Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS GELEŽINE KAUKE (1998) 132 min.
The Man in the Iron Mask
Nuotykių filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Prabėgo daug metų nuo tų šlovingų laikų, kai geriausi ir narsiausi iš karališkųjų muškietininkų - Aramisas, Portosas, Atosas ir šaunusis d’Artanjanas - kartu kovėsi už savo valdovą. Prancūzijos karalius Liudvikas XIII, kurio sostą šie narsuoliai gynė, mirė. Šalį valdyti pradėjo arogantiškas ir žiaurus jo įpėdinis Liudvikas XIV.

Vienintelis d’Artanjanas iš keturių narsuolių vis dar dėvi muškietininko uniformą, vykdydamas priesaiką iki paskutinio kraujo lašo ginti karalių nuo bet kokių priešų.

Tačiau likimas lemia seniems ginklo broliams vėl susitikti - jų laukia dar viena užduotis, o tykantys pavojai ir intrigos tampa lemtingu keturių muškietininkų draugystės išbandymu.

Naujų drąsuolių nuotykių priežastys - karaliaus aistra jaunai nelaimingai moteriai ir paslapties gaubiamas žmogus geležine kauke...

* * *

Romantiškas istorinis nuotykių filmas “Žmogus geležine kauke” - scenaristo Randall Wallace (“Auksinio gaublio” ir “Oskaro” nominacijos už scenarijų pagarsėjusiam Mel Gibson filmui “Narsioji širdis”) debiutas režisūroje. R.Wallace - taip pat vienas iš šios juostos prodiuserių ir scenarijaus autorių. Beje, scenarijus sukurtas pagal prancūzų literatūros klasiko Alexandre Diuma kūrinį.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka ryškios pasaulinės kino žvaigždės. Dvigubą - karaliaus Liudviko XIV ir paslaptingojo žmogaus geležine kauke - vaidmenį atlieka po filmo “Titanikas” neapsakomai išgarsėjęs Leonardo Di Caprio (“Kas graužia Gilbertą Greipą?”, Willliam Shakespeare “Romeo ir Džuljeta”). Legendinius muškietininkus Aramisą, Atosą, Portosą ir jų bičiulį d’Artanjaną vaidina Jeremy Irons (“Lolita”), John Malkovich (“Apie peles ir žmones”, “Ugnies linijoje”), Gerard Depardieu (“Sirano de Beržerakas”, “Mašina”, “Eliza”) ir Gabriel Byrne (“Smilgos sniego jausmas”, “Įprasti įtariamieji”). Prancūzų aktorė Anne Parillaud, neseniai stebinusi puikiu fiziniu pasirengimu ir mokėjimu naudotis įvairiausiais ginklais Luc Besson juostoje “Nikita”, šiame filme vaidina karalienę motiną Oną Austrijietę.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8598
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt