Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAMAS PRIE EŽERO (2006) 100 min.
The Lake House
Drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2006 08 18
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vieniša gydytoja ir nusivylęs architektas gyvena tame pačiame name, tik laike juos skiria dveji metai. Pašto dėžutės, paslaptingai sujungiančios juos laike, pagalba vyras ir moteris pradeda rašyti vienas kitam laiškus ir... įsimyli.

Daktarė Keitė Forester jaučia, kad jau ilgisi pokyčių gyvenime, todėl nusprendžia mesti gydytojos praktiką priemiestyje ir išvykti dirbti į vieną iš Čikagos ligoninių. Vienintelis dalykas, kurį jai sunku palikti – nuostabaus grožio namas, kurį nuomojosi ir kuriame gyveno keletą metų. Plačios erdvės, puikus interjeras, didžiuliai langai žvelgiantys į ramų ežerą – tikras ramybės prieglobstis, kur Keitė gerai jautėsi ir galėjo atrasti save pačią.

Gaivus 2006-ųjų žiemos rytas.

Prieš išvykdama į miestą Keitė pašto dėžutėje palieka laišką sekančiam namo nuomininkui, prašydama jį paliekant namą tą laišką perduoti dar kitam gyventojui. Keitė taip pat parašo, jog nepaaiškinami spalvoti letenėlių atspaudai prie durų slenksčio buvo jau tuomet, kai ji atsikėlė gyventi į šį namą.

Kai atvyksta sekantis namo nuomininkas, pamato visai kitą namo paveikslą. Aleksas Burnhamas, talentingas, bet nusivylęs architektas, dirbantis šalia esančiose statybose, randa visiškai apliestą namą – dulkėtą, purviną, apaugusį piktžolėmis. Ir niekur jokių spalvotų atspaudų pėdsakų.

Namas Aleksui reiškia ypatingai daug. Geresniais laikais jį pastatė jo dabar jau susvetimėjęs tėvas, garsus ir pripažintas architektas, profesinės karjeros vardan aukojęs šeimos gyvenimą. Dabar Aleksas pajunta ramybę čia ir pasišvenčia rekonstruoti namą bei gražinti jam buvusį grožį. Jis nekreipia dėmesio į Keitės laišką, kol vieną dieną, dažydamas audrų nuniokotą prieplauką, jis pamato benamį šunį, prabėgantį pro dar neišdžiūvusius dažus namo link, ir prie pat slenksčio, būtent toje vietoje, apie kurią rašė Keitė, paliekantį spalvotus letenėlių atspaudus.

Sutrikęs Aleksas rašo atsakymą į Keitės laišką, sakydamas, kad prieš jam atsikraustant name niekas negyveno ir stebisi, iš kur Keitė galėjo žinoti apie atspaudus prie slenksčio. Vos prieš savaitę išvykusi Keitė mano, kad naujasis nuomininkas sumanė pokštą, todėl mielai rašo jam smagų atsakymą.

- Nenoriu ginčytis, tad parašyk, kokia diena dabar?

- 2004 m. balandžio 14 d.

- Ne, dabar juk 2006 m. balandžio 14 d.

Ta pati diena, dvejų metų skirtumas. Ar gali taip būti? Keitė ir Aleksas toliau susirašinėja namo pašto dėžutės pagalba, kol galiausiai pamilsta vienas kitą. Nusprendę peržengti juos skiriantį laiko atstumą ir išsiaiškinti jų neįprasto ryšio paslaptį, jiedu nusprendžia išbandyti likimą ir susitaria susitikti. Tačiau stengdamiesi sujungti du skirtingus pasaulius Keitė ir Aleksas rizikuoja prarasti vienas kitą amžiams...

:)  2006-09-09 22:43:55 

laaaaaaabai geras filmas, sudominantis nuo pat pirmos minutes :) tikrai geras filmas,kuri verta paziureti,tie kurie megsta romatinius filmus nepamate jo gailesites........ :)


:)  2006-09-09 22:43:28 

laaaaaaabai geras filmas, sudominantis nuo pat pirmos minutes :) tikrai geras filmas,kuri verta paziureti,tie kurie megsta romatinius filmus nepamate jo gailesites........ :)


BRIGITA  2006-09-09 22:33:46 

Ziaurai geras idomus romantiskas visalaika su intriga ir vertas kad jus ji pamatrytumete filmas:)tikrai verta labai geras ir jausmingas tikrai pati maciau ir zinau ka sakau:)


MONIKA  2006-09-09 16:18:35 

''NAMAS PRIE EZERO'' filmas pats nuostabiausias kuri esu macius, JIS nuostabus, romantiskas, jausmingas, aki graudinantis, patariu visiems dideliems ir mazies ji paziuret=)~


MILALIUD  2006-09-07 08:53:25 

Vienas geriausiu filmu, kuriuos maciau!!! Highly recommend!


DOMA  2006-08-30 21:08:49 

lb lb lb grazus filmas....sugraudina truputi bet lb patiko toks grazus ir geras filmas ...suktas :D~


SPYGVARLE  2006-08-28 16:34:57 

lb lb geras fima man lb lb lb patiko! verkaiu buvo lb grraudu ten tokia grazi meile mmmm geris ! ii filma eikit visi tikraj!


PAULIUS  2006-08-25 10:31:15 

Geras filmas, jei geras tai geras ir nesvarbu ar cia komedija ar veiksmo, ar siaubo. Kas megsta gerus filmus o ne isikande kazkoki zanra patariu paziuret. Ir pats abejojau ar eit, tikrai yra daugybe kitu filmu, i kuriuos neverta eit, nei i si. gero ziurejimo.


BRIGITA  2006-08-25 08:53:38 

Man asmeniskai pradzia buvo gana nuobodoka :/ veliau, arciau pabaigos tikrai buvo idomu ziureti, ypac smalsu buvo suzinoti, kodel jis butent neatejo i ta pasimatyma 2006 metais


GRIFKUTE  2006-08-25 00:14:44 

NEREALU!!!Nepakartojamas filmas...nebanalus,bet kartu ir romantishkas!intriga iki pat paskutines akimirkos!Nueikit butinai-nesigailesit-prizadu!ech,asharele net nuriedejo...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 39025
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt