Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NIEKADOS ŠALIES BEIEŠKANT (2004) 106 min.
Finding Neverland
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 03 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Daugelis vaikų užauga kartu su animaciniais filmais ir pačiais įvairiausiais jų herojais, kuriuos dar ilgai prisimena. Vargu, ar kas nors galėtų pamiršti nuostabią ir nuoširdžią istoriją apie berniuką Piterį Peną, kuris niekuomet nenorėjo užaugti.

Režisierius Marc Forster užsibrėžė tikslą supažindinti su žmogumi, kuris sukūrė pjesę apie skraidantį Piterį Peną, piratą Kablį, bei fėją Tinkerbell ir sugalvojo jiems daugybę nepamirštamų nuotykių.

1903-siais Londone, teatro užkulisiuose škotų kilmės dramaturgas Džeimsas Metju Baris (akt. Johnny Depp) tampa savo naujausios pjesės visiškai nepavykusio spektaklio liudininku.

Teatro vadovas Čarlis Fromanas (akt. Dustin Hoffman) reikalauja parašyti kažką naujo ir kaip įmanoma greičiau, nes salė kiekvieną vakarą turi būti pilna žmonių, kad atsipirktų pastato nuomos mokestis.

Jau kitą dieną Džeimsas Metju Baris Kensingtono parke sutinka Deivisų šeimą - jauną mamą Silviją (akt. Kate Winslet) ir keturis jos berniukus Piterį (akt. Freddie Highmore), Džordžą (akt. Nick Roud), Džeką (akt. Joe Prospero) ir Maiklą (akt. Luke Spill). Stebėdamas smagiai žaidžiančius ir į jokias problemas dėmesio nekreipiančius vaikus rašytojas pradeda dėlioti idėjų pamatus naujam kūriniui.

Netrukus rašytojas tampa geru šeimos draugu. Jis nuoširdžiai žaidžia su vaikais, persirenginėja juokingais kostiumais, demontruoja linksmą kovą su lokio iškamšą, įtraukia į žaidimus savo šunį, sugalvoja originalias situacijas su indėnais, piratais ir kaubojais.

Berniukams patinka Džeimsas ir jie vadina rašytoją pačiu geriausiu pasaulyje dėde, tuo tarpu našlė Silvija aiškiai parodo, kad nėra pasiruošusi naujam meilės romanui. Lyg tyčia vienišai mamai padažnėja kosulio priepuoliai ir gydytotojai įtaria džiovą.

Tokiai Silvijos ir Džeimso draugystei ypatingai prieštarauja griežtoji Silvijos mama Ema du Maurje (akt. Julie Christie), o ir Džeimso žmona Meri (akt. Radha Mitchell) gan retai mato sutuoktinį namuose. Pernelyg dažni vizitai pas Devisų šeimą sukelia tikrą įtarimų bangą…

Tačiau būtent šie svetimi keturi berniukai įkvepia dramaturgą parašyti garsiąją pjesę apie Niekados šalį, fėją, piratus ir vaikus, kurie gali skraidyti.

"Niekados šalies beieškant" - tai dramos, fantazijos, romantikos, tragedijos ir jaudinančių akimirkų kupinas filmas, kurį galima vadinti pasaka suaugusiems.

MANTIS  2006-12-11 02:22:48 

Ziauriai grazus filmas... nerealiai patiko...labai paveike.


PAULUX  2006-05-07 23:05:41 

geras filmas,puiki aktoriu vaidyba!


VILIJA ( NE TA IŠ KELIO Į ŽVAIGDŽIŲ.)  2006-01-19 19:05:14 

Jeigu kas nors pagalvos, kad čia susiję su piteriu penu, tai suklys. Na kai ta moteris suranda niekados šalį, tai gal tokia čia legendines pasakų herojaus scena. Bet šiaip geras filmas, tokia lengva fantastinė ir psichologiška drama.


IEVA&JUSTE  2005-06-21 21:40:21 

musu nuomone, siame filme neidomus kadrai yra zaidimai, kuriuos isreiskia kaip svajones ir apskritai nuobodu ziureti, kaip jie zaidzia(pyf paf ir pan.)... ;) Nusivyleme...:( nepatariame eiti tiems, kurie tikisi to, ko mes tikejomes- nenuspejamo, gero ir pritraukiancio siuzeto...


DOVE_INFLAMES  2005-06-19 21:07:37 

Katik paziurejau shita filma.. Jis man tikrai paliete sirdi.. Tikra pasaka, kuri vis neleidzia zmogui tiketi ir svajoti..


JURGIS  2005-04-28 23:42:18 

Labai geras filmas. Vienas malonumas toki filma ziureti. Paliekantis daug minciu ir ispudziu. Priverciantis kitaip paziureti i gyvenima, stebuklus, vaizduote. Tiesiog truksta zodziu parasyti koki ispudi paliko filmas. Jega !!!


MILDA  2005-03-27 20:01:17 

Laukiau sito filmo ir aisku, kad nenusivyliau!Bet kuris filmas, kuriame vaidina grazuolis Depp'as yra vertas ziurovu demesio!Nesuklysiu pasakydama, jog jis pats geriausias aktorius ir sexualiausias vyras. Filmas ziurovus tikrai sugraudins ir privers nusibraukti ne viena asara! Kate Winslet ir mazuju aktoriuku vaidyba puiki. Siam filmui neturiu jokiu priekaistu!


RUSNE  2005-03-27 19:18:24 

nerealiai jaudinantis filmas, verta pamatyti. gali paliesti kiekvieno siela, kadangi visi mes esame buve vaikais, visi turime mamas ir sio filmo tema yra universali. merginom ir jautresniems vaikinams siulyciau pasiimti nosiniu :)


STELLA  2005-03-23 19:01:34 

nerealus filmas, kas yra jautrus zmones, tai neabejoju, kad apsiverksite... puiki aktoriu vaidyba, begalo daug fantazijos... nu zodziu tikrai, be apmastymu skyraiau 5*, jei sprendziate i koki filma eiti, nedvejodami pasirinkite sita...(nors tai tik mano nuomone)


LUKAS  2005-03-22 21:31:18 

filmas mielas, siltas, ramus. be saudymo, prievartos..12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15284
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt