Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BROLIAI (2004) 110 min.
Brødre
Drama
Danija

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vienas kitą gerbiantys broliai Michaelis ir Janikas skirtingai žiūri į gyvenimą. Michaelis pasirinko karininko karjerą Danijos armijoje ir sukūrė gražią šeimą, o Janikas vis neranda sau vietos, pažeidinėja įstatymus ir daug laiko praleidžia kalėjime. Bet jų santykius apverčia aukštyn kojom Michaelio išvykimas į Afganistaną su Jungtinių Tautų misija. Kariuomenės vadas vos išsigelbėja po malūnsparnio sprogimo ir patenka į vietinių smogikų nelaisvę, o savo gimtinėje paskelbiamas be žinios. Tuo metu jaunėlis Janikas stengiasi įrodyti, kad dar neprarado geriausių žmogiškų savybių. Jis vis dažniau lankosi brolio žmonos Saros bute.

* * *

San Sebastjano, Toronto, "Sundance" ir kituose kino festivaliuose dalyvavusioje dramoje pasakojama ne apie karą, nors visos Afganistano scenos nufilmuotos preciziškai tiksliai ir tikroviškai, bet apie paprastus žmones, kuriuos neatpažįstamai karas pakeičia.

Danų kilmės režisierė, dramos "Atviros širdys" autorė Susanne Bier sukūrė dar vieną emociškai stiprų filmą, kur puikius vaidmenis sukūrė Ulrich Thomsen ("Palikimas", "Šventė"), Nikolaj Lie Kaas ("Rekonstrukcija", "Atviros širdys") ir pirmą kartą gimtosios šalies kine pasirodanti Holivudo žvaigždė Connie Nielsen ("Gladiatorius", "Misija - Marsas"). Sausio pabaigoje Park Sityje (Jutos valstija, JAV) įvykusio nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" apsilankę žiūrovai paskyrė šiam filmui publikos simpatijų prizą.

DIANA  2005-04-03 21:45:27 

pateisino visus mano lukescius,grynai tai, ko tikejausi is danu filmo su siuo aktorium, kuris puikiai pasirode "Palikime" ir"Sventeje", cia viskas labai tikra, artima ir itaigu, zmones tokie, kokie yra - nei labai blogi, nei labai geri, tikrai puikus aktoriai, keli isimintini vaizdai ir labai gera fraze "gyvenimas - nei blogas, nei geras"Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3409
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt