Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MANO ŽMONA - RAGANA (2005) 102 min.
Bewitched
Fantastinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 08 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Greičiausiai kiekvienas vyras juokaudamas pasakys, kad jo žmona - ragana, bet
ar jie įtaria kad kartais tai nėra tik pokštas ?...

Jauna šiuolaikinė ragana Izabelė (akt. Nikolė Kidman) – tikrų tikriausia ragana. Na, ne visai pati tikriausia, mat ji nusprendžia sulaužyti šimtametes raganų tradicijas ir atsisakiusi raganiškų galių gyventi kaip paprasta mirtinga mergina.

Geraširdė naivi raganaitė svajoja ne apie antgamtiškų jėgų pažabojimą ar slaptus raganų sąskrydžius. Izabelės tikslas – sutikti mielą ir patikimą, „šiek tiek beviltišką“ vyriškį, o vėliau sukurti šeimą.

Kitame miesto gale žavus išsiskyręs aktorius Džekas (akt. Vilas Ferelas) ieško vaidmens, kuris kilstelėtų jį arčiau kino žvaigždyno. Džekui pastaruoju metu nesisekė, todėl dabar jam reikia nepražiopsoti sėkmingos progos. Tačiau konkurencija kino versle didelė – norint pritraukti dėmesį, reikia kuo nors išsiskirti.

Čia Džekui pagelbėja paprasta taisyklė: nauja – tai gerai pamiršta sena. Džekas susidomi atnaujinta populiarios 60–ųjų situacijų komedijos „Kerėtoja“ versija. Net ir Lietuvoje rodytame seriale pasakojama apie ypatingos porelės - mirtingojo ir raganos – šeimyninį gyvenimą. Aktorius jau regi save pagrindinio veikėjo Darelo vaidmenyje... Jam trūksta tik partnerės, vaidinsiančios jo herojaus žmoną Samantą.

Likimas iškrečia Džekui pokštą. Vieną gražią dieną jis kaktomuša susiduria su Izabele. Džeką pakeri jos išvaizda, o ypač nosis, kuri jam pasirodo visiškai tokia pat, kaip ir originlios serialo versijos žvaigždės – Elizabetos Montgomeri. Pakerėtas aktorius supranta, jog tai ji – ideali partnerė Samantos vaidmeniui seriale.

Izabelė taip pat pajunta nenugalimą trauką naujam pažįstamąjam. Ji, aišku, turi savų planų. Šiuolaikiškos raganaitės akiratyje pasirodė tinkamas kandidatas į gyvenimo palydovus. Izabelė jaučia, kad „gyvenime pasimetęs“ Džekas jai gali suteikti tai, ko ji taip trokšta: įprasta mirtingųjų gyvenimą ir jaukią tradicinę šeimą.

Izabelės ir Džeko pažintis tampa lemtinga, tačiau nei vienas jų nesitikėjo, kad įvykiai susiklostys kiek kitaip...

Ar Izabelė atsispirs norui kartais viską pagreitinti raganišku būdu ? Ar nepastebės kerų paprastas mirtingasis Džekas ? Ir ar išties taip jau smagu gyventi standartinį paprastą mirtingųjų gyvenimą ?...

Vyrai, bukite budrūs – tikros raganaitės gyvena tarp mūsų !

EGLE  2005-11-25 19:26:39 

Dar sio filmo nemaciau, bet manau, kad jis puikus, nes esu ziurejes serialu "Keretoja" ir tiesiog puiku! Ir dar puikiau, kad jame vaidina N. Kidman


GECHIUKAS  2005-09-01 15:53:06 

Visiskai kvailas ir neidomus filmas. Per visa filma pasijuokiau normaliai tik trijose vietose. Tikejausi linksmesnio


ZERO  2005-08-31 10:30:36 

Tokio marazmo be minties seniai nesu mates :) Nezinau kodel - bet draugei tokia leksta komedija patiko. Bandziau issiaiskinti kuo patiko - nelabai pavyko tai padaryti. Siaip Kidman yra nuostabi aktore, svaistanti savo talenta pasakelei be gilios minties, tiksliau be jokios minties :)


ASAS  2005-08-24 12:31:28 

isejau praejus pusei filmo,o taip buvo pirma karta nors esu mates kine beveik visus rodamus filmus,visiskai lekstas ir vaikiskas filmas neikit tikrai


NSVRB  2005-08-18 18:58:45 

filmas neblogas..bet kino teatre jo ziuret neverta..net pagailo isleistu pinigu :))tiems kam aptinka lekstokos komedijos prasom...bet seip buvo galbut tik pora joukingu situaciju


EDI  2005-08-16 09:13:07 

labai fainas ir linksmas filmas, buvo verta eiti ziuret:)


GABRIELE  2005-08-15 21:25:57 

3 balus duoti pasirode maza, nes Kidman labai gerai vaidina! Is tikruju ji ir yra sito filmo siela, o tas Ferellas gryna tragedija. Bent jau as taip manau. Nicole, kaip visada labai grazi ir profesionali, jai tinka bet koks filmas, o sitas buvo gal tik gera komedija, nors man zymiai labiau patiko "Praktine magija" kur jos vaidmuo irgi buvo panasus.


IZIDE  2005-08-13 14:44:38 

Niu tai savaitgalinis filmas, norintiems kazko lengvo ir linksmo :) Nicole kaip visada ispudinga ir grazi,labai tinkanti tam vaidmeniui. I kino teatra gal ir neverta eiti, bet namie tai pats tas :)Man patiko


MEKUTIS  2005-08-09 04:20:08 

filmas labaj linksmas ir tikraj turintis daug romantikos:) tik manau Will Farrell siaip filmuj netiko:) galejo parinkti geresni aktoriu. O N.Kidman savo ruostu suvajdino nuostabiai savo personaza...:) siuzetas paprastas, tacew labaj idomiai sugalvotas. Tikraj vertas demesio filmas, pasiilgusiems romantiskos komedijos:)


=)  2005-08-08 00:38:08 

o kas cia blogo kopijuoti sena serijala???....daug kas taip daro arba kuria pagal filma serijala, arba pagal serija filma.. manau visai geras bus, nesvarbu kad jus visi ji peikiat, niekad nereipiu demesiu i komentarus, nes dazniausiai komnetuoja zmones kuriu mintys nesutampa su mano, pvz: sahara visi ispeike, bet kai as i ji nuejau man visai patiko.. lazinuosi kad filmas sitas Mano zmona- raga yra labai romantiskas ir jame aisku nera veiksmo del to speju kad jums ir nepatiko....12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16576
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt