Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KILERIS (1997) 104 min.
Kiler
Avantiūrinė komedija T
Lenkija
Kalba:  lenkų
Titrai:  anglų kalba
Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lenkijos režisierius Juliusz Machulski vėl sublizgėjo savo nauja komedija. “Kileris” turėjo didžiulį pasisekimą ne tik Lenkijoje, filmas sužavėjo ir Holivudo prodiuserius, kurie ruošiasi statyti prie JAV gyvenimo aktualijų pritaikytą variantą.

“Kileris” - linksma, protinga ir sąmojinga komedija apie kuklų taksi vairuotoją, kuriam politika, gyvenimas ir tėveliai iškrėtė gana smagų pokštą.

Šiaip Ježis Kileris gimė tada, kai jo pavardė buvo tiktai pavardė, o ne populiari sąvoka, reiškianti “samdomą žudiką”. Kada viskas pasikeitė, Ježis ir nepastebėjo, bet staiga atsidūrė už grotų ir sužinojo, kad būtent jis yra toji kriminalinė asmenybė, taikliai ir paslaptingai naikinanti įvairius įtartinus personažus. Komisaras Ryba pasiruošęs paaukoti savo karjerą tam, kad šį faktą įrodytų.

Žurnalistė Eva truputį abejoja, na, o pats Ježis, nusprendęs, kad “į balą puolęs, sausas nekelsi”, nutaria keisti gyvenimo būdą ir būti tuo, kuo kiti trokšta jį matyti. Naujasis gyvenimas pasirodo esąs tiesiog žavingas: pinigai, butas, gražios damos, prašmatnus automobilis, sudėtinga užduotis ir dar septyni užsakymai, susieti su nusibodusių vyrų pašalinimu. Taigi naujasis Kileris prisitaiko prie “naujųjų lenkų” siekių ir stoja į kovą už konteinerį dolerių.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2960
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt