Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KARO DIEVAS (2005) 122 min.
Lord of war
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 12 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jurijus (akt. Nikolas Cage) – emigrantas iš Tarybų Sąjungos. Sunkaus gyvenimo Jurijus matė per akis, tad jis nenusiteikęs lenkti nugarą už skatikus svajonių šalyje Amerikoje. Pasisukiojęs šen bei ten ir palankiai susiklosčius aplinkybėms, Jurijus įsisuka į pelningą biznį – prekybą ginklais. Aišku, toks verslas stipriai prasilenkia su įstatymais ir morale, tačiau „žaliųjų“ šlamesys greitai suranda argumentų sąžinei nuraminti.

Jurijus ima gyventi pasaulinės politikos ritmu ir lyg maitvanagis, sklandantis virš medžiojančių plėšrūnų, visada pasirodo ten, kur pakvimpa paraku ir krauju. Kiekvienas „karštasis taškas“ pasaulio žemėlapyje sulaukia Jurijaus dėmesio. Nesvarbu, kur tai būtų – Irake, Bosnijoj ar kurioj nors iš Afrikos valstybėlių. Svarbiausia, kad verslas klesti.

Į „verslo keliones“ Jurijų lydi brolis Vitalis (akt. Jared Leto). Jie kartu žengia pirmuosius žingsnius nelegalaus verslo džiunglėse. Tačiau greit situacija pasikeičia. Iš pradžių buvęs pagalbininku, Vitalis tampa kliūtimi Jurijuj, todėl brolių keliai išsiskiria.

Dabar artimiausia siela Jurijaus gyvenime lieka jo žmona Ava (akt. Bridget Moynahan) - buvęs modelis. Jurijaus „verslas“ aprūpina prie prabangos pratusią gražią moterį, kuri iš vyro gaunanti viską, ko tik panorėjusi, nevargina savęs mintimis, iš kur tai atsiranda. Avai patogu tikėti Jurijaus sukurta istorija apie laivybos biznį ir ji tiki. O galbūt tik apsimeta, kad tiki...

Na, o Jurijui dėl to galvos tikrai neskauda. Jis mėgaujasi pinigų teikiamais prabangaus gyvenimo malonumais, o sąžinę ramina tuo, kad nuo rūkymo miršta kur kas daugiau žmonių nei nuo jo parduotų ginklų.

Naujasis Jurijaus klientas – Liberijos diktatorius, kurio elgesys neprognozuojamas. Šiam vyrui nieko nereiškia nušauti žmogų vien dėl įžeistos savimeilės. Tačiau toks žmogus geras ginklų prekeivio klientas... Ir tai Jurijų domina labiausiai.

Visgi nesklandumai prasideda, kai giklų prekeivio verslu susidomi Interpolas. Jurijaus giliu įsitikinimu karai vyks nepriklausomai nuo to, ar jis pardavinės ginklus, ar ne. Tačiau Interpolo agentui Valentinui (akt. Ethan Hawke) atrodo kitaip. Jis tiki, kad suėmęs Jurijų, išgelbės ne vieną gyvybę.

Kupina cinizmo prekeivio ginklais gyvenimo istorija „Karo dievas“ – tai naujas filmų „Gataka“ ir „Trumeno šou“ režisieriaus darbas.

SIMA  2006-01-07 00:31:19 

P.S. noreciau mesti vaikinu nuomonei kontrargumenta: jus labai primityviai galvojate, kad su mergina i toki filma geriau neiti! Kaip ir patys rashete cia nera daug specialiuju efektu, svarbiausia filmo mintis! Merginom shis fimlas gali pasirodyti daug rimtesnis ir geresnis netgi nei jums, nes jos supranta ka tuo norejo pasakyti rezisierius, kokia filmo ideja, o ne tik (kaip kai kurie) nueiti pavirshutinishkai pasiziureti kaip shaudo/gaudo!


SIMA  2006-01-07 00:25:05 

tikejausi kazko daugiau, kai kurios vietos netgi banalokos, taciau pati ideja ir rezisieriaus zinute, manau, pasiekia ziurovo pasamone, galiausiai palikdama GERO filmo yspudi


TADAS  2006-01-06 00:08:59 

siaip geras bet maciau ir geresniu...na tiek traukia kad tikrais faktais paremtas


RUSNE  2006-01-05 13:39:20 

kaip amerikoniskas-filmas tikrai labai geras. aktualus, neperspaustas dirvtinom vertybem. labai patiko. vercia pamastyti


GEDAS  2005-12-30 17:31:38 

Filmas tikrai geras, jau seniai nemaciau tokio ydomaus, jokios fantastikos, mintis gera, vaidyba taipogi.


R.S.  2005-12-28 10:11:43 

Filmas neblogas, nors nieko ypatingo jame nera. Galvojau, kad jei jau vaidina Nicolas Cage, tai turetu buti idomu. Idomu buvo, bet ne tiek, kai ziurejau filma "Kodas L.O.B.I.A.I" irgi su Cage....


PUKYTIA  2005-12-27 22:52:25 

neskieskit kad merginom turetu but neidomu. buvo ir dar kaip. tas aprasymas skurdina filma.


^MAZZZE^  2005-12-27 12:42:50 

Filmas tikrai geras.Gaila, kad ziurejau ne kinoteatre. Nicolas tenai suwaidino nepakartojamai gerai.Manau, turetu labiau patikti vaikinams sis filmas.


INCOGNITO  2005-12-27 02:13:11 

Super!


EIMANTAS  2005-12-26 11:28:30 

Paskaitęs komentarus, pagalvojau, ar verta rizikuot vestis ir draugę į tokį filmą. Lėmė imdb.com reitingas - 7.5. Pasirodo, nueit tikrai verta, abu žiūrėjom nuo a iki z, ir visai nebuvo momentų, kada norėtųsi žiovaut. Kažkokių baisiai įspūdingų efektų nerasta, tačiau vieną kartą kine pasižiūrėt rekomenduočiau.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22178
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt