Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIRUSIŲJŲ ŽEMĖ (2005) 93 min.
Land of the Dead
Siaubo ir veiksmo filmas
JAV, Kanada
Premjera Lietuvoje: 2005 09 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kultinis filmų apie zombius kūrėjas George’as A.Romero grįžta į ekranus su nauja įspūdinga istorija apie žmonių kovą su atgijusiais numirėliais!

Prieš daugybę metų siaubinga katastrofa sunaikino didžiąją žmonijos dalį. Po kiek laiko dėl nežinomų priežasčių mirusieji atgijo ir pradėjo žudyti likusius gyvuosius, taip ir juos paversdami vaikščiojančiais numirėliais – kraujo ir žmogienos trokštančiais zombiais. Likę gyvi žmonės įsikūrė mieste – tvirtovėje, už kurio aukštų sienų jie tikisi išsigelbėti nuo po pasaulį klaidžiojančių numirėlių. Turtingieji ir galingieji apsigyveno miesto centre esančiuose ypatingai apsaugotuose dangoraižiuose. Visiems kitiems tenka kęsti badą ir skurdą pavojingose ir purvinose miesto gatvėse.

Turtuolis Polas Kaufmanas (akt. D. Hopper) geležiniu kumščiu valdo šį paskutinį žmonijos prieglobstį. Jam pavaldi samdinių armija ir gigantiška karo mašina, kuria vienintele įmanoma išvažiuoti iš kruopščiai saugomos miesto teritorijos į apokalipsės nualintas dykvietes, kur viešpatauja mirusieji. Šiai tvirtovei ant ratų vadovauja Reilis Denbou (akt. S. Bakeris) – narsus karys ir inžinierius, gerbiamas miesto gyventojų už pastangas apsaugoti paskutinį žmonijos bastioną. Tačiau po to, kai Reilis užsitraukia diktatoriaus nemalonę ir pasodinamas į kalėjimą, apgultame mieste pradeda bręsti kruvinas maištas. Buvęs Reilio Denbou padėjėjas Čolo De Mora (akt. J. Leguizamo) užgrobia tanką ir pradeda vykdyti savo ilgai brandintą beprotiško keršto diktatoriui planą. Suvokęs, jog kariškių maištas gali pražudyti apgultą miestą, Polas Kaufmanas pagalbos kreipiasi į kalėjime sėdintį Reilį Denbou.

Ar pavyks Reiliui ir jam ištikimiems samdiniams išgelbėti miestą nuo žudynių, kai už tvirtovės sienų mirusieji jiems rengia ne vieną siaubingą staigmeną?..

NEEKSPERTAS  2005-08-02 21:50:09 

to ekspertas: jei nezinai kas yra Romero ir jo garsioji trilogija, tai gal geriau nerasynek cia: "is kur zombiai atsirado" ir panasiai.


EXPERTAS  2005-07-31 16:29:29 

Matyt tai pirmas (tikiuosi ir paskutinis) filmas apie zombius, kuris mane labai nuvyle.. Filmas visishkai neidomus.. Kvaila pradzia (zombiai jau laksto zeme.. ir neaishku ish kur jie ten atsirado) ir dar kvailesne pabaiga (like gyvi zombiai ishsikelia gyventi kazkur kitur su NEPAPRASTAI PROTINGU JU LYDERIU..) Turbut tai, kad zombiai vaizduojami protingi (pasiima automata ir shaudo.. ziebtuveliu uzdega ishsilaisciusi benzina.. Naudoja kitus irankius) ir pavercia shi filma neidomiu.. Gal vienintelis dalykas kuris bent shiek tiek taiso situacija, tai EFEKTAI.. Nors ju filme irgi nebuvo per daugiausiai.. REZIUME: Tikrai nevertas demesio filmas..123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15217
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt