Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUODĖMIŲ MIESTAS (2005) 124 min.
Sin City
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 05 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nuodėmių miestas – tikras pragaras Žemėje. Jo gatvėmis slankioja tokie išperos, kurių sutikti nenorėtų net pats velnias, tamsūs užkaboriai slepia juodžiausias paslaptis, o policija - tik įrankis nusikaltėlių rankose. Čia - kiekvienas už save, čia – akis už akį, dantis už dantį ir pasigailėjimo nėra.

Marvas (akt. Mickey Rourke) – didžiausias šunsnukis prakeiktajame mieste. Prieš jį dreba kaip lapai ne tik policininkai, bet ir gatvės atmatos. Marvas nenugalimas ir tvirtas kaip plienas, bet jo širdis pasruvusi krauju. Jo vienintelė meilė Gouldi (akt. Jaime King) žuvo nuo nežinomojo rankos. Dabar Marvą gyventi verčia tik keršto troškimas. Jo nesustabdys niekas ir vargas tam, kuris pasipainios jo kelyje.

Hartiganas (akt. Bruce Willis) – policininkas, kaltinamas nusikaltimu, kurio nepadarė. Jis priverstas slėptis nuo senųjų priešų ir buvusių kolegų. Tik ne taip viskas paprasta, kai esi atsakingas ne tik už savo kailį. Mat Hartiganas prisiekė apginti nuo visokio plauko padugnių striptizo šokėją Nensi (akt. Jessica Alba). O padugnės – ne tik gatvės smogikai su Marvu priešakyje. Čia pakanka ir korumpuotų policininkų. Tokių kaip Džekis (akt. Benicio Del Toro), turintis ypatingą polinkį į žiaurumą.

Nuo Džekio naktinių išpuolių kenčia ir Geil (akt. Rosario Dawson) su draugėmis. Tačiau merginoms pasisekė - jos (kaip ir Nensi) turi angelą sargą Dvaitą (akt. Clive Owen). Tik Dvaitui pačiam praverstų pagalba. Jo angelas sargas tikriausiai žioplinėjo, kai likimas vyrukui pakišo koją. Dvaitas nelemto atsitiktinumo „dėka“ nužudė miesto didvyrį policininką. Dabar jam teks paplušėti, kad išvengtų problemų su teisėtvarkos sargais. Dar nežinia, kas bjauriau šiame prakeiktame mieste – susidurti su nusikaltėliais ar patekti policijos nemalonėn...

Klaidžiodamas Nuodėmių miesto gatvėmis gali sutikti bet ką – nusidėjėlius, gyvenančius švento meilės keršto troškulyje, šventuosius, slepiančius tamsias paslaptis. Tik tada jau nesitikėkit išlipti sausi iš balos... Nuodėmių mieste nesusitepusių nėra.

„Nuodėmių miestas“ – tai kultinio komiksų autoriaus Frenko Milerio istorijos ekranizacija.

AUSRA  2008-05-11 13:55:15 

Tiesiog WOW! Labai idomus filmas, visa laika prikausto tave prie ekrano, tos 2 valandos praejo zaibiskai greitai. Labai idomiia perteiktas, viskas tiesiog super!


DIRK DIGLER  2007-06-05 19:38:01 

Paini istorija. Baisi istorija. Nauja istorija. Gal būt tai visiškai nauja kino filmų kūrybos kryptis. Naujoviškai sprendžiamas siaubo klausimas. Autoriai perteikia siaubą ir kankinimus nebyliai. Tiktai keletą kartų galima buvo išgirsti klyksmą dėl skausmo. Tuo tarpu skausmas sukeliamas beveik kas 5 minutes, kartais ištisai po 10 minučių. Rafinuotos kankinimo ir žudimo scenos. Veikia žmogaus sąmonę labai giliai. Niekas nerėkia iš skausmo, todėl žiūrovui netrukdo žiūrėti baisių scenų. Ir žiurovai žiūri. Geras. Kraujas florescuoja, jis baltas, geltonas kartais raudonas. Baltas kraujas nesukelia pasibaisėjimo. Šiaip jau pati istorija gana paini. Supinama keleto žmonių istorijos. Primena S.Leones "Kartą Amerikoje" arba "Kartą laukiniuose vakaruose". Tai verčia žiūrėti filmą kelis kartus.


PAULUX  2006-04-04 21:11:46 

tikrai geras ,idomiai susuktas filmas! tikrai verta paziuret!


ARKADIUS  2005-11-04 11:01:09 

Ar pastebejot, kad filmas vertinamas arba 1 balu, arba 5? Tik vertinimų 5 balais yra kur kas daugiau. Tarantino pasiekė savo - prieštaringai vertinamas kūrinys. Šiaip tikrai super filmukas. Tik va, prie gėjiškų muilo operų aktorių snukelių pripratusioms namų šeimininkėms šio filmo tikrai nepatarčiau žiūrėti.


KLEMKAS  2005-09-13 22:33:25 

Sis filmas skirtas romantikams.. ne visiems toki suprasti..


  2005-09-04 18:28:41 

LAAAABAI geras filmas, nereali pramoga! kai kas ji lygina su matrica bet as ji gal geriau palyginciau su Kill Bill 1a dalim! tokius filmus verta ziuret kad ir po 10 kartu- butent tai ir ruosiuosi padaryt:)))


MK  2005-08-30 21:17:56 

Kaip matau abejingu neliko:) Muilo operu megejai pasishlykstejo taip ju vadinamu sadismu:) Kitiems tiesiog dar vienas kvapa uzgniauzhiantis filmas:) As prie antru:)


KALIPSE`  2005-08-14 13:33:17 

pritarsiu komentarui skirtam tiems kurie sako kad issvaiste pinigus veltui. idomu kokie filmai jums yra geri.:) visiskas nestandartas. :) tik daugiau tokiu filmu!


EDMUNDAS  2005-08-07 17:04:17 

Nereaaalus filmas, ypač pirmoji jo dalis, kur vaidina Mickey Rourke ir ta graži aktorė garbanotais plaukais. Pritariu nuomonei, kad šis filmas - meno šedevras. Žinoma, reikia turėti subtilų skonį, kad toks filmas patiktų.


JUSTAS  2005-08-04 15:28:07 

Filmas be abejo originaliausias is siais metais esanciu. Bet aisku didele dalis ziurovu (ypac moteru) jo nesupras nes jis susijes su ziaurumu ir komiksais (isaukstinamas heroizmas, kova). Kam patiko Matrica, turetu ir sitas patiktiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 29601
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt