Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AMITVILIO KOŠMARAS (2005) 90 min.
The Amityville Horror
Siaubo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 07 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1974–ųjų lapkričio 14–osios vakarą Safolko policijos nuovadoje suskambo telefonas. Drebantis balsas kitame ragelio gale pranešė apie klaikias žudynes Amitvilyje, Oušeno aveniu 112-tame name. Atvykę į nusikaltimo vietą, detektyvai rado negailestingai išskerstus šešių žmonių kūnus. Vienintelis likęs gyvas šeimos narys Ronaldas Defo Jaunesnysis po kelių dienų prisipažino nužudęs savo tėvus ir brolius su seserimis. Į klausimą, kodėl jis tai padarė, vaikinas atsakė, kad jam žudyti liepė balsai, sklindantys iš namo sienų.

Praėjus metams nuo šiurpių įvykių šį namą įsikėlė Lacų šeima. Džordžas (akt. Ryan Reynolds) ir Keti (akt. Melissa George) manė suradę savo svajonių namą. Ketei ir Džordžui atrodė, jog tai idealūs namai auginti tris mažus jų vaikus.

Tačiau name slypintis blogis greitai pabunda iš snaudulio. Namuose prasideda keisti ir nepaaiškinami įvykiai. Šeimą ima persekioti košmariškos vizijos ir šiurpą keliantys balsai. Mažoji Ketės ir Džordžo dukrelė Čelsi (akt. Chloe Moretz) ima bendrauti su paslaptingąja įsivaizduojama drauge Džoudi Defo – mergaite, prieš metus žuvusia nuo brolio rankos.

Keti griebiasi paskutinio šiaudo, norėdama apsaugoti savo šeimą nuo kerštingų dvasių. Ji pasikviečia kunigą, kad šis pašventintų namą. Tačiau tai nepadeda. Kunigas bejėgis prieš pykčio pritvinkusias ir ramybės nerandančias sielas. Jos Lacų šeimai atsiunčia žinutę – „Palikite namą“.

Siaubo apimta Ketė pastebi, jog keistai elgtis pradeda ir jos vyras – Džordžas. Jis kasdien vis daugiau laiko praleidžia namo rūsyje, o iš jo išlindęs, paklaikusiomis bepročio akimis nužiūrinėja žmoną ir vaikus – lyg jų nepažinotų. Paslaptinga, šiurpi jėga masina Džordžą ir jis rūsyje ima leisti ne tik dienas, bet ir naktis.

Blogio karalijos prieigose klaidžiojantį Džordžą užvaldo namo balsai. Jį kankina vizijos, kurių Džordžas jau nebegali atskirti nuo realybės. Apimtas regėjimų Džordžas atranda koridorių į siaubingas paslaptis slepiantį ypatingą kambarį. Vyras, smalsumo vedamas, o gal pykčio ir blogio, susikaupusio namo sienose verčiamas, praveria „Raudonojo kambario“ duris.

Paskutinioji užtvara, saugojusi Lacų šeimą nuo lauk besiveržiančio blogio, pašalinta. Atidaręs uždraustojo slapto kambario duris Džordžas, jau pats to nesuvokdamas, išlaisvina šiurpias, gaivališkas jėgas. Namas, iš pradžių atrodęs lyg taikus šeimyninis lizdelis, atgyja. Lacų šeimą užklumpa klaikus košmaras, kurio neatsikratysi, liepęs sau pabusti. Nes tai ne sapnas, tai – realybė.

Filmas „Amitvilio košmaras“ pastatytas, remiantis realiais įvykiais, papasakotais realiai egzistuojančių Keti ir Džordžo Lacų.

DELFUSAS  2005-10-16 20:57:28 

nu galiu drasiai teigti kad tai geriausias siaubekas is visu mano kol kas matytu...:) buvo tokiu vieteliu kad kai kurios merginukes salej net klyke ir drebejo is baimes...:)


KOSYTIA  2005-08-27 17:03:32 

liabaj geras filmas,wienas is geriausiu siaubiaku kokiu esu maciusi. tikrai verta si filma pamatyti. nemanau,kad nusiwilt turetumet.


PUFAIKE  2005-08-11 16:10:33 

esiu siaubo filmu megeja, taciau didelio ispudzio sis filmas nepadare:( daug vietu primine jau matytus filmus...kazkaip keista, juk istorija "pagal tikrus ivykius", turetu buti kazkas tokio... man tai buvo tiesiog eilinis siaubekas:)


DONATELLA  2005-08-10 00:59:55 

man filmas paliko įspūdį. Filmo pradžioj scenarijus atrodė aiškus, tačiau kai kurios scenos tikrai netikėtos. Deja, visi siaubo filmai turi ta patį "receptą", todėl kažko naujo ir nepamatysite. Siūlau pažiūrėti geram kino teatre, su gera garso aparatūra:))Uuuu....


ANDRIUS  2005-08-02 14:11:11 

Filmukas tikrai geras,nors istorije ir žinoma.Patariu visiem pažiurėt.Turėtumėt nenusivilti


^MAZZZE^  2005-08-02 10:42:48 

filmas neblogas, siuzetas idomus, tik truputeli problema yra su aktoriais... kai kuriuose situacijose waidyba prastoka ir neitikinama...


GLOBAS  2005-07-27 16:13:09 

Gan neblogas, psichologinis siaubo trileris. Puikiai perteikti jausmai ir isgyvenimai tam tikroje gyvenimiskoje situacijoje, o jei konkreciai - naujam name, kuris turi kruvina praeiti. Truputi prideta mistikos. Nesigailiu kad ji pamaciau k/t.


ALIVE  2005-07-18 09:30:23 

naujosios versijos ash neziurejau bet kiek zinau taj nlb ji ir skiriasi nuo senos. taj va man jis vissishkaj nepatiko nes.nebuvo bajsus,neturi siuzeo ,o ir aktoriai vajdint nomoka..xe...


JUDAS  2005-07-12 18:56:15 

filmas tikrai prastas. daugybė trūkumų režisūroje, siužetas nelabai įdomus, be to ir pats "siaubas" banalus ir nelabai efektingas. o apie faktų tikrumą galit čia pasiskaityti: http://www.hometowntales.com/amityville.html


JŪRATĖ  2005-07-08 13:28:10 

o man visgi sis filmas patiko, pabaiga nebudinga tokiems filmams, ir tai visai idomiai ziurisi, nera perdaug holivudiskas (tai juk taip reta)12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14697
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt