Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BŪRYS AMERIKA: DREBĖK, PASAULI! (2004) 107 min.
Team America: World Police
Animacinė komedija suaugusiems
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 01 14
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Drebėk, pasauli! Kultinio animacinio serialo “Pietų parkas” kūrėjai, išradingieji nepraustaburniai Trey Parkeris ir Mattas Stone’as pristato naują savo kūrinį, kurį ne vienas kritikas vadina vienu skandalingiausių ir smagiausių metų filmų.

Iškrypęs, keistas ir nešvankus…, bet man patiko kiekviena jo minutė!”. (Chuck Thomas, “Movie Reviews & Previews”)

Fenomenaliai juokinga ir nepadori nutrūktgalviška komedija. Garantuoju – juoksitės, kol pradės skaudėti šonus. “Būrys “Amerika”…” – tikra bomba!”. (Earl Dittman, “Wireless Magazines”)

Pasibaisėtinas ir nuostabus. Laukinis ir linksmas. Košmaras ir puiki pramoga”. (David Giammarco, “E Talk Daily”)

Jei esate silpnų nervų ir puritoniškų pažiūrų, gerai pagalvokite prieš eidami į šį filmą – jo kūrėjams nėra nieko šventa: pasitelkę sudėtingą ir retai naudojamą lėlių animacijos būdą, Trey Parker ir Matt Stone dar kartą patvirtino originalų humoro jausmą turinčių skandalistų reputaciją. Savo aštrios satyros taikiniu jie pasirinko kino žvaigždes ir “amerikietišką gyvenimo būdą”, tarptautinį terorizmą ir JAV užsienio politiką, Holivudo filmus ir… Šiaurės Korėjos diktatorių.

Tarptautiniai teroristai planuoja naują išpuolį, šį kartą – Paryžiuje. Kovos su teroristais būrio “Amerika” nariai susirenka į slaptą bunkerį pasitarti. Būrį sudaro Krisas – rytų kovos menų ekspertas, jautrioji Sara, psichologė Liza, buvęs amerikietiško futbolo žaidėjas Džo ir Karsonas, kurį, vos spėjusį pasipiršti Lizai, nušauna teroristas.

Dabar būriui reikia penktojo nario. Tokio, kuris galėtų slapta įsiskverbti į teroristų gretas. Kandidatas netrukus randamas – bedarbis aktorius Haris, kuris, po kelionės į Vašingtoną, tiesiog trykšte trykšta patriotizmu. Tačiau herojai nežino, jog Šiaurės Korėjos diktatorius sugalvojo pragarišką planą, kaip pakenkti Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Jį įgyvendinti turės… Holivudo žvaigždės Alecas Baldwinas, Seanas Pennas ir Timas Robbinsas!

Nuo Kairo piramidžių iki Panamos kanalo, nuo Los Andželo iki Šiaurės Korėjos diktatoriaus rūmų būrys “Amerika” skuba gelbėti pasaulio ir civilizacijos. Tik kažin ar pasaulis ištvers tokį “gelbėjimą”…

EVAS  2005-02-23 16:50:17 

u vyrai, jei jums amerikieciai visi idejotai, :D~ mums dar iki amerikos toli. seip is situ kureju tikejausi tikrai galingesne bullshit'o, daug bajriu ir visa kita. gavau grazu leliu spektakly vietom juokinga o vietom ir nuobodu...:) vis tiek, zmones atsiminsit dsita filma ilgai :P


ZIUROVS  2005-02-21 13:06:04 

Filmukas kaip reta geras. Puiki parodija, seniai buvau tokia mates!!! Filmo aprasyme biski prirasyta ne i tema, bet nieko... rekomenduoju visiems, labai gerai ziurisi, bajeriai irgi su mintimi. Sunku patiketi kad amerikonai toki susuko. Pagrindiniui "aktoriui" duociau oskara uz dramini vaidmeni. ...vien ko verta apsivemimo scena ;)


PLINTUSAS  2005-02-15 14:21:34 

Bullshitas :(


GLOBAS  2005-02-06 10:36:35 

Tikejausi daugiau, ale nusivyliau, tiek nesvankybiu... Kurejai nebejaucia ribu. Buvo keletas vietu kuriose gal but ir galima butu pasijuokti, taciau kaip jau kazkas ir minejo, filmas kurtas idiotams. Dar viena kvaila amerikietiska parodija. Vienintelis pliusas tai kad filmas buvo kurtas ne eiliniu budu, pasitelkiant dabar jau neiprasta leliu vaidybos metodika.


VYRAS  2005-02-05 17:31:23 

gera parodija!!! bajeris ant bajerio. gal kur lazda ir perlenkta, bet parodytas tikrasis holivudas.


ISMANANTIS  2005-02-01 23:23:55 

labai prastas filmas, o tixliau leliu show. atrodo kad wisas filmas parodijuoja holivudiskus veiksmo filmu bet pats yra pritaikytas kvailiem amerikieciam. man tai juokingiausia wieta buwo kai rode kaip leles mylisi. kokias penkias minutes rode wisom pozom. LOL ! .


WEAVER  2005-02-01 18:00:23 

tikrai gera parodija.. :) bet uz ja moketi pinigus butu gaila :)


MILDA  2005-01-30 14:18:01 

sitas animacinis filmas tikrai nevertas demesio, a jau tyliu apie pinigus. Maciau per kompa, tiesa pasakiu issedejau tik 20 min.. cia tragedija, o ne animacinis filmas. ir dabat jau tikrai zinau kad sitam saite savu zmoniu tikrai yra, kurie dirbtinai pakelia filmu reitingus. negrazu!


JUSTAS  2005-01-29 01:28:47 

Jegele ;]


MIGLE  2005-01-20 15:55:06 

SUPER!!! nereali parodija :))) tisiog taip 'iki skausmo' atksleide amerikos tiek filmu kurimo, tiek pacios salies 'ypatumus' :)) jo... kai shtatai imasi 'reikalo' - tikrai kad 'drebet, pasauli!" :)))12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10696
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt