Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ELEKTRA (2005) 96 min.
Elektra
Veiksmo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 03 11
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Apgaubta paslapties. Pažymėta tragedijos. Išmokyta žudyti. Jie paliko ją mirti. Bet mirtis buvo tik pradžia. Dabar ji grįžta, trokšdama atkeršyti…


Nuostabioji Jennifer Garner įkūnijo stiprią, paslaptingą ir seksualią heroję – mirtiną jėgos ir grakštumo derinį. Išgyvenusi po, atrodytų, mirtinų sužeidimų, Elektra nutraukia visus ryšius su likusiu pasauliu ir pradeda gyventi kaip atsiskyrėlė. Tačiau netikėtai susiklosčius aplinkybėms, ji priversta rinktis… Šis sprendimas nulems jos tolimesnį gyvenimą: pakeis jį arba sunaikins.

Persekiojama praeities košmarų Elektra už išgelbėjimą turi būti dėkinga savo mokytojui. Tačiau netgi išminčius nesugeba numaldyti jos deginančio keršto troškimo. Troškimas atkeršyti už tėvų mirtį, pavertė merginą negailestinga žudike – geriausia, kokią galima nupirkti už pinigus. Tačiau norint išlikti, neužtenka priežasties žudyti. Ji privalo rasti priežastį gyventi.

Tokia priežastimi tampa paskutinis jos “taikinys” – trylikametė mergaitė Ebė ir jos tėvas. Pasiryžusi bet kokia kaina išgelbėti šiuos žmones, Elektra pasirašo sau mirties nuosprendį, tačiau randa tai, ko net nežinojo ieškojusi: galimybę išpirkti savo kaltes.

Dabar herojei teks pasikliauti tik savo neeiliniais kovotojos sugebėjimais ir galia numatyti įvykių pasekmes, dar prieš jiems įvykstant.

Įspūdingi triukai, kvapą gniaužiančios kovų scenos ir viena nuostabiausių Holivudo aktorių mistiniame nuotykių ir veiksmo filme - “Elektra”.

SHAMAN  2005-04-10 15:35:33 

subine per didele, papai per mazhi. kaip galima bandyt ish tokios zhmogystos superheroje daryt. apskritai visa ta komiksu nesamone yra skirta shiaure amerikos auditorijai, kadangi be vaikystes prisiminimu visi tokio tipo filmai yra tiesiog silpnu efektu ir silpnos vaidybos samplaika. i toki filma bilietas max 2 litus turetu kainuot.


SRUNELIS  2005-04-07 19:28:46 

na filmas nera labai geras bet kaikurios veitos tai ispudingos, siektiek sunku buvo suprasti kas per filmas cia, nepagavau kampo kokia jo esme... ka jau ka bet del garso efektu tai nesiskundziu tikrai geri =]


HELLO  2005-04-06 14:58:37 

Nemėgstu bukų "bojavykų" be minties ir paskaičiusi komentarus tikėjausi,kad filmas bus būtent toks. Bet visgi jis mane maloniai nustebino - yra ir veiksmo ir meiles ir spec. efektų ir nepanašus į tūpą amerikietiška bojavyką. Aišku tai ne tas filmas, kur išėjus prisiminsi dar mėnesį, bet praleisto laiko ir pinigų tikrai negaila. O apie tuoj kurie vertina filma 1 balu net jo nematę, galiu pasakyti - nu lochai Jūs esat (nors Jūsų ir nemačiau :))


<GUTEN TAG>  2005-03-30 19:16:06 

Ne pats blogiausias, bet ir ispudingiausias . Patiko J. Garner-galejo daugiau jos parodyti...


SLAVKA  2005-03-26 00:27:18 

Fufliakas. Puse filmo nieko nevyksta. Kita puse - apgailetinai nufilmuota "X-Men'u" kova.


SENIS XOTABYCIUS  2005-03-25 17:08:16 

Šitas filmukas geras tuo, kad gali drąsiai rašyt 1*, net jo nežiūrėjęs - ką ir leidžiu sau šiuo atveju. Komiksų ekranizacijos aišku, daromos pagal savas žanro (hm...) taisykles ir skiriamos daugiausia vaikams (tiesa, ne patiems gudriausiems), riboto intelekto asmenims bei amerikiečiams, bet net ir tuo atveju truputis skonio ir autoironijos padėtų išvengti "Auksinės avietės". Bijau, kad čia vienas iš šiemetinių pretendentų. Ech, nepasimokė J. Garner iš kolegės Halle Berry patirties... P.S. šito šedevro neišgelbės net apdairiai numatytos moksleivių atostogos... nors kitu metų laiku sektųsi dar prasčiau.


EDITULICKA  2005-03-24 18:06:01 

tikejausi kazko daugiau.....


POSEJDON  2005-03-23 11:27:27 

Man buvo idomu "ar bus ten seksas?" siaip man patiko.


DINGUSSI  2005-03-20 13:54:08 

pasikartosiu...sis filmas pastatytas pagal komiksus! zmones i ji eidami nesitikekite i scenarijaus daugiau nei elementarios gerio ir blogio kovos ir panasiu dalyku, budingu komiksams...o jei jums nepatinka komiksai tada verciau ir i filma neikite...


MYLIU KINĄ  2005-03-19 15:11:00 

Labai blogas filmas:) Ir keista ta mergina - ryškiai turinti tarpasmeninės komunikacijos sutrikimą. O banaliausias momentas - filmo eigoje rodomi epizodai iš herojės "sunkios" vaikystės.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14682
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt