Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SACHARA (2005) 124 min.
Sahara
Veiksmo ir nuotykių filmas
Ispanija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 07 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiaurės Afrikoje pasklinda naujas pragaištingas virusas. Jis stumia vietinius gyventojus į beprotybę ir kanibalizmą. Ištirti siaubingą virusą pasiunčiama daktarė Eva Rochas (akt. Penelope Cruz). Tyrimai parodo, kad šios ligos priežastimi tapo didelio masto ekologinis užterštumas. O blogiausia tai, kad užterštas plotas sparčiai plečiasi. Daktarei Evai prieš akis atsiveria liūdna perspektyva – jei nebus imtasi atitinkamų priemonių, Žemei gresia ekologinė katastrofa, kurios padarinius sunku net įsivaizduoti.

Neaiškus lieka tik vienas klausimas: iš kur atsirado tokie pavojingi teršalai. Eva nutaria išsiaiškinti užterštumo šaltinį. Tačiau ji greit supranta, jog įlindo ne į savo daržą ir sužinojo per daug – pasikėsinama į jos gyvybę. Moteris lieka gyva tik Dirko Pito (akt. Matthew McConaughey) dėka.

Dirkas – lobių ieškotojas, kurio gyvenimas – tai nesibaigiantys nuotykiai. Jis niekada nežino, ką atneš auštanti diena. Bet tai ir nesvarbu, nes lobiai jo laukti gali bet kur ir bet kada. Svarbu pasikliauti nuojauta ir griebti pasitaikiusią progą už uodegos. Todėl, atsitiktinai išgelbėjęs žaviąją mokslininkę, Dirkas laikinai pamiršta auksą bei brangakmenius ir įsitraukia į jos, o dabar jau ir jo nuotykį.

Evai, Dirkui ir jo ištikimam padėjėjui Al Džiordino (akt. Steve Zahn) tenka ypatinga misija – išgelbėti pasaulį nuo pražūties. Tai atrodo beveik neįmanoma, kai paaiškėja, jog trijulei teks stoti skersai kelio kraujo ištroškusiam Afrikos tironui ir vien pelnu besirūpinančioms korporacijoms. Tačiau ant kortos pastatytas visos planetos likimas... Jie neturi teisės pasiduoti.

Vidury svilinančiu karščiu alsuojančios Sacharos trijulė aptinka seną aukso kasyklą, kuri turtinga ne vien aukso rūda. Jos giliose šachtose palaidotos paslaptys, galinčios atskleisti daugelį istorijos mįslių.

Bet tai ne svarbiausias kasyklos lobis. Dirkas ir Eva įtaria, kad kasykla kažkaip susijusi su pragaištinguoju virusu ir vis plintančiu užterštumu.

Tik ar norės negailestinga įkaitusio smėlio jūra atskleisti savo paslaptis ? Ar sugebės trijulė įveikti bebrotybės tamsoje skendinčius kanibalus ir godžius korporacijų vadovus ?

DARKSKYGHOST  2005-07-24 16:00:29 

Filmas visai neblogas. Bet kokia beprotyste ir kanibalizmas??? Recenzija tikrai ******


INKAS  2005-07-23 16:31:05 

Geras filmas tiems, kurie nesitiki kazko ypatingo. Paprastas, niekuo neypatingas, lengvam vakaro praleidimui.


KESTAS  2005-07-03 23:27:43 

Tikejaus kieto filmo... krc efektai grazus , nu bet jau cenarijus tai sudu sudas :> kaip vienas sake yra 1953 metu filmas tai cia tik moderniau viskas padaryta .. neverta tikrai eiti


TADZ  2005-05-25 01:47:45 

Lengvas bet geras ;)


MCGEORGE  2005-05-19 09:34:03 

Filmas visai nieko , bet pernelyg jauciasi tas jo holivudiskumas. Tikru nuotykiu megejams patarciau pasirinkti kazka idomesnio.


NARCIZASS  2005-05-17 17:06:13 

Labai lengvo ziurejimo nuotykinis filmas,nieko ispudingo jame nepamatysite...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16044
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt