Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DIENA IR NAKTIS (2004) 95 min.
Dag och natt
Drama
Danija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Istorija apie žmones, kurie myli ir nori būti mylimi. Tomas galutinai nusprendė nutraukti kamuojančias problemas savižudybe, bet prieš tai jis sugalvoja atsisveikinti su artimaisiais, draugais ir kolegomis. Jis susitinka su sūnum, vieniša seserimi, sergančia motina, meiluže, buvusia žmona, jos meilužiu, futbolo treneriu ir nėščia prostitute. Visi šie žmonės ir netgi seneliu apsimetantis angelas ieško atsakymo į tą patį klausimą: "Jeigu meilė yra atsakymas, tai koks gi tada klausimas?".

Visa juosta nufilmuota automobilyje, važinėjant po Stokholmo gatves dieną ir naktį. Į jį nuolat įlipa skirtingų kartų Skandinavijos kino žvaigždės (Maria Bonnevie, Michael Nyqvist, Tuva Novotny, Pernilla August, Lena Endre, Hans Alfredson) ir bendrauja su pagrindinio vaidmens atlikėju Mikaeliu Persbrandtu. Šie gyvenimiški pokalbiai originaliai fiksuojami dviem kino kameromis.

* * *

Filmo, rodyto San Sebastjano kino festivalio programoje "Nauji režisieriai", kūrėjas Simon Staho atkreipia dėmesį į aktualią daugelio šalių problemą - vis didėjantį savižudybių skaičių. Kasmet iš gyvenimo savanoriškai pasitraukia apie 873 tūkst. žmonių. Gimtojoje režisieriaus Švedijoje savižudybė įvyksta kas 6 valandos.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2406
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt