Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PO SAULĖLYDŽIO (2004) 100 min.
After the Sunset
Seksuali veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 01 14
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Įspūdinga kriminalinė komedija prasideda itin intriguojančiai: Maksas Burdettas ir jo gražuolė bendrininkė Lola traukiasi į Bahamus, Paradise (Rojaus) salą, kur ruošiasi pradėti naują gyvenimą. Jie tik ką pavogė jau antrąjį iš trijų garsiųjų Napoleono deimantų. Jų puiki finansinė ateitis garantuota, o kriminalinė veikla jau praeityje.

Tačiau Stanas, FTB agentas, septynerius metus atkakliai persekiojęs Maksą, negali patikėti, kad skandalingoji kriminalinė porelė nutarė pradėti ramų šeimyninį gyvenimą. Jis įsitikinęs, kad jiedu planuoja pavogti trečiąjį Napoleono deimantą, vieną iš didžiausių ir labiausiai vertinamų deimantų pasaulyje. Tai vienas iš trijų identiškų deimantų, nuimtų nuo Napaleono kardo prieš jam pasistraukiant į Elbos salą. Šiandien jo vertė – 70 milijonų dolerių.

Garsusis deimantas, kaip keliaujančios parodos eksponatas, kruiziniu laivu turi būti atvežtas į Rojaus salą netrukus po Makso ir Lolos atvykimo. Nepaisant to, kad neturi jurisdikcijos Karibuose, Stanas ruošiasi pagauti suktuosius Maksą ir Lolą pačiame operacijos įkarštyje – šįkart tai asmeniška!

Kai du priešininkai susitinka rojaus kampelyje, Maksas sąmoningai apverčia kortas ir siekia susidraugauti su nusivylusiu detektyvu: mielai supažindina jį su visais malonumais, kuriuos tik teikia žmogui nuostabioji sala. Stanas gi, nebesuvokdamas situacijos ir vaidmenų pasikeitimo, greitai prisitaiko prie lengvabūdiško Karibų gyvenimo būdo.

Ar gali ilgamečiai priešininkai tapti draugais?
O gal tikrai Maksas ir Lola metė savo nešvarius darbelius ir pradėjo naują gyvenimą?
O jeigu visdėlto ne? Gal jie iš tiesų atsistatydino?
O kaip dėl Stano – ar jis sako tiesą, o gal kažką slepia?
Galiausiai, kai saulė nusileidžia, pavagiamas trečiasis Napoleono deimantas...
Kuris iš jų dabar turės pasitraukti?

„Tam tikra prasme žiūrovai gali net pamiršti apie patį apiplėšimą, ir mėgautis neįtikėtinais pagrindinių personažų santykiais. Tikiuosi, kad po filmo seanso žiūrovai išeis ne tik patenkinti puikia pramoga, bet ir pamilę personažus.“ /Brett Ratner/

RYTISS  2005-03-27 11:56:44 

Nuostabus filmas - super. Yra ir meile ir veiksmas ir juokas ..:) grazi gamta . Istikruju truksta zodziu - manau filmas patiktu visiems..;)


EDITULICKA  2005-02-19 12:27:45 

Tikrai fainas filmas , komiškos situacijos , nerealus veiksmas...ir...ir...gražūs deimantai...:)


VALENTINA  2005-02-07 15:47:24 

filmas tikrai labai geras, ypac jeigu jis ziurimas su mylimu zmogumi.


EDITULICKA  2005-02-06 21:27:51 

Fainas filmukas...komiškos situacijos...veiksmas...verta pasižiūrėti...:)


MODIS  2005-01-25 20:03:44 

Labai smagus, idomus ir intriguojantis filmas! Tikroviskas ir nenuspejamas, paslaptingas ir siek tiek komiskas. Verta nueiti paziureti.


WAJVE  2005-01-19 23:48:15 

Na ka.. visu pirma- geri aktoriai (mano neekspertiska nuomone savo varda pateisino) toliau- tikrai nenuobodu (vietomis buvo del ko susijuokti, taip pat filmas neistestas, viskas savo vietose) tik tiek, kad cia toks tikras hollywood product.. ir vietomis jau perdaug negyvenimiskos situacijos.. bet jei nemastai, kad siaip taip nelabai buna, tei gali atsipalaidaves paziureti ir.. jei nesat super isrankus ir ispuoselejes rafinuota subtilu skoni, nepasigailesit pamate:))


JUODAS  2005-01-16 23:39:53 

labai fainas filmas !! daug humoro piersas ir selma vaidina lyg jie istikruju butu pora !Nu zodziu vertas nuejimo i kino tetra!


SCHMITTAS  2005-01-16 01:40:19 

tiesiog mielas ydomus sexy filmukas su sveika veiksmo doze ir gera vaidyba. paziurekit.. verta!


VIKED  2004-11-26 23:16:06 

Labai gerai sukaltas filmukas, puikus aktoriai, geras siuzetas, nuostabus vaizdai...Kai P.Brosnan ir W. Harrelson atliekami personazai miegojo vienoj lovoj, buvo is ko pasijuokti. Cool.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17589
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt