Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIRUSIŲJŲ ŽEMĖ (2005) 93 min.
Land of the Dead
Siaubo ir veiksmo filmas
JAV, Kanada
Premjera Lietuvoje: 2005 09 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kultinis filmų apie zombius kūrėjas George’as A.Romero grįžta į ekranus su nauja įspūdinga istorija apie žmonių kovą su atgijusiais numirėliais!

Prieš daugybę metų siaubinga katastrofa sunaikino didžiąją žmonijos dalį. Po kiek laiko dėl nežinomų priežasčių mirusieji atgijo ir pradėjo žudyti likusius gyvuosius, taip ir juos paversdami vaikščiojančiais numirėliais – kraujo ir žmogienos trokštančiais zombiais. Likę gyvi žmonės įsikūrė mieste – tvirtovėje, už kurio aukštų sienų jie tikisi išsigelbėti nuo po pasaulį klaidžiojančių numirėlių. Turtingieji ir galingieji apsigyveno miesto centre esančiuose ypatingai apsaugotuose dangoraižiuose. Visiems kitiems tenka kęsti badą ir skurdą pavojingose ir purvinose miesto gatvėse.

Turtuolis Polas Kaufmanas (akt. D. Hopper) geležiniu kumščiu valdo šį paskutinį žmonijos prieglobstį. Jam pavaldi samdinių armija ir gigantiška karo mašina, kuria vienintele įmanoma išvažiuoti iš kruopščiai saugomos miesto teritorijos į apokalipsės nualintas dykvietes, kur viešpatauja mirusieji. Šiai tvirtovei ant ratų vadovauja Reilis Denbou (akt. S. Bakeris) – narsus karys ir inžinierius, gerbiamas miesto gyventojų už pastangas apsaugoti paskutinį žmonijos bastioną. Tačiau po to, kai Reilis užsitraukia diktatoriaus nemalonę ir pasodinamas į kalėjimą, apgultame mieste pradeda bręsti kruvinas maištas. Buvęs Reilio Denbou padėjėjas Čolo De Mora (akt. J. Leguizamo) užgrobia tanką ir pradeda vykdyti savo ilgai brandintą beprotiško keršto diktatoriui planą. Suvokęs, jog kariškių maištas gali pražudyti apgultą miestą, Polas Kaufmanas pagalbos kreipiasi į kalėjime sėdintį Reilį Denbou.

Ar pavyks Reiliui ir jam ištikimiems samdiniams išgelbėti miestą nuo žudynių, kai už tvirtovės sienų mirusieji jiems rengia ne vieną siaubingą staigmeną?..

UGHNELIZZZZ  2005-11-06 11:56:31 

As esu siaubo klasikos L.Fulci, S.King , G.A.Romero, P.Jackson ir daugelio kitu kultiniu rezisieriu, bei filmu fanas. Manau filmas buvo unikalaus ir labai gerai apgalvoto siuzeto. Expertas ar tau nenusibodo ziuret nuobodziu "undead" filmu pradziu, kaip miesta nusiaucia koks nors virusas ar tiesiog atsiveria pragaro vartai kaip savo garsiojoj trilogijoj Romero pavartojo fraze "When There is no more room in hell, the dead shall walk the earth..." manau supratai expertas, kad susiveliai....Rezisierius cia taupo laika. Pabaiga buvo pukiai apgalvota. Sis filmas labai skiriasi nuo iprastu "Stalk'n Slash" Filmu.


???  2005-10-10 19:20:30 

Tikrai, kad siaubo filmas:D Nu dar tokios nesamones apie zombius nemaciau.


TEISYBE  2005-10-04 11:28:51 

Nieko gero...totalus shnypstas gavos. Paziurejau, o tada galvoju, kodel as ji is viso ziurejau... laikui prastumti gerai, bet tik tiek... moketi tikrai neverta...


MANIACAS  2005-09-26 04:12:19 

Nesamone tai,o ne filmas.Mastantis zombis nigeris su automatu.Kit kart dar sugalvos kalbancius gal,ziurekit tik uz dika:)


MIGLE  2005-09-22 16:23:48 

na - kai as esu totali baile ir daugeli filmu sedziu uzsimerkus ir ausis uzsikimsus - tai man buvo BAISU. na ne tiek baisu, kiek SLYKSTU. o 'siuzeto', ypac pabaigos logikos as irgi nesupratau... tai kuri gi jie isejo... ieskot sau vietos?? o tai jau valgyt jiems nebereikia? is kur jie zinojo kas blogietis,ka reikejo uzmust ir kuri uzmuse nusiramino? zmones jau nebe maistas? taika/peace? o siaip buvo slykstu.:/ (nors kai vaikysteje pamenu kazkoki filma apie zombius atsitiktinai per videka paziurejau su tevais - tai nakti nemiegojau:)) sitas tokio ispudzio toli grazu nepaliko:)


RAMAS  2005-09-13 12:44:57 

Karocia filmo kurejai bande padaryt dar viena Resident Evil, mano akim ziurint- gavosi Gaidys. Siuzetas levas, esmes jokios, efektai dar puse velnio. Na zodziu filmas tinkantis ziureti pirmadienio vakara per telina, kai per kitus kanalus rodo tik "panorama" arba "svetimo skausmo nebuna", o lauke ziauriai lyja.


DORADO  2005-09-10 23:37:19 

pritariu, visiems kritikams, siuzetas parasytas per nakti,prof. vaidybos jokios, ir tiek mazai logikos, jog koktu darosi paziurejus tik pusvalandi, nu tikra beskonybe


JONAS  2005-09-10 16:59:11 

sudu sudas o ne filmas


HUBERTAS  2005-09-10 14:44:52 

Tikrai neblogas filmas ir jo, zombiu vs ginklu, megejams nuvertinti nereiktu. Taip sis filmas panasus i Resident Evil, bet turi ir keleta idomiu faktu, kaip zombiu intelektas ir ... nu paziurekit ir suprasit :)


:)  2005-09-05 19:55:43 

turbut geras filmas,nors dar ir neziurejau,bet....manau,kad sis filmas yra kazkuo panasus i "resident evil"ir as esu didele gerbeja sio filmo,pats geriausias filmas(man)!:)todel manau,kad ir sis man turi patikti!123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15219
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt