Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRANSPORTERIS 2 (2005) 87 min.
The Transporter 2
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 10 14
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Stulbinantys triukai, pašėlusios gaudynės ir susišaudymai – toks yra milžiniško populiarumo sulaukusios juostos „Transporteris“ tęsinys. Pirmoje dalyje filmo herojus Frenkas Martinas (akt. J. Stathamas), buvęs specialiųjų pajėgų karys, pragyvenimui užsidirbo vykdydamas pavojingas užduotis ir gabendamas neįprastus, dažniausiai nelegalius krovinius. Įsitikinęs, kad visos taisyklės egzistuoja tik tam, kad vėliau būtų sulaužytos, o jo klientai – itin pavojingi žmonės, Frekas nutaria paieškoti ramesnio darbelio.

Antroje dalyje Frenkas Martinas nuo savo pavojingos praeities mėgina pasislėpti Majamyje. Čia jis įsidarbina turtingos šeimos vairuotoju ir asmens sargybiniu. Tačiau ramybė trunka neilgai. Kai nežinomi nusikaltėliai pagrobia Frenką pasamdžiusios poros sūnų, herojui tenka prisiminti visus savo karinės ir kriminalinės praeities įgūdžius, kad surastų niekšus ir išlaisvintų berniuką. Pagrobėjų planas – išties šėtoniškas, o galimybės – tiesiog neribotos, tačiau jie netrukus labai pasigailės, kad stojo skersai kelio Frenkui Martinui, kuris visada mokėdavo išsisukti iš pavojingiausių situacijų.

SIME  2005-09-28 16:55:16 

nu ka as galiu pasakyt. pamaciau si filma, pagalvojau SUPER. bet tik po to pamaciau pirma. antra dalis gerokai nublanko, bet vistiek, filmas vertas demesio.


^MAZZZE^  2005-09-27 18:13:06 

man labiau patiko, kad pirmoje dalyje yra labiau pabreztas transporterio darbo pobudis, antroje ji gerokai nustumta i sona... filmas fainas, galima atititrukti valandelei kitai...ko priekabiaujat del nerealumo filme kai jis bombike nukabina nuo masinos zvejybiniu kabliuku? juk filme viskas imanoma!!!!


KASEK  2005-09-25 21:41:13 

didele pasaka, pirmas pasizimejo pasakiskumu o antras tai jau perzengia ribas, kai ta bomba nukabina nuo dugno ir pan...11 metu vaikinukam buretu buti tikrai geras filmas


KOMENTATORIUS  2005-09-25 09:42:50 

transporteris 2.YRA Degancio Zmogaus klonas.tiktai kad aktorius baltaodis .


BOLDYFORCE  2005-09-24 17:20:34 

Pirmas filmas zymiai stipresnis, be to pati herojaus uzsiemimo tematika prieinamesne. Bent jau man. Banaliai bandytas parodyti vedusios moters interesas, per kurio prizme rutuliojasi vairuotojo santykiai su visais seimos nariais - ganetinai juokingas, nors tikroviskas, turbut vienintelis tikroviskas filmo elementas ir kas be ko, septintas BMW modelis (nors ir senesnis) zymiai stipriau atspindi John Statham tipaza - tyliai agresyvus, ir sugebantis koncentruotai smogti ten, kur yra priesininkas. Bestebint pagrindinio herojaus veiksmus pirmame filme tiesiog negali ju nelyginti su "boomer"'io motoro darbu. Tai tiek. O siaip, AUDI gerbeju filmas.


BTB  2005-09-24 13:12:01 

Labai geras veiksmo filmas be susukto siužeto, tikras laisvalaikio filmas. Kam patiko pirma dalis butinai pažiurėkit ir šita.


VIETINIS  2005-09-24 11:04:13 

pagalvok dar karta ka parasei... juk kiekvienam filme kazkas yra nerealaus, kitaip tai butu ne filmas o gyvenimo nuobodybe, juk tam zmones ir eina i kina kad pamatyt kazka ko dar ne mate... ar nors nutuoki kiek visa kurybine filmo komanda isliejo prakaito vienai ar kitai scenai nufilmuoti/sukurti? bent jau tai ivertint reikia, o ar realus/nerealus, idomus/neidomus tai jau kiekvienas sau gali pasakyt ir nusprest. Juk ir pirma dalis nelabai reali buvo, pabegt nuo pulko mentu meste su siauromis gatvelemis ir dar su griozdiska bmw, toli grazu nuo realybes.


PAMATES  2005-09-07 03:30:40 

Filmas jaunesnei publikai. Tiktu zhanras fantastnis trileris, o ne - veiksmo trileris... :) Realiai apsiverskit kas nors 360 laipsniu su AUDIne ir nuo dugno nuimkit bombike, su kazhkokiu, vos ne "zhvejybiniu" kabliuku! :) Pirmas "transporteris" bent jau realesnis shiandienos gyvenimui, chia turbut suveike taisykle - kad antras filmas dazhniausiai buna prastesnis uzh pirma, gal del ishsisemimo, o gal del pasiputimo - noro sviesta padaryty sviestuota???12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13972
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt