Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
V – TAI VENDETA (2006) 132 min.
V for Vendetta
Fantastinis veiksmo trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2006 04 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Filmo veiksmas vyksta futuristinėje Britanijoje. III-sis Pasaulinis karas atėjo ir praėjo. Po jo liko baisus chaosas. Jame labai greitai įsitvirtino mažos maištaujančios grupelės. Pasinaudodamos baime, jėga ir tikėjimu „Naująja Britanija“ , jos pavergė visą tautą.

Šiame visiškai naujame pasaulyje pasirodo paslaptinga, kaukėta ir revoliucinga asmenybė „V“. Nuo neapsakomų kančių „V“ išgelbėja jauną švelnią merginą Evey, priglaudžia ją po savo sparnu ir leidžia jai pradėti naują gyvenimą jo „Šešėlių galerijoje“. Laikui bėgant Evey atskleis juodžiausias V praeities paslaptis ir taps keisčiausia jo sąjungininke.

Tuo pat metu kasdien vis daugėja žmogžudysčių tarp naujosios Britanijos vyriausybės narių. Visos žmogžudystės yra tarpusavyje susijusios tokiais giluminiais ryšiais, kokių niekas net neįtaria. Nors vykdomos idėjiniais tikslais, jos yra ir labai asmeniškos. Tai vendeta: totalitarinės Britanijos vyriausybė įtikino žmones, kad juos atakuoja vienas baisus „teroristas“ V. Šis gi, būdamas nepaprastai charizmatiškas ir kovos menus puikiai išmanantis žmogus, siekia atremti kaltinimus ir sukurstyti visuomenę sukilti prieš ją engiančią vyriausybę. Paslaptingasis V pradeda revoliuciją – sukelia du sprogimus Londono centre ir užima vyriausybės kontroliuojamą radiją. Tokiu būdu V kursto visuomenę sukilti prieš vyriausybės tironiją ir priespaudą. Įgyvendinti svarbiausią paslaptingojo V idėją – sugrąžinti laisvę ir tiesą į apgavystėse, korupcijoje ir žiaurumuose paskendusią visuomenę – jam padės trapioji gražuolė Evey, tamsiausiose V paslaptyse atradusi didžiausią tiesą apie save.

JAW MACIAW  2006-07-13 15:09:13 

o man patiko


NEO REEVESTAS  2006-06-16 17:21:25 

Manau kad, kol kas geriausias herojinis filmas sukurtas pagal amerikietiškus komiksus. Geri aktoriai ir įdomus nenusibostantis siužetas.


AGNE  2006-06-03 12:35:39 

Nei sis nei tas, gaila laiko... Kokios pirmos 5 minutes, toks ir visas filmas!


SCOOTER WARD  2006-05-31 17:48:17 

Vertinciau ji 4. Filmas geras, bet atsizvelgiant i jo biudzeta ir i tai, kiek pinigu ismete bereikalingoms scenoms, jis galejo buti dar geresnis. Patiko veiksmo scenos, juntamas matricos kureju prisilietimas (be abejo iki matricos vistiek siam filmui toli :) ), eiga gana itraukianti. Ar verta pamatyti si filma? Vienareiksmiskai - taip


IEVA  2006-05-27 22:25:40 

Sis filmas - viena didziausiu beskonybiu, kokias buvo galima sugalvoti. Visu pirma, lekstai ir labai jau nuspejamai isrutuliotas veiksmas. Visu antra - grazios filmo idejos buvo perteiktos labai banaliom ir nuobodziom priemonem. Na, vienas geras dalykas buvo mergaite plika galva. Zodziu filmas katastrofa totali. Na, nebent megstate absurdo komedijas.


JURGA  2006-05-21 11:33:26 

Nerealus filmas!


ANDRIUS  2006-05-14 19:25:52 

Jeigu ziuret si filma vien kaip veiksmo ar efektu, tai jis atrodytu, svelniai tariant, labai vidutiniskas ir keistas. Taciau jeigu ziureti "tarp eiluciu", tai jis puikiai perteikia pagrindine minti. Is tiesu sis filmas yra meistriska alegorija, graziai ir protingai sukomponuota taip, kad norintys matyti ir suprasti galetu matyti, kartu turiniu neizeidziant dabartines "didziosios demokratijos", bet perteikiant labai jau tikslius panasumus...


NUSIVYLUSI  2006-05-12 23:27:52 

filmo idėja lėkštoka ir ganėtinai nuvalkiota, negana to, idėjos pateikimas taip pat silpnas, neįsimintinas ir neįspūdingas, o kartais netgi nedekvačiai komiškas. didžiausias trūkumas, manyčiau, šabloniškumas: rodos, visas filmas, visi charakteriai, netgi reiškiniai ir aplinka "atspausti" pigiom stereotipinėm klišėm. kita vertus, man patiko politiniai pasvaičiojimai, tai tikrai daug įdomiau, nei dvi valandas žiūrėti nenutrūkstantį "veiksmą".


BIG T EKSPERTAS  2006-05-12 10:58:10 

Filmas geras, bet vietomis jau pagaudavau save benuobodziaujanti. Filmo ideja ispildyta nepriekaistingai, holivudishkos heroishkos pabaigos jau pradeda nervinti. Mintis paparsta: maishtininkas visuomet buna smekiamas visuomenes iki kol ji neatsimerkia arba jai neatmerkiamos akys. Ateities perspektyvoje lyderiu kaita bus labai paparasta, nepatiko tai ir pyksht i galva :)) Remember remember the fifth of November...labiausiai patikusi fraze


ARMIS  2006-05-10 13:42:20 

Labai gera filmo ideja. Zvilgsnis prikaustomas nuo pradzios ir islaikomas iki galo. Tos 2val prabego isties labai greit. Nesigailiu praleisto laiko. 5 balaiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 26611
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt