Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
2046 (2004) 129 min.
2046
Drama T
Honkongas, Kinija, Prancūzija, Vokietija
Kalba:  japonų ,  kantoniečių ,  mandarinų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Preciziškumu garsėjantis režisierius Kar Wai Wong naujausią filmą kūrė net penkerius metus ir vos spėjo į premjerą Kanų festivalyje, kurio organizatoriai ryžosi precedento neturinčiam sprendimui pakeisti iš anksto suplanuotus seansų laikus. Ilgai laukto filmo kopija buvo atskraidinta į Prancūzijos Rivjerą likus tik kelioms valandoms iki oficialios premjeros… Bet po to režisierius nusprendė dar kartą perfilmuoti keletą epizodų, pridėti naujų scenų ir permontuoti beveik visą medžiagą.

Melodramos "Meilės laukimas" tęsiniu vadinamo filmo pavadinimas reiškia datą, kada bus praėję 50 metų, kai Honkongas atsiskyrė nuo Kinijos. Į ateitį kursuojančiame laiko traukinyje žmonės važiuoja susigrąžinti prisiminimų apie praeitį ir įsitikinti, ar per tą laiką kas nors pasikeitė. Vienas tokių keleivių beprotiškai įsimyli traukinio palydovę-robotę, kuri tiesiog nebegali atsakyti į jo jausmus.

Tai užuomazga fantastinei knygai, kurią rašo bulvarinės spaudos žurnalistas Čou. Jis buvo išvykęs į Singapūrą ir mėgino atnaujinti santykius su lošėja Su Li-Žen, bet nieko nepešęs grįžo atgal į Honkongą ir apsigyveno pigaus viešbučio kambaryje Nr. 2047. Vienišas vyras nenori pamiršti praeities ir ryžtasi suvilioti kambaryje Nr. 2046 įsikūrusią žavią prostitutę Bai Lin. Bet po kelių pasimatymų jis pats suvokia, kad nesugebės atsakyti į merginos jausmus.

* * *

Čia vaidina Azijos kino žvaigždės Tony Leung, Zhang Ziyi, Gong Li, Takuya Kimura, Faye Wong, Carina Lau, Chen Chang, Maggie Cheung, įsimintina Peero Rabeno, Roberto Wellso, Zbigniewo Preissnerio ir kitų kompozitorių muzika, šiuolaikiniais specialiaisiais efektais ir nuostabiais vizualiniais sprendimais stebina net trys operatoriai Christopher Doyle, Kwan Pun-leung ir Lai Yiu-fai.

FINTAS  2005-06-21 23:02:01 

What will love be like in 2046? *Different *No Change ... Filmo "Meilės laukimas" tęsinys. Daugeliui net ir man "long time ago..." pažiūrėjusiam "Meilės laukimą" tai buvo kaip žiūrėti antrąją dalį toliau tęsiamos meilės paieškų temos, kai iš pirmosios dalies tegalėjau prisiminti jausmą mane lydėjusį žiūrint - tartum trumpam kas sustabdytų mano gyvenimą. Patekti į tokias "girnas" atėjusiems iš gatvės gyvenimo inercijos - tai kaip vaikui išaiškinti, kad pamokas reikia paruošti prieš norint eit pažaist futbolo - jokio malonumo jausmo. O paskui pamažu tu pasiduodi. Muzika tartum kokiai mumijai savo raiščiais apraišioja kiekvieną aktorių judesį, veido išraiškos pasikeitimą , scenų pasikeitimą. Tokio garso takelio pritaikymo filmui turi pavydėti ir pasimokyti ne vienas puikaus filmo kūrėjas, kada dar ateityje kursiantis. Apie ką filmas? Ar tai nuobodu? Jei tai nuobodu, tai gyvenimas dar labiau nuobodesnis. Ar tai filmas ne visiems? Taip, tai filmas, bent jau kažkada buvus įsimylėjusiems, kodėl buvus, o todėl, kad įsimylėjusiems dar neatėjo laikas bent pajėgt įsivaizduot, kad jų dienos suskaičiuotos... Ne? O tai todėl tik, kad gyvenime galima susižavėt, įsimylėt, bet ... taip ir nesulaukt meilės, kaip dabar mums, taip ir kitiems beprotišku greičiu besikeičiančiame pasaulyje 2046 - aisiais...


SLEIDA  2005-05-03 12:13:00 

Ar gali buti kas nors nuobodziau?:)


ILGAS  2005-04-25 17:01:54 

filmas yra menas menui. In the Mood for Love geresnis. 2046 per pora vakaru ziurejau. kaip meno kurinys su visom metaforom ir pan. geras. bet reikia kantrybes issiureti ir ieskoti. net pavargsti.


JJ  2005-04-20 19:31:00 

Dar vienas puikus WKW filmas. Nors is esmes tai ir "Meiles laukimo" tesinys, taciau tai labai vykes produktas. Wong'as nusipelno isskirtines pagarbos.


LIONE  2005-04-17 15:34:13 

Nu man regis kad aprasymas vel eilini karta nugrybavo. Geriau net neskaicius buciau bo tik susierzinau. Siaip tai filmas toks tipiskai Wong Kar-Wai'iskas. Nerealiai stilingas super gerai padarytas vaizdine ir garsine prasme(soundtrack'as superinis tiesiog). Kas keista kad filmas labai labai letas. Is pradziu tai vos ne nerviskai veikia o paskui ima ir uzliuliuoja taip kad nesinori kad baigtus. O ideja savotiska tokia nors man patiko. Meile - kazkas tokio racionaliai visiskai nepaaiskinamo ir nepasiduodancio jokioms samoningoms manipuliacijoms. Niekada neisimylesi to kuri turetum isimylet ir niekada nezinosi kas ir kaip tave is tiesu myli(ejo)...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8973
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt