Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRANCŪZIŠKAS ROMANAS (2004) 90 min.
Les Temps qui changent
Drama

Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nuostabus duetas – Gerard Depardieu ir Catherine Deneuve – gražioje istorijoje apie nebejauną prancūzą, kuris iškeliauja į Maroką ieškoti tos, kurią mylėjo visą savo gyvenimą. Ten, smėlio ir miražų karalystėje, įvyksta tikras stebuklas – po trisdešimties metų pertraukos įsimylėjėliai vėl visa galva pasineria į aistringą meilės romaną.

Antuanas darbo reikalais atvyksta į Tanžyrą, kur paslapčia tikisi surasti Sesilę - moterį, kurią myli štai jau trisdešimt metų. Mylimąją Antuanas suranda, tačiau ji jau daugelį metų yra ištekėjusi už aistringo ir savimi itin patenkinto gydytojo ir apie Antuaną visai pamiršusi.... Ji turi jau beveik suaugusį sūnų, draugaujantį su marokiete mergaite, bet mieliau bendraujantį su vaikinais... Antuanas visomis išgalėmis bando įtikinti Sesilę, kad jie yra sukurti vienas kitam ir kad jų meilei reikia tik išskleisti sparnus.

Subtili, tikra prancūziška meilės drama, kurioje labai švelniai susipina balzakiškas psicholigizmas ir „Tūkstančio ir vienos dienos“ romantika.

* * *

18-ame savo filme garsus prancūzų režisierius Andre Techine jau penktą kartą pristato nuostabų prancūzų kino žvaigždžių duetą. Depardieu ir Deneuve susitikimai ekrane kiekvieną kartą būna tokie skirtingi ir įvairūs, kad kaskart žadina nuostabą ir susižavėjimą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3281
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt