Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
EKSTREMALŪS ŽUDIKAI (2004) 123 min.
San ging chaat goo si  (New Police Story)
Veiksmo trileris
Honkongas, Kinija
Titrai:  rusų kalba
Premjera Lietuvoje: 2005 06 10
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jackie Chanas vėl atlieka nepamirštamus triukus be kaskadininkų ir demonstruoja savo meistriškumą kovos menuose. Tačiau svarbiausia – jis atlieka rimtą vaidmenį, nes „Honkongo skerdikai“ tai ne komediją, tai - veiksmas!

NAUJI LAIKAI – NAUJI NUSIKALTIMAI, o kovoti su jais tenka senai Honkongo policijos gvardijai, kuriai vadovauja inspektorius Wingas. Wingas jau pasipiršo ir netrukus ruošiasi vesti savo mylimąją gražuolę Cho, tačiau jo planus sugriauna nesėkminga spec. operacija. Jos metu Wingas praranda visą savo skyrių – devynis policininkus, kadaise vadintus broliais. Visi jie žūsta Wingo akyse ir jam prireiks daugiau nei metų, kad išsiskirtų su viskio stikline ir vėl sugįžtų policijos nuovadą dirbti su nauju savo porininku Frenku.

INSPEKTORIUS VINGAS – taikliausias šaulys, rytų kovos menų treneris, greitai bėgioja, sąžiningai gaudo nusikaltėlius, tačiau, pasirodo, jis nepasiruošęs stoti į kovą su nauja nusikaltėlių karta. Senosios kartos policininkui sunku suprasti grupės jaunų kaukėtų nusikaltėlių, vagiančių ne dėl pinigų ir žudančių ne dėl savigynos, motyvus. O motyvai seni kaip pasaulis – tėvai jiems skiria per mažai dėmesio, per retai apkabina ir per daug jiems leidžia. Išlepintoje ir iškrypusioje jaunų žmonių sąmonėje gimsta poreikis žiaurioms pramogoms. Jie ieško aštrių susidūrimų su policija, žiauriausių žudynių metų vienas kitą filmuoja, o nufilmuotos medžiagos pagrindu kuria kompiuterinius žaidimus.

ŠIUOLAIKINIAI GANGSTERIAI - tai penkių jaunų žmonių grupė, tarp kurių yra ir viena mergina. Visi jie – visuomenės grietinėlė, taip vadinamas auksinis jaunimas. Jų tėvai – dideli žmonės Honkonge, nors jų pačių vaikai jų nekenčia. Kaukėtas penketukas dievina ekstremalius sportus – ekstremalų alpinizmą, šuolius su guma, vėžinėjimąsi riedučiais ant dangoraižių stogų. Visa tai gali praversti eilinį kartą grobiant banką, tačiau tikroji jų aistra – kompiuteriniai žaidimai. Naujas jų kuriamas žaidimas bus paremtas tikrais įvykiais... Žaidėjui reikia nužudyti devynis policininkus, o kas jo laukia kitame lygmenyje – nežino net žaidimo kūrėjai.

GOPAS  2005-06-19 19:22:40 

tikrai tikejaus is jackie chan'o. stipriai nuvyle. gal maziau siauraakiu reikia filme, nes jie kazkaip ne itin moka vaidint. vienzo...likau nusivyles tikrai. gal keletas vietu geru ir yra...bet apibendrinant, prastas ir silpnas filmas.


SIM  2005-06-16 10:15:48 

Jo filmas neblogas, daug humoro (kaip gi be jo kai Chanas vaidina), salia sedejo mergina tai buvo net akis uzsidengus nes daug smurto. Bet nereikia taip ziauriai pergyvent, juokinga :)


4UDA  2005-06-16 09:55:48 

Nerealus FILMAS!!! Iš pradžiu bent jau pavadinimas nuteikė labai pesimistiškai. Galvojau toks vidutinio lygio filmux, kokių per TV kiekvieną dieną.. O čia, intriga ir veiksmas užvedė nuo filmo pradžios ir išbuvau tokioje busenoje tas dvi valandas.. Kartu jis kupinas lirizmo ir meilės, čia pamatysite daug užvedančių kovų scenų ir viso to sukuryje Jeki Čanas - jis nepakartojamas! Likau labai sužavėta ir visiems labai rekomenduoju! :)


HH  2005-06-12 20:02:17 

Retas š..., vos išedejau, deja Džekas sensta ir pats to nesupranta.


MACIAU  2005-05-20 13:53:58 

Vienas geresniu Dzekio filmu pastaraisiais metais. Nezinau man patiko. Primena senus gerus jo filmus ale sarvai, Policijos Istorija ir tt. Ne matrica bet dzekis kaip visada savo stiliuje. Super man jis patinkaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8951
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt