Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KARO DIEVAS (2005) 122 min.
Lord of war
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2005 12 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jurijus (akt. Nikolas Cage) – emigrantas iš Tarybų Sąjungos. Sunkaus gyvenimo Jurijus matė per akis, tad jis nenusiteikęs lenkti nugarą už skatikus svajonių šalyje Amerikoje. Pasisukiojęs šen bei ten ir palankiai susiklosčius aplinkybėms, Jurijus įsisuka į pelningą biznį – prekybą ginklais. Aišku, toks verslas stipriai prasilenkia su įstatymais ir morale, tačiau „žaliųjų“ šlamesys greitai suranda argumentų sąžinei nuraminti.

Jurijus ima gyventi pasaulinės politikos ritmu ir lyg maitvanagis, sklandantis virš medžiojančių plėšrūnų, visada pasirodo ten, kur pakvimpa paraku ir krauju. Kiekvienas „karštasis taškas“ pasaulio žemėlapyje sulaukia Jurijaus dėmesio. Nesvarbu, kur tai būtų – Irake, Bosnijoj ar kurioj nors iš Afrikos valstybėlių. Svarbiausia, kad verslas klesti.

Į „verslo keliones“ Jurijų lydi brolis Vitalis (akt. Jared Leto). Jie kartu žengia pirmuosius žingsnius nelegalaus verslo džiunglėse. Tačiau greit situacija pasikeičia. Iš pradžių buvęs pagalbininku, Vitalis tampa kliūtimi Jurijuj, todėl brolių keliai išsiskiria.

Dabar artimiausia siela Jurijaus gyvenime lieka jo žmona Ava (akt. Bridget Moynahan) - buvęs modelis. Jurijaus „verslas“ aprūpina prie prabangos pratusią gražią moterį, kuri iš vyro gaunanti viską, ko tik panorėjusi, nevargina savęs mintimis, iš kur tai atsiranda. Avai patogu tikėti Jurijaus sukurta istorija apie laivybos biznį ir ji tiki. O galbūt tik apsimeta, kad tiki...

Na, o Jurijui dėl to galvos tikrai neskauda. Jis mėgaujasi pinigų teikiamais prabangaus gyvenimo malonumais, o sąžinę ramina tuo, kad nuo rūkymo miršta kur kas daugiau žmonių nei nuo jo parduotų ginklų.

Naujasis Jurijaus klientas – Liberijos diktatorius, kurio elgesys neprognozuojamas. Šiam vyrui nieko nereiškia nušauti žmogų vien dėl įžeistos savimeilės. Tačiau toks žmogus geras ginklų prekeivio klientas... Ir tai Jurijų domina labiausiai.

Visgi nesklandumai prasideda, kai giklų prekeivio verslu susidomi Interpolas. Jurijaus giliu įsitikinimu karai vyks nepriklausomai nuo to, ar jis pardavinės ginklus, ar ne. Tačiau Interpolo agentui Valentinui (akt. Ethan Hawke) atrodo kitaip. Jis tiki, kad suėmęs Jurijų, išgelbės ne vieną gyvybę.

Kupina cinizmo prekeivio ginklais gyvenimo istorija „Karo dievas“ – tai naujas filmų „Gataka“ ir „Trumeno šou“ režisieriaus darbas.

TARANTULAS  2005-12-17 20:55:51 

Žiūrėti kine tikrai neverta.Banalus filmas.Parsisiunčiau į kompą-vos pusę sugebėjau pažiūrėti-šlamštas-jo negelbėja net aktoriai-kažkoks naivus siužetas ir pan.Pinigų ičmesti neverta....


VALERA  2005-12-16 18:19:51 

Tik ka paziurejau shi filma ir likau tikrai suzavetas juom ne tai kad jis yra remtas tikrais ivykiais, bet ir paciu siuzetu, bei pacia vaidyba kuri puikiai yra atlikta. Tikrai sutinku, su tokia mintimi jog i toki filma su mergina eiti neverta, kadangi kaip ir cia pasake kad knis prota po filmo arba filmo metu "neleis ziuret" ;) Taigi normaliai filmo nepaziuresite tokiu budu :)


SOME1  2005-12-13 13:32:24 

paziurejau parsipusta is ineto dvd rip'a ir.. likau maloniai nustebintas - geras filmiecas blyn! :)


KESTAS  2005-12-10 16:54:24 

nieko gero.maciau


SKIERKA  2005-12-07 20:12:54 

Man sis filmas patiko. Ziurejau ji namie, bet verta nueiti ir i kino teatra. Mintis butent aktuali siandienai, o labiausiai patinka aisku Nikolo vaidyba ir situacijos, kaip jis mausto agenta...


APOSTAL  2005-12-04 16:26:41 

Nuo ko cia pradet pasakot.. Ogi pradesiu nuo to, kad i kinoteatra neverta eit ziuret sito filmo, nieko jis neturi ypatingo, o mintis sio filmo nepasikeis jei jus ir namuose paziuresit.. Jis neturi specialiu efektu, neturi kazka tokio, kad praleide kazkoki momenta del to gailesites, nes tuo metu ziurejot kaip pana shalia chiapsi... Bet pati jo mintis tikrai idomi, noreciau dar karteli ji perziuret.. Jei ir sugalvosit nueit i shi filma, tai pasiulymas.. Tik neikit i ji su pana, nes uzkraush koks buvo nuobodus filmas.. Nes ten visas filmas rituliuojasi apie ginklu prekyba... Nemanau kad visom idomu apie tai.. :}


DAVID  2005-12-03 09:24:58 

Nieko kaip... Maniau bus kas nors įdomaus, bet visai nieko... Lėkštas...123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22179
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt