Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IŠPERA (1997) 94 min.
Spawn
Fantastika, pritrenkiantys spec. efektai!
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pasirenkite išvysti tamsiausią visų laikų riterį, kurio kraujas virto ašmenimis, kūnas - plienu, o jis pats - IŠPERA. Dabar blogis turi naują priešą. Teisingumas - naują ginklą. O naujasis pasaulis išvys Išperą. Išpera - tai bebaimis karys, tamsos herojus, turintis neįtikėtinas galias ir savybes pavirsti bet kuo.

Praėjus penkeriems metams po nužudymo, Al Saimonsas (Michael Jai White) sudaro demonišką sandėrį su velniu, kad galėtų dar kartą pamatyti savo mylimą žmoną Vandą (Theresa Randle). Už tai jis pasižada vesti velnio kariuomenę į kovą sužlugdyti žmoniją. Kad galutinai įsitikintų dėl Išperos susitarimo su velniu, Klounas (John Leguizamo) kreipiasi į demoniškąjį Džasoną Vyną (Martin Sheen). Vynas, tai žmogus, susijęs su Saimonso nužudymu ir tapęs jo keršto taikiniu. Vynas nori valdyti pasaulį … Jis visuose didžiausiuose pasaulio miestuose suslapsto mirtį nešančias bombas. Tuo tarpu, Klounas įtikina Vyną apsisaugoti nuo Išperos, prijungiant jas prie įtaiso, kuris sprogs, jei Vyno širdis nustos plakusi. Taigi, šio kraupaus sandėrio dėka, žmonijos likimas priklauso nuo žmogaus, pažymėto mirtimi, širdies likimo.

Sukurtas pagal populiarią knygą, tapusią bestseleriu Nr.1 ir sėkmingai “sumušusi” net Batman’ą, rezultatu 2:1. Panaudodami naujausius techninius laimėjimus, spec. efektus filmui kūrė žinomiausių Maverik mokyklos menininkų komanda, laimėjusi Akademijos apdovanojimą (“Jūros Periodo Parkas”, “Forestas Gampas“). Nuo pirmos iki paskutinės filmo minutės gausu stulbinančių spec. efektų, kurie padeda sukurti ir išlaikyti vyraujančią paslaptingą ir intriguojančią atmosferą šiame tamsos ir blogio pasaulyje.

TIESIOG AS  2002-11-13 16:46:00 

Siulyciau eit norintiems pasibuciuot ant galiniu sedyniu tamsoje,nes is pacio filmo absoliuciai nieko nesupratau,bet 3 taskus duosiu uz originaluma


USER  2002-11-11 00:44:31 

Ziurint kino teatre ugnis atrodo tokia ryski, kad akys dega nuo karscio. O daugiau nieko subtilaus.


MADTRAXX  2002-10-29 20:25:38 

comic's style rulz, 1997 metais kai ziurejau super praejo, vo vel nueisiu i Akropoli paziuret, nes jau primirshau truputi:)))) Neiseshkokit gylios prasmes, jos per daug ner:)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5481
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt