Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BERNIUKO RYKLIUKO IR LAVOS MERGAITĖS NUOTYKIAI 3-D ERDVĖJE (2005) 94 min.
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D
Specialiųjų efektų juosta visai šeimai trimatėje erdvėje
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 07 29
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Maksas (akt. Cayden Boyd) - dešimtmetis berniukas, kenčiantis šiuolaikinių vaikų dalią. Jo tėtis (akt. David Arquette) ir mama (akt. Kristin Davis) išgyvena santuokos krizę, jaučiasi susvetimėję ir pastaruoju metu vargiai besistengiantys išsaugoti gerus tarpusavio santykius.

Berniukas jaučiasi pasimetęs suaugusiųjų nesutarimuose. Vienintelis Maksą guodžiantis dalykas – jo įsivaizduojamų herojų mergaitės Lavos (akt. Taylor Dooley) ir berniuko Rykliuko (akt. Taylor Lautner) nuotykiai.

Kaip nustemba Maksas, kai vieną dieną jo mylimi herojai atgyja realiame – trijų dimensijų – pasaulyje. Prasideda neįtikėtini Makso ir jo naujųjų draugų nuotykiai. Trijulė patenka į pasakišką Drūlo planetą. Čia biskvitinių kalnų papėdėse teka pieno upės, po violetiniu dangumi vinguriuoja „amerikietiškų kalnelių“ bėgiai, o ledo pilyje gyvena gražuolė princesė. Drūlo planeta atrodo lyg tikras vaikų rojus, kuriame išsipildo visos vaikiškos svajonės.

Tačiau violetinį vaikų rojaus dangų aptemdo piktadario pasirodymas. Piktasis genijus ponas Elektrinis (akt. George Lopez) ir jo pagalbininkas Minusas (akt. Jacob Davich) turi planą padaryti galą visoms vaikiškoms svajonėms.

Drūlo planetą išgelbėti gali tik mažieji superherojai. Tačiau be Makso jie nieko negali padaryti. Mergaitė Lava ir berniukas Rykliukas gimė Makso vaizduotėje. Jiems ypatingas galias suteikė Maksas. Tik nuo Makso priklauso, ar mergaitei Lavai ir berniukui Rykliukui pavyks įveikti piktojo genijaus pinkles.

Maksas pasitelkia pagalbon vaizduotę. Joje slypi pasakų pasaulio išsigelbėjimo raktas. Gelbėdamas naujuosius draugus ir Drūlo planetą, Maksas pamažu ima suvokti savo paties galias. Berniukas supranta, kad turtinga vaizduotė gali pasiūlyti sprendimus ne tik fantastiniame pasakų pasaulyje.

Lakios vaizduotės sukurtame pasaulyje pasiklydęs Maksas tos pačios vaizduotė dėka įgyja stiprybės sugrįžti į realybę. Į realybę, kur tėtis ir mama laukia savo superherojaus, išgelbėsiančio juos nuo barnių ir grąžinsiančio meilę į namus.

Filmas „Berniuko Rykliuko ir Lavos mergaitės nuotykiai trimatėje erdvėje“ – nuotykinė istorija visai šeimai.

IZABELE  2005-08-25 20:24:22 

wow filmas laabbai faaaiinaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GABRIELE  2005-08-07 12:14:26 

Filmas labai fainas, linksmas ir juokingas. Tikrai tinka visai semai!


CLAUDIA  2005-08-07 11:56:17 

sis filmas man patiko sawo fantazija , swajonemis ir begalinemis linksmybemis. juokai siame filme irgi ne paskutinej wietoj tai irgi labai saunu...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14623
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt