Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AŠ MYLIU HUCKABEES (2004) 106 min.
I Heart Huckabees
Egzistencinė komedija
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2005 02 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kokia gyvenimo prasmė? Kokią reikšmę turi patys paprasčiausi ir tarpusavyje nesusiję įvykiai? Kas įtakoja kiekvieno žmogaus likimą?

Jeigu jums bent kažkiek rūpi atsakymai į šiuos klausimus, tai galite save laikyti geriausiais gamtosaugininko Alberto draugais ir bendraminčiais. Albertas (akt. Jason Schwartzman) pasiutusiai pergyvena dėl mažiausio gamtos lopinėlio, stengiasi išsaugoti kiekvieną akmenį ir sodina medelius tiesiog prekybos centro stovėjimo aikštelėje.

Jaunasis gamtosaugininkas pasirašo pelningą sutartį su stambiu prekybos tinklu "Huckabees", kad galėtų įgyvendinti savo keistas idėjas. Tačiau "Huckabees" interesams atstovaujantis vadybininkas Bradas Strandas (akt. Jude Law) yra sumanęs slaptą planą pasinaudoti Albertu ir užleistame pelkyne pastatyti naują prekybos centrą. Šis aukštesnių pareigų siekiantis karjeristas dėl asmeninė gėrovės gali išduoti net patį geriausią draugą ar mylimą merginą.

Brado mylimoji sugyventinė Daun (akt. Naomi Watts) yra prekybos tinklo "Huckabees" reklaminis veidas ir filmuojasi klipuose, nors dėl kažkokių nežinomų priežasčių visus tekstus įgarsina kita aktorė. Ji velniškai trokšta sukurti šeimą ir kuo greičiau susilaukti vaikų, bet savanaudis Bradas nekreipia dėmesio į tokius planus, nes jam visai neatrodo, kad pasaulyje katastrofiškai mažėja gyventojų skaičius.

Vien tik dviračiu važinėjantis Albertas vis dažniau sutinka nepažįstamą, aukštą, jauną juodaodį vyruką. Jaunuoliui atrodo, kad visa tai turi kažkokią prasmę, todėl jis kreipiasi pagalbos į egzistencinių detektyvų kontorą. Sutuoktiniai Bernardas (akt. Dustin Hoffman) ir Vivjen (akt. Lily Tomlin) akimirksniu imasi darbo ir pradeda sekti kiekvieną Alberto žingsnį.

Tuo tarpu Albertas netikėtai susidraugauja su gaisrininku Tomiu (akt. Mark Wahlberg), kuris tampa savotišku jo sielos broliu. Tomis rūpinasi gamtos užterštumu, nekenčia benzino ir į kiekvieną iškvietimą važiuoja tik su dviračiu.

Visažiniai detektyvai Bernardas ir Vivjen savo ruožtu vis labiau nerimauja dėl Los Andžele pasirodžiusios konkurentės Ketrin Vauban (akt. Isabelle Huppert), kuri pasižymi ypač pesimistiniu požiūriu į gyvenimą, bei rašo populiarumo nestokojančias knygas.

Režisieriaus Davido O.Russelo naujausias filmas jus prajuokins, sujaudins, nustebins ir privers galvoti. Jame išgirsite daugybę filosofinių minčių ir nihilistinių citatų, pajusite ryškių nukrypimų į budizmą ir rašytojo J.D.Salingerio kūrybą, pamatysite daugybę garsių aktorių jiems visiškai neįprastuose vaidmenyse ir galėsite įvertinti ypač originalią Dustino Hoffmano šukuoseną…

ASH  2007-07-18 13:38:28 

per daug i filma nesigilinau,ir zhiuredama ji laukeu kol pasibajgs;)nors pazhiureti iki galo norejeu,gal pabajgoje suprasiu visa esme?ash suprantu kad filmas apie gyvenimo prasmes ieshkojima,bet taj kajp taj patejkta ne itin sudomino.


FAKEDON  2005-06-05 21:26:47 

Myliu tokius filmus. Tiesiog toks savas, pilna visokių filosofinių idėjų, "savas" kompozitorius (Jon Brion) kurio muzika kartu su Jasono Schwartzmano monologais sudaro labai nuotaikingą filmo "intro" (vienas geriausių mano matytų intro). Tai va, dabar 2005.06.05, ir rašau dabar todėl, kad kad noriu kažką gero parašyt, ir nieko tinkamesnio tam reikalui iš šių metų premjerų neprisimenu :) Tiesiog šitas filmas man yra viso pusmečio kino simbolis :)


RYTIS  2005-03-24 09:12:30 

Kiek suprantu is jusu nuomoniu - blogas filmas, bet tikiu kad kazkam jis geriausias filmas. Nieko, pats paziuresiu rytoj ir ivertinsiu :)


EVALDAS  2005-03-07 11:25:34 

na, filmas skirtas valios ugdymui... neteko dar gyvenime isheiti ish kino, bet visada buna juk pirmas kartas... tai shis filmas ir "padare" mane :) dar neteko matyt tokio "sh..."


MONIKA  2005-02-16 21:39:07 

tai jei vienam filme vaidina ir Jude Law ir Mark Walbergh, tai jau geda butu nenueiti:)


PUMBA  2005-02-13 18:05:19 

Matyt ne "Coca Colos Plazos" ir "Akropolio" auditorijoms sis filmas skirtas. Tikiuosi, kad po to rodys ir "Lietuvoj" (jei "VP Market" nenugriaus iki to laiko), tada ivertinimas turetu normaliai pakilti. Kam zodis "egzistencinis" negirdetas, geriau neit i sita filma. Man pasirode -- smagus, nei per sunkus, nei kvailas filmas apie pasimetusius zmones. Kazkokio super siuzeto nera, viskas sukasi labiau apie nuotaikas ir jausmus (panasiai, kaip "Lost in translation"). Stogo nenurove, bet vakaro nuotaikai pataisyti -- pats tas. Kaip Holivudo -- tikrai geras ir netradicinis.


ZIDANIUKE  2005-02-02 20:20:13 

Klaikiai nuobodus filmas...dar gerai kad ne toks ilgas..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9338
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt