Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VILKŲ IMPERIJA (2005) 128 min.
L' Empire des loups
Veiksmo trileris / fantastika

Premjera Lietuvoje: 2005 08 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rudeniniame Paryžiuje nepertraukiamai lyja. Ana (akt. Arly Jover) vis dažniau praranda atmintį ir kenčia nuo haliucinacijų. Ji nesugeba atpažinti net Vidaus reikalų ministerijoje dirbančio mylimojo vyro Loreno, su kuriuo pragyveno aštuonerius metus. Mergina nepaklūsta neurologijos profesoriaus pasiūlymui atlikti smegenų biopsijos operaciją, bet pati išsirenka labiau patikimą gydytoją Matildą (akt. Laura Morante), kuri mėgina aiškintis keistos savijautos priežastis.

Tuo pačiu metu idealistiškas policijos komisaras Polas Nertė (akt. Jocelyn Quivrin) Paryžiaus kanalizacijoje vėl aptinka žiauriai išniekintą žmogaus kūną. Tai jau trečiasis turkų kilmės moters lavonas per keletą dienų, bet jaunasis pareigūnas niekaip nesugeba surasti netgi menkiausių įkalčių. Jo kolegos ramia sąžine numoja ranka į pasikartojančius nusikaltimus, nes nelegaliai gyvenančių emigrančių likimai nieko nedomina.

Atsidūręs aklavietėje Polas ryžtasi kreiptis pagalbos pas prastos reputacijos detektyvą Žaną Luisą Šiferį (akt. Jean Reno). Šis policijos veteranas jau 20 metų patruliuoja Paryžiaus Mažosios Turkijos rajone ir žino daug nepastebimų paslapčių, bet dažnai mėgsta laužyti nustatytas taisykles ir nevengia skandalingų sprendimų. Jam visiškai nesvarbu, kaip bus įvertinta žiaurumu grindžiama taktika ir kokias pasėkmes sukels toks elgesys.

Anai daugiau nerimo sukelia Matildos pažįstamos biologės išvada, kad jos išvaizda turi turkiškų požymių, kurie buvo paslėpti drastiškos kosmetinės operacijos metu. Mergina pradeda įtarti, kad prie dabartinės būsenos kažkaip galėjo prisidėti jos nesąžiningas vyras.

Savo ruožtu, Žanas Luisas Šiferis surenka vis daugiau įrodymų, kad identiškais metodais įvykdytos žmogžudystės greičiausiai yra susijusios su Turkijos teroristų organizacija "Žili vilkai", kuriai atstovaujantys asmenys dėl nežinomų priežasčių įdarbina požeminėse siuvyklose panašios išvaizdos tautietes.

Paslaptingą bylą tiriantis Polas nepamiršta ir asmeninių motyvų, nes kadaise nuo serijinio žudiko rankos nukentėjo jo mama. Jaunuolis trokšta kuo greičiau perprasti pavojingų nusikaltėlių sumanytą sistemą ir beveik neabejoja, kad reikiamus atsakymus suras tik niūriose Stambulo gatvėse.

Iš pirmo žvilgsnio lyg ir nesusijusios tarpusavyje dvi istorijos nelauktai susipina ir perauga į visiškai neprognozuojamą finalą…

Turkijos mafija, elitinė teroristų organizacija, žiauraus serijinio žudiko veikla, smegenų plovimas, atminties praradimas, nelegalių emigrantų pervežimo verslas ir nematomų antgamtinių jėgų įtaka orginalioje, nenuspėjamoje juostoje - "Vilkų imperija".

TIKRAS  2005-09-01 11:44:53 

Nesuprantu kodel tokie auksti reitingai - man tai kazkokia nesamoniu rinkinys , aisku pradzia gal ir nieko bet paskui jau nieko gero .


FAKEDON  2005-08-29 01:08:56 

Ne mano megstamas zhanras, bet rashau. Siaubo elementai mano supratimu tikrai per stiprus tokiam filmui. "Veiksmo trileris / fantastika" ? Kazkas ne taip. Gal as ir nesu labai stipriu nervu, bet tos scenos su Anos isgyvenimais TIKRAI NETELPA i 'veiksmo/fantastikos' kategorija. Is vienos puses toks drasus siaubo elementu naudojimas galbut yra rezisieriaus nuosirdus siekimas itikinti ziurova, bet man tai pasirode kaip spekuliacija...


INKAS  2005-08-17 12:32:11 

Likau maloniai nustebintas sio filmo. Maziau mistikos, nera religiniu temu, daugiau veiksmo, todel jis nepanasus i "Purpurines upes". Nors pats stilius islaikytas. Tiesiog idomus filmas.


^MAZZZE^  2005-08-12 12:32:14 

Vilkų imperija tikarai geras ir vertas dėmesio filmas. kūrėjai buvo tie patys, kaip ir Purpurinių upių,todėl yra nemažai panašumų. Nesitikėjau, kad šis prancūzų filmas sudomins mane, bet sudomino ir labai džiaugiuosi,kad praleidau įdomiai ir turiningai laiką. Žinoma,buvo vietų kai pagauni save nuobodžiaujant, tačiau po to kita scena tave sudomina, tad nejauti jokio nusivylimo filmu. :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10279
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt