Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AISTRINGAS POMĖGIS (2005) 98 min.
Fever Pitch
Romantinė komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Įžymieji Amerikos kino nepraustaburniai, radikalaus juodojo humoro pomėgiu garsėjantys broliukai Bobby ir Peteris Farrelly pristato naujausią savo kūrinį – truputį šokiruojantį ir nepaprastai juokingą pasakojimą apie labai neįprastą meilės trikampį. Kaip turėtų pasielgti mergina, sužinojusi, jog savo vaikino meile jai teks dalintis… su 26 beisbolo komandos žaidėjais?!

Holivudo žvaigždė Drew Barrymore vaidina savarankišką šiuolaikinę merginą, įsitikinusią, jog pagaliau surado idealų vaikiną. Jų santykiai klostosi tiesiog puikiai, tačiau prasideda beisbolo sezonas ir herojė suvokia, jog turi labai stiprią konkurentę – Bostono “Red Sox” komandą.

Iš pirmo žvilgsnio mokytojas Benas Raitmanas atrodo tiesiog tobulas vyrukas. Jis žavus, linksmas, išradingas, turintis puikų humoro jausmą, be to, puikiai sutaria su vaikais. Kai vieną gražią dieną jis sutinka gražią ir ambicingą verslo konsultantę Lindsei Myks, tarp abiejų herojų žaibiškai įsiplieskia meilė iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, jie gana skirtingi. Ji dirba kaip apsėsta, jis mėgsta vasaros atostogas, jis gyvena ir kvėpuoja kartu su “Red Sox” komanda, o ji negali atskirti vieno žaidėjo nuo kito.

Tačiau tikroji meilė įveikia visas kliūtis. Na, bent jau iki prasidedant netikėtumų kupinam beisbolo sezonui. Štai tada porelė sulaukia tikrų išbandymų, kurie nulems Beno ir Lindsei meilės ateitį…


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5892
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt