Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KARO DIEVAS (2005) 122 min.
Lord of war
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 12 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jurijus (akt. Nikolas Cage) – emigrantas iš Tarybų Sąjungos. Sunkaus gyvenimo Jurijus matė per akis, tad jis nenusiteikęs lenkti nugarą už skatikus svajonių šalyje Amerikoje. Pasisukiojęs šen bei ten ir palankiai susiklosčius aplinkybėms, Jurijus įsisuka į pelningą biznį – prekybą ginklais. Aišku, toks verslas stipriai prasilenkia su įstatymais ir morale, tačiau „žaliųjų“ šlamesys greitai suranda argumentų sąžinei nuraminti.

Jurijus ima gyventi pasaulinės politikos ritmu ir lyg maitvanagis, sklandantis virš medžiojančių plėšrūnų, visada pasirodo ten, kur pakvimpa paraku ir krauju. Kiekvienas „karštasis taškas“ pasaulio žemėlapyje sulaukia Jurijaus dėmesio. Nesvarbu, kur tai būtų – Irake, Bosnijoj ar kurioj nors iš Afrikos valstybėlių. Svarbiausia, kad verslas klesti.

Į „verslo keliones“ Jurijų lydi brolis Vitalis (akt. Jared Leto). Jie kartu žengia pirmuosius žingsnius nelegalaus verslo džiunglėse. Tačiau greit situacija pasikeičia. Iš pradžių buvęs pagalbininku, Vitalis tampa kliūtimi Jurijuj, todėl brolių keliai išsiskiria.

Dabar artimiausia siela Jurijaus gyvenime lieka jo žmona Ava (akt. Bridget Moynahan) - buvęs modelis. Jurijaus „verslas“ aprūpina prie prabangos pratusią gražią moterį, kuri iš vyro gaunanti viską, ko tik panorėjusi, nevargina savęs mintimis, iš kur tai atsiranda. Avai patogu tikėti Jurijaus sukurta istorija apie laivybos biznį ir ji tiki. O galbūt tik apsimeta, kad tiki...

Na, o Jurijui dėl to galvos tikrai neskauda. Jis mėgaujasi pinigų teikiamais prabangaus gyvenimo malonumais, o sąžinę ramina tuo, kad nuo rūkymo miršta kur kas daugiau žmonių nei nuo jo parduotų ginklų.

Naujasis Jurijaus klientas – Liberijos diktatorius, kurio elgesys neprognozuojamas. Šiam vyrui nieko nereiškia nušauti žmogų vien dėl įžeistos savimeilės. Tačiau toks žmogus geras ginklų prekeivio klientas... Ir tai Jurijų domina labiausiai.

Visgi nesklandumai prasideda, kai giklų prekeivio verslu susidomi Interpolas. Jurijaus giliu įsitikinimu karai vyks nepriklausomai nuo to, ar jis pardavinės ginklus, ar ne. Tačiau Interpolo agentui Valentinui (akt. Ethan Hawke) atrodo kitaip. Jis tiki, kad suėmęs Jurijų, išgelbės ne vieną gyvybę.

Kupina cinizmo prekeivio ginklais gyvenimo istorija „Karo dievas“ – tai naujas filmų „Gataka“ ir „Trumeno šou“ režisieriaus darbas.

GINTARĖ  2006-11-29 16:33:51 

Tai geras filmas,žinoma kas tikėjosi daug veiksmo,tai nusivylė.Tame filme yra daugiau minties nei veiksmo.Aš manau,kad mintis ir yra svarbiausia filme.


XXX  2006-02-26 15:21:03 

filmas yra geras tiem kurie megsta veiksma ginklus ir pan... mane nervina tokie kad sako lievas filmas bet tai tik ce buvo ne jo stiliaus ir fsio.kas megsta n.cage tas ir ziures;]


LINAS  2006-02-11 21:05:35 

SIS FILMAS GERAS


NAPSTERIS  2006-01-31 18:48:59 

Na visiskai nieko vertas filmas. Nepatariu kam nors ziureti, nes prarasit brangu laika. Pasakojimas apie ginklu prekyba yra padrikas. Geriau rinkites koki kita filma bet ne shita.


KRIS  2006-01-26 02:55:30 

filmas laabai siaip sau... siek tiek gelbsti N.Cage'o vaidyba :) bet siaip tai gan lekstas filmas... juokingai skamba kai amerikieciai bando svepluoti rusiskai :))


ABATE88  2006-01-18 21:48:39 

Nepasiziureje sio filmo-daug prarasit.Jis puikus!


CUBE  2006-01-13 11:03:11 

LAbai lekstas filmas, bandoma daug ka papasakoti apie ginklu kontrabanda, taciau vietoj nuoseklaus pasakojimo gaunasi tikras minciu kratinys, jeigu rezisierius netelpa i 2 valandu laika tai bent galetu 2 filmus sukurti, nes tikrai apie ginklu kontrabanda yra ka pasakoti.. o juokingiausia tai kaip pagal rasta zaislini pistoleta, didysis detektyvas suranda popieriu nuotrupu kratini ir sudeda puzle issifruodamas kur CAge'as keliauja.. LAbai nevykes rezisieriaus poziuris i sovietine Europa ir i visa likusi pasaului apart Amerikos, su ta Afrikos salim tikrai persudyta!!! Tiesiog kicinis produktas su kicinem dekoracijom ir kiciniu poziuriu i tikrai rimta problema, veinas labiausiai nuvylusiu produktu.. Teigiamas dalykas nebent galetu buti garso takelis, ypac filmo pradzioje, o siaip tai absurdu absurdas, kurio manau daug filmu mates zmogelis tikrai pasibaisejo...


MODESTAS  2006-01-09 00:06:46 

Super! Tikrai verta pamatyti


VILIUS  2006-01-08 19:36:06 

kai nicolas pradzioj filmo pasake: "pasauly kas 12 zmogus yra ginkluotas. vienintelis klausimas - kaip aprupinti ginklais likusius 11 zmoniu" - iskart supratau kad filmas bus perfect ;]


AS  2006-01-08 13:39:56 

FilmA tikrai vertas demesio..ir skirtas tikrai ne vaikinams viens ziuret..rimtas filmas, su mintimi.. Paziurejes susimastai kas yra kas,ir kaip galima nuraminti savo sazine..kaip blogietis paverciamas teigiamu heroju..Idomu.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22177
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt