Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
EUROPUDINGAS 2: RUSIJOS LĖLYTĖS (2005) 125 min.
Les Poupées russes
Romantinė komedija

Premjera Lietuvoje: 2005 10 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Europudingas 2: Rusijos lėlytės“ – prieš keletą metų pasirodžiusio filmo „Europudingas“ tęsinys. Tai naujas susitikimas su pažįstamais herojais po kelerių metų!

Ksaverui (akt. Romenas Duri) jau trisdešimt. Jis prieš keletą metų baigė universitetą, tad prisiminimai apie studentiško gyvenimo malonumus jau blėsta. O suaugusiųjų pasaulis jam dar neteikia džiaugsmo. Ksaveras jau spėjo suprasti, kad ne taip paprasta pasiekti tai, apie ką svajoja vilčių kupini studenčiokai. Realus gyvenimas ne rožėm klotas...

Trisdešimtmetis, svajojęs tapti rašytoju, prie savo tikslo nepriartėjo nė per žingsnį. Tokių kaip jis – norinčių tapti žinomais ir populiariais rašytojais – šimtai, o pasiseka tik vienam kitam. Tad Ksaverui lieka tenkintis reporterio darbu ar dar blogiau - būti pastumdėliu. Vienintelis jo pasiekimas „literatūros“ srityje – bendradarbiavimas kuriant pigaus televizijos serialo scenarijų.

Meilės fronte taip pat nieko gero... Ne, nepagalvokit, kad Ksaveras koks nevykėlis ir liurbis, kurio šalinasi dailiosios lyties atstovės. Gražios moterys nešykšti dėmesio Ksaverui, tačiau jo santykiai su moterimis apsiriboja vienos nakties nuotykiais ir nevykusiais aklavietėj užstrigusiais romaniūkščiais. Moterys, kurios Ksavero nedomina jau kitą rytą. Moterys, kurios patinka Ksaverui, tačiau kurioms pabosta Ksaveras. O kur toji vienintelė, jam skirtoji?..

Nepaisant visų nesėkmių bendraujant su moterimis, Ksaveras turi dvi artimas drauges. Jis vis dar bendrauja su studentiškų dienų meile Martina (akt. Odri Tatu). Dabar Martina – jauna vieniša motina. Tačiau vaikelis ne Ksavero. Martina kažkokiu Ksaverui nesuvokiamu būdu išslydo jam iš rankų. Kaip ir daugelis kitų moterų...

Kita Ksavero draugė – Izabelė (akt. Sesilė de Frans). Ji linksma, patraukli mergina ir ištikima draugė. Ksaveras gali pasikliauti ja, net tada, kai reikia suvaidinti spektaklį seneliui, trokštančiam susipažinti su neegzistuojančia anūko sužadėtine.

Sesilė gal ir būtų tinkama pora Ksaverui, jei... ne jos homoseksuali seksualinė orientacija.

Tačiau vienas įvykis apverčia visą jauno vyro gyvenimą ir atveda Ksaverą į plačiąją Rusiją. O kokios ten moterys, žino kiekvienas!

Juosta „Europudingas 2: Rusijos lėlytės“ – komiškas pasakojimas apie šiuolaikinius pasimetusius trisdešimtmečius, nacionalinius Rusijos ypatumus prancūzo akimis ir tikras Rusiškas lėlytes.

KARMEN TO XAVIER  2008-09-25 17:01:27 

O koks filmas tau yra komedija- jei sis europudingas nebuvo juokingas?idomu labai.


XAVIER  2005-10-27 10:57:08 

Nelabai supratau kodel si filma galima butu vadinti komedija, nieko juokingo neradau, gal nebent absurdiskas Xaviero gyvenimo situacijas galima butu pavadinti komedija. Jokiu budu nesupraskite manes neteisingai - tai ir nera blogai, manyciau gal netgi priesingai. Mano manymu pirma dalis buvo geresne, kazkaip visada su tesiniais sudetinga buna ir tik ne daug ju pralenkia pirmaji filma. To si karta, mano akimis, nebuvo. Taciau filmas geras! Idomu ziuret, geri ir grazus aktoriai, nuostabus garso takelis. Tiesa gal kiek truko senuju L'Auberge espagnole veikeju, dauguma ju (kitaip sakant tie kurie gyveno kartu su Xaveru) pasirodo tik pacioje pabaigoje. Zinoma jie nera pagrindiniai veikejai skirtingai nei Xavieras, Martina, Izabele ar Vende (kuri siame filme labai pagrazejo ir ilindo i pagrindinius vaidmenis. Taip pat nelabai jau tos Rusijos moteru ir rode, nes vienintele veikeja Natasha retsykiais pasirodydavo. "O kokios ten moterys, žino kiekvienas!" citata is filmo aprasymo, galu gale ir Rusijoj veiksmas vyksta tik pacioje filmo pabaigoje. Bet kuriuo atveju filmas vertas demesio ir neabejoju, kad paziuresiu ji dar karta.


NUOMONE2  2005-10-23 14:47:06 

Man labai patiko. Geresnes komedijos neprisimenu kada maciau.. Kusturica man atrodo paskutinis buvo.. Be jokiu abejoniu - 5 vertas filmas!


TOMA  2005-10-20 23:09:24 

herojai atrodo artimi, o filmas - mielas ziureti. pakankamai lengvas ir teisingas. uzkerpejusiems - neziureti ;)


ZIUROVE  2005-10-18 16:59:46 

Didesnes nesamones neesu macius :( Gal del to kad Prancuzu :/ ir siaip toks filosofinis be rysio..


HOMOFOBAS  2005-10-15 18:33:07 

shiap filmas visishkas shudas, na nzn sugaishau laiko ir tiek, matyty nebesugeba sukurt geru filmu...... zodziu negaishkit laikoFilmo aprašymas aplankytas kartų: 9387
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt