Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ARSENAS LUPENAS (2004) 125 min.
Arsene Lupin
Kostiuminis / nuotykių
Ispanija, Italija
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Apsiginklavęs Robino Hudo dosnumu, Šerloko Holmso įžvalgumu ir Don Žuano žavesiu, Arsenas turės atsilaikyti prieš krūvas jam keliamų įtarimų dėl įvykdytų vagysčių ir šaltakraujiškų žmogžudysčių.

Normandija, 1894 –ieji. Jaunas, beprotiškai žavingas ir labai protingas vaikinas nusprendžia atsiduoti savo aistrai vogti, kuri, patyrus daugybę nuotykių, išgarsins jį visame pasaulyje. Šis vaikinas – nepakartojamasis Arsenas Lupenas.

Vogti jaunasis Arsenas mokėsi iš savo tėvo. Būdamas subrendęs jis, nepaisant to, kad tarnauja prancūzų muitinėje, tapo puikiu vagiu ir melagiu.

Arsenas Lupenas - nepataisomas vagis ir kolekcionierius. Jis šluoja viską, kas blizga - pradedant neįkanojamomis grafienių brangenybėmis ir baigiant garsiausių žvaigždžių giliausiomis paslaptimis.

Kartą, Kalėdų išvakarėse, žavusis Arsenas nusprendžia pademonstruoti aukščiausią meistriškumo klasę – apvogti turtingus prabangaus laivo keleivius. Sudarydama sąlygas sėkmingai pabėgti, jam padeda gražuolė pusseserė.

Neilgai trukus po šios sėkmingos avantiūros, Lupeno gyvenimas pakrypsta kiek kita linkme: visai netikėtai jis sutinka įstabią moterį – Džozefiną Balsamo, Kaliostro grafienę. Dėl neaiškių priežasčių žavingoji grafienė buvo nuteista mirčiai, tačiau Aresenas Lupenas ją išgelbsti , o jų santykiai perauga į audringą romaną.

Meilė ir mirtis, turtai ir kalėjimas, paslaptys ir persekiojimai – visa tai ryškiame stilingame kostiuminiame filme apie žaviojo prancūzų vagies ir melagio Arseno Lupeno avantiūristinius nuotykius ir meilės romanus.

URA  2005-01-14 11:34:11 

bent pavadinima ishmokit rashyt, kibiriniai... "Arsène Lupin"Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3284
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt