Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ANIMATRICA (2003) 102 min.
The Animatrix
Fantastinis animacinis filmas
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Devyni trumpi filmai, kuriuose tyrinėjamas įstabus Matricos pasaulis. Sveiki Atvykę į Animatricą, garbingiausio pasaulyje japonų animacinių filmų režisieriaus fantazują, kur susilieja įstabi kompiuterinių žaidimų ir japoniškų filmų animacija. Patyrinėkite Matricos pasaulį, sužinokite apie paskutinius žmonijos miestus, karus su mašinomis ir baisiausią žmonijos žlugimą. Būkite Paskutinio Ozirio Skrydžio liudininkai.

Žiūrėkite filmuką, kuris paruošia dirvą filmui MATRICA PERKRAUTA ir vaizdo žaidimui ĮŽENK Į MATRICĄ. Nuodugniau suvokite, kas yra Matrica, nes niekur kitur nesužinosite. Metas įsijungti.

D. R.  2007-06-05 18:28:11 

Sunku įvertinti filmą, kuriame vaizduojamos tarpusavyje nesusijusios skirtingų režisierių istorijos. Šį animacinį filmą siūlyčiau pamatyti Matricos fanams ar tiems ,kurie yra matę visas tris Matricos dalis, nes paprasčiausiai nemačiusiems bus sunku suprasti apie ką kalbama. O Matricos gerbėjai neturėtų praleisti Second Reanaissance, Final Flight of the Osiris, bei Kid's Story istorijų nes jos papildo ir sujungia Matricą su jos tęsiniais. Šis projektas vis dėlto skirtas tik Matricos ir ANIME gerbėjams kiti galite net negaišti laiko (papraščiausiai nesuprasite filmo esmės.)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4139
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt