Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HIČAS - MEILĖS SPECIALISTAS (2005) 115 min.
Hitch
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 03 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Aleksas Hičensas (akt. Will Smith) – legendinis, bet dėl profesinių sumetimų slepiantis savo tapatybę, pasimatymų patarėjas. Savaime suprantama už solidų mokestį. Jis padėjo šimtams, o gal ir tūkstančiams niujorkiečių atrasti svajonių moterį. Nors pats – kaip tai bebūtų keista - yra viengungis iki panagių.

Garsas apie Alekso šlovę pasiekia ir drovų buhalterį Albertą (akt. Kevin James). Jis iki ausų įsimylėjęs žavingą garsenybę – Alegrą Koul (akt. Amber Valletta). O pats Albertas, deja, nesijaučia nei patrauklus, nei sąmojingas… Albertui tiesiog verkiant reikalinga Alekso pagalba.

Hičas, “meilės specialistas”, visuomet pasiruošęs padėti. Už atitinkamą sumelę, suprantama. Iš pažiūros niekuo neišsiskiriantis naujojo Alekso kliento atvejis atneša daug netikėtų permainų ir į “širdžių daktaro” gyvenimą.

Ir atsitik tu man taip, kad Alberto aistrų objektą Alegrą sekioja arši bulvarinės spaudos atstovė – Sara Melas (akt. Eva Mendes). Ji neatstoja nuo žvaigždės nė per žingsnį, nes tiesiog negali praleisti nei vienos smulkmenos Alegros gyvenime: ką ji valgo, kur lankosi, su kuo (?!) miega. Kitaip, apie ką Sara rašys paskalų ištroškusiems skaitytojams?

Lyg to dar būtų negana, Sara dėl jai vienai žinomos priežasties griežia dantį ant vyriškosios giminės. Būdama profesionali žurnalistė - paskalų medžiotoja, ji tuoj pat suuodžia, kad Albertas, asistuodamas Alegrai, neapsiėjo be profesionalios pagalbos.

Sara žūt būt pasiryžta išsiaiškinti, kur čia šuo pakastas… Tie vyrai nuolatos rezga intrigėles moterims už nugaros!

Tačiau tokie Saros palnai visiškai nesiderina su Alekso planais. Jo profesijai viešumas neparankus. Ir kaip prisiekusiam viengungiui jam visai neparanku įsimylėti. Ypač moterį, kaišiojančią pagalius į jo ratus.

Argi tai svajonių moteris? Bet kažkam, atrodo, visai neįdomūs nei Alekso, nei Saros planai...

Nuostabi romantinė komedija apie tai, kaip vyras sutinka moterį, apie tai, kaip „trenkia lyg žaibas iš giedro dangaus“ ir visus planus sujaukia meilė. Tik nesakykit, kad jums taip nebuvo. Jei meilė jūsų dar neužklupo, patikėkit - tai dar įvyks. Įvyks, kai jūs to mažiausiai tikėsitės. Tik ar jums padės „meilės specialistas“ ? Atrodo, jam pačiam reikalinga pagalba.

JIMMY  2005-12-10 18:28:54 

Nemaciau to filmo, bet balsuoju kad butu 201-nas balsas (Graziau nei 200) :D :D :D


AGNYTE=)  2005-04-10 00:55:48 

filmas tikrai fainas..;) lengvas,juokingas,suprantamas..tikrai nueikit visi kas galit ir paziuretik..nepasigailesit...;)


SAULUTE  2005-04-09 23:48:18 

tikrai labai fainas filmas,siulyciau pasiziureti tiems,kuriems patinka romantiski juokavimai


SARUNAS  2005-04-07 19:30:39 

man pasirodo kad filmas bobiskas... siaip bapkiu neleisciau del tokio filmo... bet kaikurios vietos su hich'u patiko =]


MARIJA  2005-04-01 12:34:04 

Na, ką :) - verkėme vakar!!! Nepaisant to, jog iš reklamos atrodo gana kvailas, filams išties JUOKINGAS ir giedras :) - ir nepirkite kukurūzų - vis tiek laiko juos graužti nebus :))). M.


EDITULICKA  2005-03-28 18:59:06 

Tikrai labai faina komedija.....gerai praleidau vakara ir atsipalaidavau..siulyciau pasiziuret..:)


MILDA  2005-03-27 19:56:54 

Puikus filmas! Kino teatre tikrai puikiai praleidau laika, nors maniau, kad sunkia diena manes niekas neprablaskytu...Klydau- filmas pakele nuotaika, o vakare ja lekiau susitikti su draugais!!! Will Smith kaip visada zavus ir sexualus...Ech... Eva Mendes puikiai jam papilde kompanija, o filmas- puiki pramoga toki pavasari!


HITCH  2005-03-25 21:46:34 

Man sis filmas labai patiko, tikrai labai fainas. Patariu paziureti vaikinams, nes jeigu noresi kokia panele uzkabinti, tikrai sis filmas tai kas tau reikia, labai pades :)))))


GABRIELE  2005-03-23 10:57:57 

Na, is tikruju geras filmas, ir Eva Mendes labai grazi, ir Vilas Smithas gerai vaidina, yra ir linksmu epizodu, ir sugniuzdyto Smitho akimirku, bet isejus is kino sales pamirsau as ta filma, nes neypatingai saunus buvo, turiu omeny keletoje vetu as juokiausi ir viskjas labai cool, bet yra geresniu komediju su geresniais komikais, o cia tu juokeliu galejoi buti ir daugiau, nes viskas pavirto kone i drama, nors merginos labai grazios (ir garsioji manekene Amber Valletta pasirode), bet truksta juoko kaip komedijai.


  2005-03-19 22:17:08 

Juokingas,nepriverciantis isigilinti i prasme,filmas.Norejau gerai praleisti laika,ir tai pasiteisino.O Smithas...Grazuolis :]12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18244
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt