Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽŪTBŪTINĖ KOVA 2 (1997) 91 min.
Mortal Kombat: Annihilation
Fantastinis nuotykių filmas
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jūsų pamėgtų kompiuterinių žaidimų herojai
persikelia į kino ekraną !!! Jie pavergė visų širdis Amerikoje.

Kartu su nauja karta pro senuosius vartus iš Kito Pasaulio ateina ir Blogis. Tik šį kartą jis ypač pavojingas.Mūsų planetos likimas kabo ant plauko.

Šoa-Kan užkariauja ir naikina visa, kas pasitaiko jo kelyje. Netgi, visagaliai Dievai negali jo suvaldyti. Geriesiems kariams tenka kovoti su priešais, kurie dar niekad nėra buvę tokie stiprūs ir žiaurūs. Bebaimiai kovotojai, įveikę blogį lemtingame turnyre ir išsaugoję Žemę sekančioms kartoms, vėl sugrįžta ir stoja žūtbūtinėn kovon už mūsų gyvybes. Kai žemę apgaubia naktis, pasirodo nenugalimasis Šoa-Kan su savo pavaldiniais…

* * *

Beribės įspūdingų kovų galimybės, kai visas pasaulis virsta kovos arena… Kiekviena kovos scena turi savitą stilių ir yra nepakartojama. Bet jos visos kartu sukuria dinamišką Žūtbūtinės kovos stilių. Kvapą gniaužiantys specialieji efektai, sukurti net dviejų geriausių meistrų Chuck Comisky ("Terminatorius 2", "Adamsų šeimynėlė") ir Alison Savitch ("Žūtbūtinė kova", "Terminatorius 2"). Kompiuterinės technikos ir aktorių vaidybos sąveika leidžia atskleisti unikalias šio bendradarbiavimo galimybes.

Filme “Žūtbūtinė kova2:Sunaikinimas” - pamėgti herojai vėl su mumis: Liu Kengas - drąsusis kovotojas, Sonia Blade - žiauriausia moteris-kovotoja Žemėje, Princesė Kitana ir Džeid - gražuolės pabėgėlės iš Kito Pasaulio, Džaksas, kurio rankos kontroliuojamos kibernetiškai, Šoa-Kan ir jo fantastiškas bebaimis generolų legionas: Sindel, buvusi gražuolė karalienė, o dabar - gyvos mirties vizija, Šyva - keturrankė kovojanti mašina, Motaro - pusiau žmogus, pusiau žvėris iš Kito Pasaulio, Syraksas, kibernetinis nindzė. Du didžiausi priešai, kuriuos pamename iš pirmojo filmo, tai - Sub-Zero ir Skorpionas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3264
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt