Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SACHARA (2005) 124 min.
Sahara
Veiksmo ir nuotykių filmas
Ispanija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 07 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiaurės Afrikoje pasklinda naujas pragaištingas virusas. Jis stumia vietinius gyventojus į beprotybę ir kanibalizmą. Ištirti siaubingą virusą pasiunčiama daktarė Eva Rochas (akt. Penelope Cruz). Tyrimai parodo, kad šios ligos priežastimi tapo didelio masto ekologinis užterštumas. O blogiausia tai, kad užterštas plotas sparčiai plečiasi. Daktarei Evai prieš akis atsiveria liūdna perspektyva – jei nebus imtasi atitinkamų priemonių, Žemei gresia ekologinė katastrofa, kurios padarinius sunku net įsivaizduoti.

Neaiškus lieka tik vienas klausimas: iš kur atsirado tokie pavojingi teršalai. Eva nutaria išsiaiškinti užterštumo šaltinį. Tačiau ji greit supranta, jog įlindo ne į savo daržą ir sužinojo per daug – pasikėsinama į jos gyvybę. Moteris lieka gyva tik Dirko Pito (akt. Matthew McConaughey) dėka.

Dirkas – lobių ieškotojas, kurio gyvenimas – tai nesibaigiantys nuotykiai. Jis niekada nežino, ką atneš auštanti diena. Bet tai ir nesvarbu, nes lobiai jo laukti gali bet kur ir bet kada. Svarbu pasikliauti nuojauta ir griebti pasitaikiusią progą už uodegos. Todėl, atsitiktinai išgelbėjęs žaviąją mokslininkę, Dirkas laikinai pamiršta auksą bei brangakmenius ir įsitraukia į jos, o dabar jau ir jo nuotykį.

Evai, Dirkui ir jo ištikimam padėjėjui Al Džiordino (akt. Steve Zahn) tenka ypatinga misija – išgelbėti pasaulį nuo pražūties. Tai atrodo beveik neįmanoma, kai paaiškėja, jog trijulei teks stoti skersai kelio kraujo ištroškusiam Afrikos tironui ir vien pelnu besirūpinančioms korporacijoms. Tačiau ant kortos pastatytas visos planetos likimas... Jie neturi teisės pasiduoti.

Vidury svilinančiu karščiu alsuojančios Sacharos trijulė aptinka seną aukso kasyklą, kuri turtinga ne vien aukso rūda. Jos giliose šachtose palaidotos paslaptys, galinčios atskleisti daugelį istorijos mįslių.

Bet tai ne svarbiausias kasyklos lobis. Dirkas ir Eva įtaria, kad kasykla kažkaip susijusi su pragaištinguoju virusu ir vis plintančiu užterštumu.

Tik ar norės negailestinga įkaitusio smėlio jūra atskleisti savo paslaptis ? Ar sugebės trijulė įveikti bebrotybės tamsoje skendinčius kanibalus ir godžius korporacijų vadovus ?

MONIKA  2005-10-31 23:12:32 

WEGA? Kas tau gal ne visi namie? Jei tau patinka rusiski igarsinimai tai eik tu i ta SUDINA rusija gyventi, nes lietuvoje nedamustu rusu nereikia.... psichas nelaimingas... mat atsirado jam originalus rusiskas igarsinimas....eik na....


MONIKA  2005-09-11 19:00:35 

Geras, man patiko, nors siaip nelabai megstu tuos tipiskus holivudiskus filmus, bet sitas buvo geras, nors pabaigos geriau visai nereikejo, nes ta pabaiga kuri buvo tai tokia tipiskai holivudiskas, trys AMERIKIECIAI (visada amerikieciai) isgelbejo pasauli.......


WEGA  2005-08-22 21:59:13 

Filmas tikrai geras, na scenarijus gal ne super, taciau dialogai ir juokeliai tai labai geri. Paskaicius atsiliepimus susidaro ispudis, kad daugelis tame filme nieko nesuprato, gal lietuviski titrai neatspindi visko ir neperteikia tos filmo nuotaikos. Taciau originalus rusiskas igarsninimas - NEPRILYGSTAMAS!!! Puse filmo juokiaus, kita puse - grozejausi efektais. Tiesa, pirmas filmas, kuriame patiko P. Kruz vaidyba.


ROMEO  2005-08-19 02:45:45 

hmz na sita filma su mergina ziurejau galinese eilese...buvo labai neidomu tad teko uzsiimt kitkuo ...


PASKA  2005-08-16 19:03:06 

Dar nuobodesnio filmo nesu mates, vos neuzmigau. Scenarijus eilinis, daug nereikalingo veiksmo. Nesiulau ismesti 16Lt del tokio filmo.


BLACKTEA  2005-08-14 11:27:49 

filmas tikrai patiko =] tas juokingas zmogelis yra steve zahn =] as irgi labai zwengiau,kai pradejo tuos ginklus metyt pakele rankas:) arba kai vis kepure jonuskrisdavo =] verta nueiti=]


SUIRZUZI  2005-08-04 20:37:24 

pradzia prisipazystu buwo tikrai newerta demesio ir nuobodi....bet apskritai filmaz wisai njieko...manau dideli pliusa filmaz uzsitarnawo del to juokingo wyruko (nepamenu wardo) jis tikrai sugebejo pralinksminti ir prajuokinti sales ziurowus...tiesa sakant jei pagauni bajeri pasidaro net labai juokinga (pwz as is juoko net nuo wip kedes nugriuwau:))


GOPAS  2005-07-31 02:49:15 

na, tikejau kazko labiau panasesnio i "national treasure". taciau sitame filme lobis praktiskai reiksmes neturi, svarbiausia yra kova su blogais dedem ir begimas nuo ju. siaip filmas neblogas, daug nuotykiu ir veiksmo scenu.


RASIUX  2005-07-30 21:48:16 

filmas geras. nu bent jau man, nes man patinka kaz kas tokio nuotykinio zanro...


KUKUSKA  2005-07-30 18:51:36 

filmas absoliuciai sudinas! zmones vuduri seanso pradejo eiti isejimo link, mano drauge vos neuzmigo, o as buvau susinervinusi kad mokejom pinigus uz toki "perliuka". istorija baigesi tuom kad filmo pabaiga pasitiko tuscia sale...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16428
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt