Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAMAI (1997) 120 min.
A Casa  (The House)
Avangardinė drama
Lietuva, Portugalija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Mano namas. Aš negaliu pasakyti, kokiame pasaulio krašte jis yra. Žinau, kad tai mano namas. Jame gyveno daugybė žmonių. Kai kurie atvykdavo ir išvykdavo, kai kurie likdavo. Kažkas iš jų vis dar čia. Kartais name labai šalta. Aš noriu sužinoti, kiek jame žmonių. Bet tai sunku – žmonės dažnai pereina iš vieno kambario į kitą. Kartais trumpam išvyksta. Kartais mes visi pietaujame. Bet niekada nebūname kartu. Žmonės dažnai kraustosi iš vieno kambario į kią. Gal net per dažnai. Nepajėgiu jų suskaičiuoti. Bet dar yra laiko išsiaiškinti, kas čia gyvena.”

Šarūnas Bartas

RAMUNE  2006-09-03 00:21:36 

Mano nuomone, tai eilinis Barto filmas, kurio pagrindine funkcija - ziurovu valios ugdymas. Buau maciusi pora jo darbu, tad zinojau, ko tiketis, bet nusprendziau suteikti jam dar viena sansa :) Nesu visiska analfabete kine, bet pasakysiu atvirai - sio rezisieriaus darbu nesuprantu. Tai yra nesuprantu, koks tokio kino tikslas. "Namai" nufilmuoti gana graziai ir vizualiai ziurisi visai maloniai, yra charakteringu aktoriu ir t.t., bet tai, jog 2 val filme istariami vos keli sakiniai, rodomi nuogaliai, keistuoliai ir pan - neva avangardas. Bet juk viskam reikia kazkokios prasmes! O sitas keistokas ir migdantis kokteilis - tik pretenzija i mena. Aisku, malonu, kai rezisierius palieka ziurovui tiek daug laisves - pats turi gali susikurti savo istorija, vien matydamas herojus, bet ju negirdedamas ir beveik nematydamas, kad jie ka veiktu. taciau asmeniskai man siame filme tu klaustuku buvo per daug. Ziureti filma vien tam kad ziuretum ir nieko nesuprasti - beprasmis reikalas.


MARTYNAS  2001-03-05 13:50:43 

Tikrai puikus filmas, verta pamatyti ir isiziureti. Galbut kai kam pasirodys, kad cia - "nebylaus" kino sugrizimas, taciau is tiesu jame telpa daug daugiau, nei bet kuriame "garsiniame" kino filme.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4471
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt