Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VENDELIO BEIKERIO ISTORIJA (2005) 95 min.
The Wendell Baker Story
Romantinė komedija
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Linksma istorija apie geraširdį sukčių Vendelį Bakerį, nuolat kuriantį didingas svajones ir tuo pačiu rezgantį nešvarius darbelius. Paskutinė jo machinacija – netikrų pasų pardavinėjimas nelegaliems migrantams is Meksikos – nepasiteisina ir jis ilgam sėda į kalėjimą. Pastarasis įkalinimas išskiria Vendelį su jo ilgamete drauge Doryn, geriausiu draugu ir partneriu Reyesu ir, aišku, mylimu šuniu. Tačiau laiko už grotų amžinas optimistas nešvaisto veltui ir pradeda savarankiškai tobulintis viešbučių vadybos srityje. Vendelis sau prisiekia, kad išėjęs iš kalėjimo savo gyvenimą apvers aukštyn kojomis.

Ir iš tiesų, vos pasibaigus kalėjimo terminui, Vendelis Bakeris, padedant kameros draugui, įsidarbina pagyvenusių žmonių pensione. Čia linksmasis Bakeris labai greitai susidraugauja su pensiono gyventojais Boydu, Skipu ir Nasheriu ir padeda jiems kovoti su pikčiurna sesele ir jos draugužiu. Savo ruožtu senoji trijulė pamoko ir padeda Vendeliui susigrąžinti mylimą merginą. Nuoširdžiai dirbdamas savo naujajame darbe ir bendraudamas su pensiono gyventojais, Bakeris pirmą kartą gyvenime supranta, kaip svarbu paisyti ne tik savo, bet ir kitų žmonių interesų.

„Tai lengva ir miela istorija apie meilę, draugystę, atsidavimą ir žmogaus brendimą. Be to (o tai labai svarbu), ji tikrai labai juokinga“.

Scott Weinberg/ EFILMCRITIC.COM

WHO KNOWS?  2005-07-24 23:59:13 

Na pagal aprasyma atrodo visiskas sudas, bet aprasymai dazniausiai buna labai nesamoningi ir nevisada galima jais tiketi, gal kai pasirodys reklama galima bus nuspresti ar verta eiti ar ne...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3776
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt