Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IŠTIKIMASIS SODININKAS (2005) 129 min.
The Constant Gardener
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 01 06
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiaurinės Kenijos gilumoje žiauriai nužudoma Tesa Kveili (akt. Rachel Weisz), o jos bendrakeleivis, vietinis gydytojas, dingsta iš akiračio. Moters našlį Džastiną (akt. Ralph Fiennes) ištinka šokas...

Tesa ir Džastinas buvo visiškos priešingybės, tačiau jų skirtumai teikė šeimyniniam gyvenimui žavesio ir buvo laimingos santuokos pagrindu. Neturintis didelių ambicijų, diplomatinėje tarnyboje dirbantis Džastinas visada pasižymėjo švelniu būdu ir geromis manieromis. Jis buvo visa širdimi atsidavęs vienintelei moteriai jo gyvenime – Tesai. Aplinkiniai tikėjosi, jog net ir žuvus žmonai, Džastinas kaip visuomet išlaikys gerą toną ir išliks diskretiškas.

Tačiau Džastino kolegos klydo. Vyras, paveiktas šokiruojančios vienatvės, staiga radikaliai pasikeičia. žmonos netektis sudaužė trapų gero tono kiautą, skyrusį jį nuo tikro gyvenimo ir jausmų. Prieš tai buvęs ramus žmogus, Džastinas visiškai praranda pusiausvyrą.

Graužiamas sielvarto ir negalėdamas apsikęsti su apkalbomis, kad aistringos ir veiklios jo moters žūtį gaubintis paslapties šydas, susijęs su audringais jausmais, Džastinas turbūt pirmą kartą gyvenime ryžtasi drąsiam žingsniui. Našlys nusprendžia išsiaiškinti, kiek tiesos yra ganduose apie žmonos neištikimybę.

Tik įvykiai pakrypsta visai kita linkme nei jis tikėjosi... Netikėtai paaiškėjus, kad Tesos mirtis slepia kur kas daugiau nei nesantuokinį romaną, Džastinas atsiduria pačiame painaus sąmokslo viduryje....

Pasirodo, jog Džastino žmona sekė farmacinių kompanijų sąmokslo pėdomis. Kelionė, iš pradžių buvusi Tesos atminties pagerbimas, staiga tampa kriminalu. Ir ne bet kokiu, o išsikerojusiu tarp dviejų žemynų. Džastinui, einančiam aukštas diplomatines pareigas, teks spjauti į daugelį principų ir tikriausiai ne kartą pasinaudoti tarnybine padėtimi.

Bet ar tai padės išnešti sveiką kailį?

Drama „Ištikimasis sodininkas“ pastatyta pagal to paties pavadinimo Džono Kare romaną. Tai istorija, priversianti susimąstyti, kaip galbūt menkai tepažįstame žmones, esančius šalia.

KSK  2006-08-05 15:29:40 

Filmas, tai Syriana, tik vietoje artimuju rytu - afrika, o vietoje naftos verslo, farmacijos verslas. Tai jokiu budu nereiskia, kad jis blogas. Geri abu filmai, tik truputi sunkoki


MANO NUOMONE  2006-04-27 11:17:06 

super. kazkas giliau ir pasirode labai neholivudiskas- teigiama prasme)


MARTYNAS  2006-02-05 15:21:28 

Vaidyba ir rezisura puiki, bet pati tema ir siuzetas nesuintriguoja. Manau aktoriai ir rezisierius is gana silpno scenarijaus išspaudė viską, ką galėjo. Man issispaude trejetas, kadangi buvo nuobodoka.


MASTYTOJA  2006-01-15 19:17:59 

nemanau,kad tai-filmas-sedevdas.tai tikrai ne pramoginis filmas...jis privercia susimastyti:zmogaus gyvybe yra nieko verta turtingu bei itakingu kompaniju rankose!


JORI  2006-01-14 13:32:17 

paskaitykite recenzija pries eidami k i n a s. l t


ALISA  2006-01-14 12:03:08 

Filma pirmiausia vertinu uz drasa parodyti tokius dalykus apie kuriuos bijoma net cyptelt. Kol kas tik menas gali viesinti tai kas daroma musu, Vakarieciu, rankomis su daugybe daugybe silpniausiu - skurdziausiu - pazeidziamiausiu. Afrikieciu isnadojimo mashinereija....Filmas taip pat puikiai susuktas: pernelyg nesumelodraminant, darant siuzeto posukius, idomiai filmuojantm, aktoriu vaidyba ir etc. Reikia paziureti ji tam, kad daugiau mastyti su kuo mes is tirkuju ir del ko.


MARIJUS  2006-01-10 16:31:27 

Tai kas kad nuzudoma viestiek per atsiminimus ji rodoma, siaip filmas gana idomus suintriguojantis ir su kenijos vaikuciais. Kam patinka siokio tokio veiksmo filmas su idomia pabaiga kuria kaip kaikuriouse dilmuose reikai nuspet tam patiks ;)


MO  2005-12-17 19:26:09 

kam tada raso, kad Rachel Weisz vaidina jei iskart yra nuzudoma.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15764
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt