Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUPERBOMBONEŠIS: NAIKINTI VISKĄ (2005) 121 min.
Stealth
Specialiųjų efektų veiksmo juosta
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 09 09
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pažangiausios technologijos, kaip žinia, pirmiausiai pritaikomos karinėje pramonėje. Čia gimsta tokie karinės technikos šedevrai, kurių net sapnuoti nesapnavote. Nežinia, kokie pragariški išradimai daromi už slaptų laboratorijų durų. Nežinia, kurie iš jų išvys dienos šviesą netolimoje ateityje.

Slaptose karinio jūrų laivyno laboratorijose sukuriama tobula karo mašina - dirbtinio intelekto valdomas bombonešis. Tokiam bombonešiui pilotuoti žmogus nereikalingas. Visus galimus veiksmus mūšio lauke apskaičiuoja šaltas ir tikslus kompiuteris. Jo netrikdo pašaliniai dirgikliai, kuriems žmonės tokie jautrūs. Dirbtinio intelekto valdomos mašinos sprendimai tobuli.

Belieka superbombonešį išbandyti. Ši užduotis įveikiama tik patiems geriausiems pilotams – Benui Genonui (akt. Josh Lucas), Karai Veid (akt. Jessica Biel) ir Henriui Parseliui (akt Jamie Foxx). Jiems lygių nėra, jų įveikti negali niekas. Tiksliau, negalėjo niekas. Iki šiol. Dabar jie turi rimtą konkurentą – dirbtinio intelekto valdomą bombonešį...

Karinio jūrų laivyno vadovybė nusprendžia superbombonešio bandymus atlikti virš Ramiojo vandenyno. Beribėse vandenyno platybėse Benas, Kara ir Henris pakyla pirmajam bandomajam skrydžiui. Jiems įkandin seka dirbtinio intelekto valdomas naikintuvas. Tai lyg pirmieji kūdikio žingsniai. Tik kūdikis ypatingas – ypatingo intelekto ir žaibiškai besimokantis. Jau pirmojo skrydžio metu naikintuvas įveikia visas jam pateiktas užduotis, o elitinei pilotų triadai belieka tik žiopčioti iš susižavėjimo.

Tobula karo mašina išrasta. Jai valdyti nereikalingas pilotas. Užtenka vien spustelėti klaviatūros mygtuką, sėdint saugioje slėptuvėje. Išspręsta didžiausia karinė problema: kaip neutralizuoti priešą, išvengiant žmonių aukų. Atrodo, jog ateityje mūšiai bus panašūs į kompiuterinius žaidimus.

Tačiau žmonės nė neįtarė, kokį pavojingą ginklą sukūrė, karo mašinai suteikdami intelektą. Dievais pasijutę žmonės nepagalvojo, kad intelektą – tegul ir dirbtinį – turintys tvariniai sugeba mąstyti savarankiškai...

Dirbtinį intelektą turintis ir savarankiškai ėmęs mąstyti superbombonešis išslysta iš žmonių kontrolės. Naikintuvas, galintis sukelti atominį karą, tampa nebevaldomas. Tobula karo mašina imasi to, kam ir buvo sukurta: naikinti viską. Dabar vienintelė žmonijos viltis – elitinė pilotų triada: Benas, Kara ir Henris...

^MAZZZE^  2005-09-13 17:06:13 

nu joa...ir sugeba tik lietuviai normalu pavadinima STEL'as isversti taip,kadjis idiotiskai skambetu...ideja idomi filmo tik nuodobus...galima pamiegot, ka as ir dariau...;p


:P  2005-09-11 18:31:12 

Vien pavadinima isgirdus juokas ima:DD


QMAR  2005-08-31 22:22:21 

Filmas tikrai nuobodus, jei nebučiau buvęs prieš žiūrint filmą kavos atsigėręs, būčiau jau geriau pasapnavęs...


T  2005-08-28 18:15:56 

Dar tokio prasto ir banalaus filmo nemaciau nuo velnias zino kada - nesvaistykit pinigu, tikrai yra siuo metu geresniu laiko praleidimo budu, nei sitas filmas..


HOOL  2005-08-22 16:13:11 

nu is anonso gal ir nieko, bet broliai lietuviai toky vertima pavadinimo sugalwojo, tai geriau gal nereikia


WEGA  2005-08-20 14:38:16 

Sis oficialus filmo aprasymas siek tiek neatitinka tiesos. Siaip smagus pasiskraidymai, geri pasisaudymai, grazus sprogimai ir liux muzika. Scenarijus gal ir ne super, bet issiilgusiems geru spec. efektu tikrai patiks! Ir pabaigai: "Just tell me you love me your pussy.. "


SIRIUS  2005-08-18 13:36:17 

filmo nemaciau, bet manau turetu buti neblogas. o pavadinima tai tikrai levai isverte, uz tokius vertimus jiems reiktu subines nutarkuoti ;)


EDM  2005-08-15 11:01:28 

Siaip filmas neblogas, taciau aprasymas neatitinka. tas bombonesis visiskai nenorejo sunaikinti pasaulio, o veliau net zmogu isgelbejo.


MARSAS  2005-08-11 17:17:37 

Sveiki. Kadangi as anglijoj tai si filma pamaciau jau kino teatre. Galiu pasakyti, kad efektu fanatikai butinai nueikit, nes ko ko bet efektu ten apsciai. Siaip tikrai neblogastema gal truputi skystoka, bet viska daro filmavimo technika.


MORCI  2005-08-02 02:19:31 

liuks filmas :) ka tik perziurejau. Neblogi efektai:) Ypac gerai atrodo kai prasideda persekiojimas12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14701
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt