Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GALAKTIKOS GIDAS (2005) 110 min.
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Nuotykių komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 07 29
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal rašytojo Douglaso Adamso bestselerį sukurta, ko gero, keisčiausia metų komedija apie paprastą vaikiną, kurio didžiausias gyvenimo nuotykis prasideda tada, kai ateina pasaulio pabaiga....

Sulaukėte pasaulio pabaigos? Nepanikuokite. Geriau ištieskite ranką ir pamėginkite keliauti po visatą autostopu kartu su šios juostos herojumi Arturu Dentu (akt. Martin Freeman). Paskutinė Žemės diena šiam vyrukui taip pat prasidėjo visai nelinksmai. Kur tau! Ne diena, o tiesiog nesibaigiančių beprotysčių virtinė.

Iš pradžių Arturas sužino, kad jo namas tuoj bus sulygintas su žeme. Kiek vėliau – kad jo geriausias draugas, pasirodo, besąs ateivis iš kitos planetos. Sutikite, po tokių naujienų žinia, jog Žemė bus sunaikinta, mat kliudo tiesti hipererdvinį tarpgalaktinį aplinkkelį, nebeatrodo labai baisi ir netikėta. Kaip ten bebūtų, vienintelė vaikino galimybė išgyventi - tai ilgai nedvejojant lipti į pro šalį skriejantį erdvėlaivį.

Taip prasideda nepaprasta Arturo Dento kelionė, kurios metu jis aplankys tolimiausius ir egzotiškiausius galaktikos kampelius, susipažins su keisčiausiais jų gyventojais ir įsitikins, jog viskas iš tiesų yra kiek kitaip nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Herojus sužinos, kodėl paprastas rankšluostis yra naudingiausias daiktas galaktikoje, suvoks gyvenimo prasmę, o galiausiai supras, jog viskas, ką derėtų žinoti kosminiam keliautojui autostopu, yra aprašyta nepaprastoje knygoje „Galaktikos gidas“…

SLAVKA  2005-09-16 09:23:54 

Super. Chuma. 5 Autoriui, kuris knyga parashe ir folmo kurejams. Pasirodo pasaulis yra kitoks nei mes isivaizduojame :)


RAIMUCKA  2005-09-05 21:42:54 

Jo filmas is ties daugiau nei baisus. Dar iki dabar nesuprantu apie ka filmas buvo. Vienintelis kas gero filme buvo: tai depresuotas robotukas va jam tai liux! :)


KAROLIS  2005-09-03 23:06:12 

Gal neesu koks geras filmu kritikas ar panashiai... Bet man shitas filmas pasirode visishka nesamone, su visishkai nejuokingais prikolais..Po mazhaug 30 minuchiu ash su savo 8 draugais palikom sale, ish kuriu 1 mano draugas uzhmig..Atrodo juokinga, bet tai tiesa.


PLAUKAS PYRAGELY  2005-08-22 17:45:28 

Nuostabiausia sci-fi absurdo komedija kuria maciau :)~.. Nors ir yra praleista tam tikru geru dalykeliu kurie buvo knygoj, tas labai filmo negadina. Na bet zinoma, jei esat perskaite "hitchhikers guide to the galaxy" knyga bent penkis kartus ir galite ja ja atpasakoti arba esate lekshtos holivudo produkcijos megejas - tai tada tikrai nerekomenduoju, nepatiks.


XXXX  2005-08-09 10:40:50 

Nuobodesnio, šlykštesnio filmo nesu mačiusi per visą savo gyvenimą. Ištvėriau tik keliolika minučių. Nerekomenduoju niekam, neverta tokiam filmui išleisti nei cento. Nors ir esu fantastikos mėgėja, šis filmas METŲ NUSIVYLIMAS.


HOOL  2005-08-06 09:59:22 

Gal kam ir atrodo kad tai nesamone, bet man patiko... jei issigilintumet i kaikurias filmo filosofines vietas, filmas butu pasirodes idomus... beje gailiuosi kad ji ziurejau be weee :) butu gerai praleistas wakaras


INDRĖ  2005-08-03 18:31:11 

Nesupratau tik vieno - kaip suaugęs žmogus gali pastatyti tokį "debilišką" filmą. Nei siužeto, nei intrigos, absoliučiai nieko, o ką jau kalbėti apie lėkštus dialogus.


KAROLIUX  2005-08-01 23:02:42 

nuobodesnio filmo dar neesu mates. Niu puse pavyko isziuret bet daugiau neistveriau


HARDCORE_HITCHHIKER  2005-07-29 19:54:13 

Metu nusivylimas. Tie, kurie neskaite knygos - siulau neiti - vistiek nesuprasit daugumos ideju. Tie, kurie skaite, pasakysiu tik tiek, kad blogiau pagal tokia puikia knyga padaryti neimanoma. Aishku, kai zhinai kas ir kaip, ish bedos galima zhiureti, bet ... Labai keista yra tai, kad orginalus BBC radio teatras trunka truputi ilgiau nei 2h, o jo scenarijaus visishkai nenaudojo. Filme beveik visos "teisingos" (juokingos) vietos ishkirptos. Liudniausia tai, kad aktoriai puikiai parinkti, o vaidinti jie neturi ka - toks scenarijus tik shuniui po uodega. Adamsas tikriausiai dabar karste vartosi, girdedamas fanu atsiliepimus.


ALEX  2005-07-28 10:12:59 

Nors "forumas" ir turejo problemu su garsu :/ taciau pralauke pora valandu (iki 24val.) galejome paziureti si filma kitoje saleje... :) ...labai geras filmas... ypac kai ziuri nakti :)))12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13186
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt