Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BUČIUOK, BUČIUOK, ŠAUK, ŠAUK (2005) 103 min.
Kiss Kiss, Bang Bang
Kriminalinė komedija / trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pasaulinė filmo premjera įvyko 58-ojo Kanų kino festivalio ne konkursinėje programoje, o po to režisieriaus Shane Black kūrinys buvo pakviestas į prestižinius Deuville ir Toronto kino festivalius.

„Paskutinį kartą taip gerai jaučiausi žiūrėdamas „Pasiutusius šunis“ ar „Bulvarinį skaitalą“. Šis filmas yra lengvai atpažįstamas, bet labai originalus. Pasiutusiai šviežia energija!“
Sam Earley / Ain‘t It Cool News

* * *

Haris Lockhartas (Robert Downey Jr.) yra, galima sakyti, padorus vaikinas. Aišku, jis - apgailėtinas vagišius, per gyvenimą skriejantis lyg su riedlente, o svarbiausi jo bruožai yra nulėpausiškas žavesys ir kvailas optimizmas. Vis dėlto vaikinas bent jau nori gyventi teisingai. Tiesiog jis nežino, kaip tai daryti.

Harį nuolat lydi nesėkmės, tačiau vieną šventinį Kalėdų vakarą likimas jam padovanos nuostabią dovaną. Tą vakarą, jau užsidarius visoms parduotuvėms, Haris su draugeliu „apsipirkinėjo“ vienoje Niujorko žaislų parduotuvėje, kai netikėtas signalizacijos skambutis sugadino visą vakarėlį (taip, skamba siaubingai, bet skaitykite toliau). Lyg paklaikęs bėgdamas nuo bemat sugužėjusių policininkų, Haris staiga atsiduria aktorių atrankoje į Holivudo detektyvinį filmą ir dar greičiau nei Jūs pasakytumėte Jonas Jonaitis, filmo prodiuseris nuskraidina jį į Los Andželą kino bandymams.

Netikėtai įmestas į galvažudišką nevykėlių ir prasisiekėlių miestą Los Andželą, Haris turi kartu su privačiu sekliu Perry van Shrike (Val Kilmer), dar vadinamu „Gėjum Periu“, intensyviai ruoštis kino bandymams. Gėjus Peris yra nuožmaus, neapsakomai sunkaus būdo žmogus ir, žinoma, gėjus. Gėjų Perį Haris nuolat nervina, nes, be proto norėdamas gauti vaidmenį kine, bando apsimesti besąs tikru detektyvu.

Jau, atrodo, nieko daugiau iš likimo nebegali tikėtis, kai vagis-besistengiantis-tapti-aktoriumi-apsimetančiu-tikru-detektyvu netikėtai sutinka nuostabią aktorę Harmony Faith Lane (Michelle Monaghan), kuriai kaip tik labai reikia jo pagalbos. Įkvėpta savo herojaus Johnny Gossamerio, išgalvoto kietaširdžio privataus detektyvo, pasirodžiusio galybėje TV detektyvinių novelių, gražuolė Harmony persikėlė į Holivudą, kad įgyvendintų savo svajones, tačiau po kelerių metų ir nuolatinių atmetinėjimų, ji pradeda suvokti baisią realybę, kad jos laikas jau praėjo...

Kai paslaptinga Harmony sesers savižudybė nepaaiškinamu būdu susikerta su, rodos, visai nesusijusia byla, kurią tiria Haris ir Gėjus Peris, prasideda tikra tikros žmogžudystės misterija. Kūnai išnyra ir vėl dingsta... Seniai palaidotos šeimos paslaptys išsiveržia į dienos šviesą... O tai, kas prasidėjo, kaip nemokama kelionė į Los Andželą, gali baigtis bilietu į vieną pusę į morgą.

„Vizualus filmo stilius – tikras malonumas, o muzikiniai pasirinkimai – pagirtini“.
Todd McCarthy / Variety.com

RIMAS  2005-11-05 15:16:19 

alia jauciu bus nerealus filmas. reiks ziuret butinai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5321
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt