”.

Puikus scenarijus, įspūdinga garsių aktorių vaidyba - tai “Vargdieniai”. Tai istorija apie blogį ir gėrį, apie dvi žmogiškasiais būtybes, skirtingai žiūrinčias į pasaulį. Vienas tiki įstatymu ir tvarka, nes užaugo tokioje erdvėje, kur vien tik tai ir egzistavo; kitas, irgi kilęs iš panašios terpės, tačiau sukaupęs savyje daugiau jausmų, daugiau meilės ir atlaidumo.

linaaa  2011-05-18 09:20:33 

Filmas sudomino nuo pat pirmos minutės...daznai ziauriai nustebindavo, ko daznai turksta filmuose. laaaaaaaaaaaaaabai geras filmas. siulau pasiziureti butinai!!!!


EKVIVALENTAS  2003-09-24 16:03:02 

Man sis filmas vienas geriausiu!!!


JURGITA  2001-05-12 16:56:48 

neblogas filmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10822
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt