Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SALTO MORTALE (2004) 106 min.
Somersault
Drama
Australija

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Režisierė Cate Shortland triumfavo gimtojoje Australijoje, kai šios šalies kino institutas apdovanojo jos debiutinį kūrinį net 13 premijų visose svarbiausiose kategorijose. Filmas sulaukė gerų atsiliepimų ir Kanų festivalio programoje "Kitas žvilgsnis", jį solidžiai įvertino ir Australijos kino kritikų asociacija, scenaristų gildija bei kino teatruose apsilankę žiūrovai.

* * *

Geriausiame 2004 m. Australijos filme žavi paauglė po kivirčo pabėga iš namų. Ji trokšta kuo greičiau pažinti pasaulį, ypač – "kontaktuodama" su juo savo seksualaus kūno pagalba. Bet Heidi vis dar jaučiasi pusiaukelėje tarp mergaitės ir jaunos moters. Ji dar pati nežino ko nori, todėl pakankamai lengvai sprendžia, o vėliau gailisi. Pagaliau Heidi susipažįsta su vietinio fermerio sūnumi Džo.

Drąsų, pakankamai atvirą ir jausmingą filmą sukūrusi režisierė perteikia herojės emocijas sumaniai naudodama gamtos vaizdus, spalvas ir muziką. Filmas spinduliuoja magišku grožiu, lengvai įtraukia žiūrovą ir atskleidžia visai kitokią Australiją, kokios nesimato reportažuose ir atvirukuose. Bet labiausiai stebina Nicole Kidman primenančios perspektyvios aktorės Abbie Cornish vaidyba


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2772
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt