Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SLĖPYNĖS (2005) 100 min.
Hide and Seek
Mistinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 02 25
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Būk atsargus su išgalvotu draugu...

”Išlįsk, pasirodyk, vistiek surasiu...”

Tikriausiai prisimenate nekaltą vaikišką žaidimą slėpynes? ”Viens, du, trys. Einu ieškot.” Žaidimo uždavinys paprastas – surasti pasislėpusius vaikus. Vaikams tai patinka. Jie netgi žaidžia vieni, išsigalvodami draugus. Bet kartais šie išgalvoti draugai gali būti tokie realūs....

Mažajai Emilei slėpynės su išgalvotu draugu Čarliu buvo tik paprastas ir nekaltas žaidimas. Bent jau taip atrodė iš pradžių. Tačiau pamažu mergaitė pajuto, kad naujasis draugas ją nuolat įtraukia į vis pavojingesnius ir siaubingesnius košmarus. Čarlio negali sustabdyti net Emilės tėtis Deividas – pripažintas psichologas. Kas tas Čarlis? Ar gali išgalvota būtybė tapti tokia įtakinga ir pavojinga?

”Oskaro” laimėtojas Robertas De Niro, vaidinantis našlį ir susirūpinusį tėvą Deividą Kalavėjų, bei Dakota Fanning, tapusi kai ką pavojingo slepiančia mažamete dukterimi Emili, sudaro nepamirštamą duetą įtempto siužeto filme ”Slėpynės”.

Istorija prasideda tuomet, kai netikėtai miršta Emilės motina. Ši netektis negrįžtamai traumuoja mergaitę. Norėdamas atitolinti dukterį nuo skaudžių prisiminimų, Deividas išsiveža ją gyventi toliau nuo miesto. Netrukus Emilės gyvenime atsiranda išgalvotas draugas Čarlis, kuris iš pradžių atrodo kaip teigiamas personažas, padėsiantis mergaitei atsigauti. Tačiau keletas sukrečiančių įvykių verčia Deividą tikėti neįtikėtinu dalyku:

galbūt Čarlis yra tikras...

ČESLOVAS  2006-01-05 20:01:29 

Iš tikrųjų tai nieko gero. Neverta dėti 2 val. tokiam filmui. 2 balus skyriau tik todėl, kad vaiaki aktoriai vaidina puikiai, tačiau pradžia prasta, o galas toks, kad norisi išjungti filmą net nepabaigus žiūrėti. Eilinis Holivudinis šlamštas.


GLOBAS  2005-04-10 16:18:02 

Nieko ypatingo. Paprastas, taciau visai neblogas filmas. Truputi nuliudino mane tai, jog as nuspejau pabaiga. Bet gal as toks supratingas, ar cia jau filmo kurejai per mazai pasistenge viska taip supainioti kad filmo atomazgos niekas negaletu numatyti... Na bet nekreipiant demesio i visa tai, galiu pasakyti, jog mane pribloske mergaites vaidyba! Ji fantastiska :)


VIVA  2005-04-09 03:11:22 

Nerealus filmas!!! Nesistebiu, kad DAKOTA FANNING www.dakota-fanning.org gavo Oskara uz geriausia jauniausia aktore!!! Ji nuostabiai vaidina! Filmas isties labai idomus!


PROGRESS  2005-04-01 22:13:37 

Kurie nei kiek nenutuokia psichologijoje taip ir raso kad filmas blogas, nes ziuriu kad daug kas nepagavo esmes. Ir is viso moderatorius turetu trinti atsiliepimus, kuriuose pasakojama filmo eiga. Juk tam skirtas forumas. Perskaicius kai kuriuos atsiliepimus visiskai nebeidomu ziureti filma. Aciu, kad juos perkaiciau po filmo. Siulau si filma ziureti tiems, kurie domisi psichologija, filmas labai geras!!! Paziurejes netekau amo. Zinoma tai praejo :)


RYTIS  2005-03-27 11:28:50 

Filmas neblogas. 3 balai. Itemptas siuzetas nebuvo labai itemptas :) per filma pora kart net ejau parukyti - o tai parodo nuobodu scenariju. Filmo pabaiga - tragiska - puse zmoniu is saes iseidami sake kad neiko nesuprato. Kakzas sake: Kad ir nereikia nieko suprast...Lietuvos kino platintoju reklama si filma pateike vos ne kaip siaubo - bet as pasakeeciau kad caia tiesiog detektyvinis trileris. Jokios mistikos filme nera - todel siaubingu jo nepavadinceu.:) keistas filmas, keistas..:) Bet paziureti verta visiems :)


BLACKBIRD  2005-03-12 17:37:12 

Aiškesnė „Vingio“ pabaiga?? Ar jūs nesusimąstėt, kad mergaitė psichūškėj ir prabuvo per visą filmą (psichologės paskutiniai žodžiai: „aš nenustosiu vilties ją gydyti“)? Papasakokit detaliau apie „Akropolio“ pabaigos versiją :) ačiū!


VILMA  2005-03-12 14:14:49 

Filmas JĖGA.


ASTA  2005-03-11 12:53:42 

gal butu ir geras filmas, jei ne durna pabaiga...... kaip kazkas jau rase, deniro slaistosi po nama su peiliu.. nei sis nei tas...


EDITULICKA  2005-03-11 00:01:13 

fainas filmukas , bet psichologinis...verta pasiziureti...:)


OGIS  2005-03-09 00:35:20 

istiro nieko gero :-/ itampa paf nuo puse filmo galima jau numatyti kas kaip ... ir seip lauki lauki kad kaskas ivyks o kai ivyksta ir paf nieko ... ps dvd tai rusai screeneri belenkoki i dvd iraso tai tau ir dvd ir seip amerikonishka versija baigiasi kitaip nei europine nesaone ? ot ir teisybe ziurejau pas mus kinoteatre o screeneris is usa kitokia pabaiga turi123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 21577
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt