Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SKLINDA GANDAI... (2005) 96 min.
Rumor Has It...
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 02 10
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

PAREMTA TIKRAIS GANDAIS…

Jennifer Aniston vaidina moterį, kuri sužino, kad jos šeima įkvėpė garsią amerikiečių knygą, o vėliau ir kultinį pagal knygą sukurtą filmą „Absolventas“. Ji taip pat suvokia, kad pati gali būti puikiai uždokumentuotos sueities vaisius.

Sara yra visiškai pasimetusi. Ji sutiko tekėti už savo vaikino Džefo, bet nėra tikra, ar jos sprendimas yra teisingas. Jos žurnalistės karjera yra įstrigusi ties nekrologų skyreliu laikraštyje „The New York Times“, o jos sesuo Eni nekantrauja ištekėti už savo teniso partnerio. Sara privalo dalyvauti vestuvėse, kas reiškia, kad ji turi grįžti namo į Kaliforniją, į Pasadeną, ir ... leisti laiką su savo šeima.

Kiek Sara prisimena, ji visada buvo juoda avelė šeimoje, niekaip nerandanti savo vietos. Ji labai myli savo tėvą ir seserį, bet negali pakęsti jų patenkintų gyvenimų su užmiesčio klubais ir teniso partijom. Grįžimas namo jai reiškia nemalonių minčių apie nuobodų ir nusistovėjusį gyvenimą, kurio labiausiai baiminasi, atgaivinimą.

Vienintelis dalykas, kuris daro jos kelionę pakenčiamą, yra jos kandi senelė Katerina, kuri leidžia suprasti, kad Sara yra ne vienintelė maištautoja šeimoje. Mat prieš trisdešimt metų, likus vos kelioms dienoms iki vestuvių, Saros mama buvo pabėgusi iš namų su paslaptingu nepažįstamuoju. Įdomiausia yra tai, kad tuo pat metu Pasadenoje pasklido gandai apie tai, kad jauna moteris buvo pabėgusi su paslaptingu jaunuoliu, kuris, savo ruožtu, buvo suviliotas jaunosios moters motinos. Skandalingi gandai virto knyga, o knyga – filmu.

Dabar, pačiame sesers vestuvių įkarštyje, Sara pradeda karštligiškai ieškoti 1967-ųjų filmo „Absolventas“ vaizdajuostės. Ji įsitikinusi, kad jos šeima galėjo įkvėpti knygą, o vėliau ir filmą. Jaunoji moteris tikriausiai yra jos mama, o viliotoja motina – Katerina. Kyla vienintelis klausimas – kas yra paslaptingas nepažįstamasis?

Tikėdama, kad sena istorija gali būtu raktas į jos tikrąją tapatybę, Sara išsiunčia Džefą i Niujorką, o pati skrenda į San Franciską ieškoti mamos klasioko Bo, kuris dabar yra garsus interneto milijonierius. Žmogus, kurį ji sutinka toli gražu yra ne jos prarastasis tėtis, o kažkas, ką ji galėtų įsimylėti... arba tiesiog pasimylėti. Šis keistas susitikimas su žmogumi, įkūnijančiu visą nuotykio ir jaudulio dvasią, kurios ji ilgėjosi visą gyvenimą, netikėtai vėl grąžins ją į šeimą, kurią ji puikiai pažįsta, bet nelabai nesupranta...

KAZKAS  2006-03-26 16:23:13 

skyriau 4 balus, nes man sis filmas buvo tarp 3 ir 4, bet kad nagi vaidyba ir soundtrackas patiko tai suapvalinau iki 4...kaip ir dauguma pasake kad filmas lekstokas ir lengvas, bet kai kuriose vietose galima kai ka susimastyti...beto patiko 2 vietose juokeliai...lydziasu juodai: kai Aniston galvojo jog permiegojo su tevu ir purtesi tam vakarelyje (" You are sick man, I am sick woman, and we did sic sick sick thing " :) ir kai telefonu kalbejosi ir reke vieni ant kitu...Siaip labai vaidyba patiko ir man nerealiai prie filo atskiru scenu soundtracko dainos priderintos...oskarui filmo niex neduotu, bet siaip puikiai praleist laika visai nieko!


VERIRU  2006-03-17 17:20:28 

labai patiko, siltas, idomus filmas, rekomenduoju!


L V  2006-02-27 00:51:03 

Siaip nemegstu tu 'lengvu filmuku', bet sic patiko tikrai ir smaikstus baisiai... Juokeliai lekstoki, bet labai vietoj ir labai vyke... Lengvas, paprastas - tiesiog ziuri ir tiek. Bet ziurisi puikiai. Nieko blogo negaliu pasakyti. Skiriu 4 ir manau, kad tai gal net kiek per daug tik todel, kad negaleciau tuomet deramai ivertinti filmu, kuriuose izvelgiu daugiau privilegijuojamu aspektu, kuriuos norisi ivertinti netgi daugiau nei 5iais, bet siaip del sio filmelio, tai tikrai nesigailiu, kad nuejau - buvo smagu. Vaidyba, tiesa, labai nebloga... Nors, berods, jiems perdaug nereikejo stengtis ;] Bent jau Aniston tai tikrai tokiems filmams ir yra sutverta!


I.  2006-02-21 12:54:45 

...kainuoja daugokai-13Lt vienas bilietas


RASA  2006-02-19 12:57:36 

nezinau kiek kainuja...gal kas gali pasakyti?


LISA  2006-02-19 12:46:20 

Tikrai geras filmas.


GITA  2006-02-18 23:50:06 

Siandien buvau paziureti sio filmo ir tikrai nenusivyliau :) gana idomus, nesigailiu nuejus. Tiems kas megsta lengvus filmukus, patariu nueiti :)


AUGUSTELE  2006-02-18 18:58:05 

lengvas praskaidrinantis nuotaika filmas


KREYZAS  2006-02-18 14:41:27 

Na kaip cia pasakius, toks filmas, kuris jokiu emociju nepalieka. Net nezinau, ar patiko, blankus filmukas:)


ANDRĖ  2006-02-15 17:08:45 

Geras filmas, bet primena amerikietiškas muilų operas.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 27578
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt