Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PERSPEKTYVI PORA (2005) 10 min.

Drama. AXX "Geismas ir grožis" I festivalio dalyvis
Lietuva
Premjera Lietuvoje: 2005 09 09

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ramūnas Cicėnas ir Gintarė Latvėnaitė vaidina porą, kuri susipažįsta ir po truputį bando sukurpti savo santykius, ir tuo pačiu įsivaizduoja savo galimą gyvenimą kartu. Įdomu tai, kad realybėje jie ką tik atšventė savo vestuves. Ir taip jau gyvenimas pajuokavo, kad jau po dviejų dienų filmo filmavimo aikštelėje jie vaidino... savo personažų vestuves.

Specialiai šiam filmavimui buvo rengiamos dekoracijos. Vienoje iš scenų dalyvavo gigantiškas cepelinas, o viename Vilniaus parkų buvo pastatyta skulptūra instaliacija, labai primenanti vieną žmogaus kūno dalį. Bet ne tą, apie kurią pagalvojote.

Apie filmavimo eigą pasakoja pats režisierius Kęstutis Gudavičius: „Viskas vyko pakankamai sklandžiai. Labai didelių sunkumų neiškilo. Na, tiesiog kai kurios scenos pareikalavo ypač didelio organizacinio įdirbio. Filmuojant vestuves vieniems kitiems vestuvių dalyviams buvo kiek sunku „vaidinti” geriančius. Todėl į filmavimo pabaigą buvo ir pavargusių žmonių. Pagrindiniai aktoriai, kaip jau ir minėta, yra reali pora – ką tik iškepti vyras ir žmona. Todėl vaidinti intymias scenas kartu nebuvo sunku. Galbūt netgi lengviau, negu kad vaidinti vienas kitam nepažįstamus praeivius. Tačiau ir Gintarė ir Ramūnas – be galo talentingi aktoriai, todėl jie greitai pajautė scenarijaus vingrybes ir tiksliai išpildė savo personažus. Jiems iškelta užduotis tikrai nebuvo lengva, nes teko suvaidinti nemažai prieštaringų nuotaikų, šeimyninio gyvenimo situacijų. O toks gyvenimas jiems tik prieš akis. Tikėsimės, ne toks, koks filme.

Pagrindiniai herojai per visą filmą sutinka keletą savo pažįstamų porų. Tai savotiški ekstremalių santykių pavyzdžiai. Juos suvaidino jaunųjų aktorių profesionalų kartos atstovai. Kiekviena pora – be galo skirtingos spalvos personažai, todėl juos suvaidinti reikėjo taip pat preciziškai tiksliai. Manau, visi su savo užduotimis susidorojo puikiai. Žiūrovų laukia labai spalvingas, nuotaikingas filmas."

KRIAUSE  2005-09-22 10:32:22 

Nerealus filmas, juokiausi iki asaru :)))


V  2005-09-16 13:46:58 

Bene geriausias iš visų AXX filmų :) Labai komiškas. 10 minučių nenutrūkstančio juoko ;D


AGNE  2005-09-15 17:30:29 

Linksmas filmukas. Vien ko verta vinies kalimo i siena scena :))) Geriausias filmas siame festivalyje ;)


LUKSHTAS  2005-09-14 19:11:14 

Vienas is 2 geriausiu filmu axx festivalyje (mano galva), nusileidziantis tik "Matvaju". Vienintelis filmas, per kuri beveik visa laika gali juoktis. Zodziu gana saunus ;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5511
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt