Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RYTOJUS NIEKADA NEMIRŠTA (1997) 109 min.
Tomorrow Never Dies
Veiksmo filmas
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kai Didžiosios Britanijos karo laivas paskandinamas netoli Vietnamo krantų, tiek Rytų, tiek Vakarų aukšti pareigūnai pradeda sukti galvas, kas gi iš tikrųjų įvyko? Kodėl karo laivas įplaukė į teritorinius Kinijos vandenis? Kodėl kinų “MIG”-ai paleido mirtį nešančias torpedas? Kodėl žuvo tik 17 įgulos narių? O svarbiausia - kaip apie šį konfliktą taip greitai sužinojo visuomenės informavimo priemonių magnato Elioto Karverio imperijai priklausantis televizijos žinių kanalas ir laikraščiai? Atsakymas slypi už storų ir kruopščiai saugomų Karveriui priklausančio dangoraižio sienų. Yra tik vienas žmogus, galintis rasti atsakymus į visus klausimus ir sustabdyti karą, kurį nori sukelti trokštantys valdžios ir pelno niekšai. Jo vardas – Bondas. Džeimsas Bondas.

“Rytojus niekada nemiršta” - 19-sis filmas apie britų slaptosios tarnybos M-16 superagentą (jei skaičiuosime ir 1983 m. sukurtą “Niekada nesakyk “niekada daugiau”, kuris iš esmės buvo tik anksčiau sukurtos juostos “Kamuolinis žaibas” nauja versija). Pirmas filmas “Daktaras No” pasirodė dar 1962 m. Pirmasis ir, kritikų nuomone, geriausias Džeimsas Bondas buvo britų kino legenda Seanas Connery’s. Jis suvaidino iš eilės dar keturiuose filmuose apie agentą 007. 1969 m. sukurtame, S. Connery pakeitė australų aktorius George’as Lazenby’is, suvaidinęs Bondą tik šį vieną kartą S.Connery’is į “slaptąją tarnybą” grįžo dar du kartus - 1977 m., filme “Briliantai amžini” ir jau minėtame “Niekada nesakyk”niekada daugiau”. 1973 m. jį pakeitė Rogeris Moore’as, suvaidinęs agentą 7-iuose filmuose. 1987m. jį pakeitė Timothy’is Daltonas filmuose “Žiežirbos iš akių” ir “Licencija žudyti”.

Naujame filme Džeimsą Bondą jau antrą kartą įkūnijo airių kilmės gražuolis Pierce’as Brosnanas, pirmą kartą atlikęs šį vaidmenį 1995 m. sukurtoje juostoje “Auksinė akis”, beje, pelningiausiame filme apie Džeimsą Bondą per visą šio agento gyvavimo kine istoriją.

Britų žvalgybininko partnerė juostoje "Rytojus niekada nemiršta" - kinų agentė Vai Lin, kurią vaidina Honkongo “kovinių” filmų žvaigždė Michelle Yeoh, kartais vadinama ”moteriškos giminės Jackie Chanu”. Bondo priešo Elioto Karverio vaidmenį kuria garsus britų teatro ir kino aktorius Jonatanas Pryce’as, neseniai matytas “Evitoje”. Seksualią jo žmoną, buvusią Džeimso Bondo meilužę, vaidina Teri Hatcher. Juostoje išvysime ir jau legenda tapusį aštuoniasdešimt dviejų metų aktorių Desmondą Lewelyną, vaidinantį išradingąjį misterį Q - žmogų, aprūpinantį Džeimsą Bondą “darbo priemonėmis” jau šešiolikoje serialo juostų. Šį kartą tos priemonės iš tiesų įspūdingos - vien ko vertas prabangus šarvuotas BMV 750, valdomas per atstumą prietaisu, įmontuotu mobiliame telefone, ar “Dunhill” žiebtuvėlis, akimirksniu galintis tapti rankine granata. Taigi, naujoje juostoje, kurią režisavo amerikietis Rogeris Spottiswoode’as yra visko, ko reikia sėkmingam filmui apie Džeimsą Bondą: banalus, bet veiksmo kupinas siužetas, gražios moterys, kurias gali suvedžioti šaunusis agentas, klastingi ir galingi priešai, nematyti ginklai, puikiai atlikti triukai, spec.efektų gausa ir t.t…

Pagrindinis piktadarys ir jo planai tampa žiūrovui aiškūs jau filmo pradžioje taigi, belieka tik žavėtis kaip išradingai ir ryžtingai agentas 007 įveikia visas kliūtis ir nugali priešus.

Finalas aiškus : DŽEIMSAS BONDAS NIEKADA NEMIRŠTA .

AURIS  1970-01-01 02:00:00 

Kaip ir visi filmai apie Bonda: efektingi, nesudetingo siuzeto. Verta pagirti uz efektus bei P.Brosnana uz tai, kad puikiai ikunija pagrindini heroju. Ne kiekvienas po tokiu situaciju sugeba isaugoti marskinius nesuteptusFilmo aprašymas aplankytas kartų: 7848
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt