Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SVEIKA, SUŽADĖTINE! (2005) 102 min.
The Family Stone
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 12 16
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pamenate komediją „Paskutinis jaunikio išbandymas“? Dabar atėjo laikas paskutinį išbandymą patirti nuotakai!

Everetas Stounas (akt. D. Mulroney) – mylimiausias sūnus didžiulėje, vieningoje ir susitelkusioje kaip kumštis Stounų šeimoje. Šeimoje, kuri anaiptol nelengvai įsileidžia į savo gretas pašaliečius. Vargšelė Evereto mergina Meredit (akt. S. J. Parker) net neįsivaizduoja, kas jos laukia.

Everetas myli Meredit. Myli taip smarkiai, kad net planuoja jai pasipiršti. Be abejo, prieš žengdamas šį svarbų ir atsakingą žingsnį, jis nusprendžia mylimąją supažindinti su savo šeima. Kalėdos – ar gali būti geresnis laikas visiems susipažinti? Susėsti už bendro stalo, šiltai ir maloniai pabendrauti... Kurgi ne! Vos Everetui ir Meredit atvykus į Stounų namus, prasideda „linksmybės“. Pažintis prasideda visai ne taip, kaip buvo planuota, o toliau viskas vyksta dar blogiau. Stounams sūnaus išrinktoji nepatinka. Nepatinka, ir taškas.

Sutrikusi ir apstulbinta šalto būsimųjų uošvių priėmimo, Meredit kviečia „pastiprinimą“ – savo seserį Džiulę (akt. C. Danes). Tačiau jai atvykus, situacija dar labiau komplikuojasi. Visa Stounų šeimynėlė susitelkia kovai prieš jungtines sesučių pajėgas!

ANTANAS  2006-01-21 16:29:30 

labai prastas filmas. tik popkornus belieka valgyt.


  2005-12-28 22:37:15 

Beje, gal kas zinot kaip vadinasi ta daina kuria grojo Sarah Jessica Parker su tuo savo draugo broliu buvo bare ir jinai pradejo sokti pagal ja?


  2005-12-28 22:34:50 

Siaip visia geras filmas, neketinau i ji eiti, bet nesigailiu kad nuejau, toksai vietomis labai durnas, kvailas ir visiska nesamone, bet kartu ir geras, labiausiai nepatiko ta vieta kai tas Jesikos Parker draugas su ta jos seserim susidejo, bet uztata labai patiko jo brolis tas kuris po to buvo su ja. Filme yra daug geru vietu, bet tam kam patinka daug veiksmo turintys filmai tikrai patariu neikit nes nusivilsit ziauriai, nes filme nebuvo jokio veiksmo. Bet duodu vis delto 4 balus, nes manau, kad vis delto 3 butu jau vis gi per mazai, o 5 jis tikrai nenusipelne nes is principo nieko gero nebuvo, tiesiog lengvas, kvailokas ir durnas, bet kartu ir geras romantinis, komedijinis filmukas, tiem kas neturi ka veikt


FIN  2005-12-21 16:26:34 

Sarah Jesica buvo nereali. Vis delto ji is tu aktoriu, kurios istraukia visa filma! Apie ta filma dar kelias dienas galvojau po to, kai pamaciau. Toks amerikoniskas, visiskai nesujudina tu jausmu, i kuriuos filmas taikesi - pasiputusi verlininke, "tikra seima", gejai, beisivaikinantys vaikus....bet uz tat koks nervas kyla, kai tie luzeriai skriaudzia tokia, kuri nepanasi i juos. OOOOO, jei as buciau buvusi Saros herojes vietoj, buciau padiskutavusi apie gejus, netolerancija.


AISTE  2005-12-17 12:00:46 

Tai kad nelabai tevai ten kalti. Pati moteriske besiblaskanti. Bet suvaidino sakyciau labai gerai. Man nepatiko visai, kad mama mirsta, nes kazkaip dirbtinai cia sukelia "liudesio" ir sentimentalumo bangas. Siaip nieko yra gan smagus filmukas, bet ir per televizija uzteks paziureti, kad kai uzknis nueitumete i tualeta.


ANDAY  2005-12-10 15:30:50 

fuck fuck fuck,ko ta usa slamsta kisa visur


MO  2005-12-10 01:00:28 

siaip filmas gal ir butu neblogas del aktoriu ir viso kito, bet kiek galima kurti filmus apie tuos kvailus isbandymus, kur supazindina su savo tevais, o tie tevai kazkokias nesamones daro. paskutinis jaunikio isbandymas buvo visai neblogas filmas 1 ar 2 paziurejimam, bet.....abejoju ar sitas bus labai geras, nors nemanau kad S. J. Parker bet kokiame vaidintu...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14645
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt